Acaba eim beni aldatyor mu?

tşk e kızlarr valla çok ii geldiniz bana iiki sizler ile paylaşmışım bunu akşam konuşucam az önce aradım eşimi deidm şuu filizin numarasınnı ver dedim oda napcand edi arıcam deidm şimdi çalışıyodur öglen ararsın dedii verdi numarayıı.. msj çektim filizee sorunun mu var diy merak ettim devamlı cüneyt sendne bana slm getiriyo deidm bi sorun varsa söyle dedim ...
bilmiyorum sonuç ne olucak bakalım...

Haklıyken haksız duruma düşmek için yanlış işler yapıyorsun. Dolaylı yoldan sonuca ulaşabileceğini sanıyorsun sanırım.

ılla birini hesaba çekmek istiyorsan önce eşinden başlayacaksın canım. O kadını kendine yakın tutmakta uzak tutmakta eşinin elinde o uzak tutmaya çalışıp kadın bu sefer yapışırsa o zaman sorarsın derdin nedir diye...

Ya da ne bileyim slm yolluyorsun derdin mi var diyene kadar senden rahatsız oluyorum uzak dur der çekilirsin kenara.

Bu işler dertleşme ile başlar iki yuvanın yıkılması ile son bulur.:1no2:
Dertleşme aşamasında farkettiğin için şanslısın bir bakıma.
Bence de filizden başlamakla hata ettin. Birlikte taktik değiştirmeye fırsat verdin gibi.
Neyse olan olmuş.
Eşinle konuşurken asla ezik gibi durma, ağlama.:eek:lmaz: Kesin kararlı ve güçlü bir kadın olarak konuş.
Ben evli bir erkeğin bir kadınla sürekli konuşmasını dertleşmesini asla kabullenemem gibi sert konuş.
Bir de 'giderim bak' dememeye çalış. Çünkü ona aşıksa aklı başında değildir canına minnettir bazen gitmen.
'neler yapabileceğimi hayal bile edemezsin' gibi konuşursan daha etkili olur. :kızgın:

canım şu filizle bir güzel konuş ama sakin ol panik yapma bir böcek gibi düşün onu arada kötü bişey olmayabilir ama bu ne samimiyet! evli barklı kadın evli barklı adamla ailecek görüşseniz neyse ....

kocasından bahset biraz üstü kapalı tehtid et ama soğuk kanlı ol eşini düşünme kan beynine sıçramasın çocuklarınızdan bahset ne kadar birbirinizi sevdiğinizden ....

haberlerini bekliyoruz serin kanlı ol ....

canım akşam eşim gelsin münasebetlikleri ne derece bi kouşucamm yalan söyle anlarım zaten .. egerkii bana çıkışırsa onun yanında arar o kadına dicegim her şeyi derim.. ama eşimlee ii bi konuşcam aklını başına almalı yoksaa bu iş uzarsaa 3 tane oglu var onları ve beni unutur o yuvayı unutur...

temmzuun 11 ii evlilik yıl dönümümüz... bana güzel bii hediye verdii.. sagolsun varolsun...

eger konuyu geçiştirirsee saçmalık yoluna saptırısaa kendini haklıymış gibi görürse ... yarın o işe giderken bend e yolcuyum... daha da işim omazz

canım haklısın,ama öfkeyle kalkan sinirle oturur.
belki aralarında düşündüğümüz gibi bir durum yoktur.bu durumda aklına getirmiş olursun
akşam usturuplu bir şekilde konuş,kavga eder gibi değil,
o bayandan pek hoşlaşmadığını,size geldiklerinde bizi sevgili sanıyorlardı demesine bozulduğunu
evli bir bayanın bu şekilde konuşmasının sana ters geldiğini felan söyle
eğer çıkışırsa yanında o kadını arayacağını,herşeyi söyleyeceğini söylemişsin.ben bu davranışı tasvip etmiyorum.haksız duruma düşebilirsin canım.

eger konuyu geçiştirirsee saçmalık yoluna saptırısaa kendini haklıymış gibi görürse ... yarın o işe giderken bend e yolcuyum... daha da işim omazz

eşinizin empati kurmasını sağlamalısınız..

evli bir erkeğin hergün telefonda konuşabilecek kadar samimi olduğu bir bayan sadece ve sadece siz olabilirsiniz..

kadının dertlerini eşinizin değilde kendisi ve ailesinin çözmek zorunda olduğunu, yoksa böyle devam ederse sizin sorunlarınız olacağını, aptal olmadığınızı, sizin aynı şekilde eski bir erkek arkadaşla muhabbetiniz olsa nasıl bir tepki vereceğini, bu tarz muhabbetin erkek yada kadınlığa bakmadığını vs vs dile getirmelisiniz..

en ufak bir hatasında onu hayatınızdan çıkaracağınızı, ayrıca o kadının ve onun canını da yakacağınızı söylemelisiniz..

sert ve kararlı olun.. aciz durmayın eşinizin karşısında.. kendine güvenen kadın duruşunda olun..

mutlu ve huzurlu yuvanla ilgilenmekmi?yoksa sorunlu olanlara yardım etmeyi amaçlayan sosyal yardım kuruluşları gibi hayatına devam etmek mi istiyorsun deyin..

arkadaşlıkları olabilir ama normal arkadaşlıklarda da zamöanla bişeyler yer değiştiriyo..arkadaşlık aşk oluyo,ilişki oluyo..o yüzden dikkatli ol,bide zaten şiddet falanda varmış. sen bu adamla evliliğini ii düşün bence..gözden geçir bi.

allah yardımcın olsun ne diyeyim.bize de haber etmeyi unutma.

Filiz, ayağını denk al, yolarız seni allahıma.:eek:lmaz:

aloooooooo filiz bak kızm kk da 70 milyon kişiden çokuz ona göre :roflol:
hiç susma ezdirme kendini konuş eşinle bu akşam ne o senin yanında cepten aramalar filan aaaaaaaaaa
kocasına yönlensin salako filiz nerde şu kadının evi:eek:klava:

arkadaşlar çook mutsuzum içim acıyoo resmen nolur bana akıl verin benmi yanlış düşünüyorumm ... arada yanlış yokmu nolur fikirleirnize ihtiyacım var...
eşim çook önceden ben hayatında yokken çocukluk döneminde tanıdıgı bi ark. var bayan benimle yaşıt 24 eşimde 28 yaşinda bunlar önceden çokkk ii ark.mış... sonra evlendik bende o kişiyi 3 kere gördüm sonraa oda evlendii şimdi 2 yıllık evlii eşide içkiciymişş.. en son işytee eşim onunla tel. de görüşmüş haberim yokken eve davet etmiş neysee dedim tamam geldi neyse bizee bişiler hazırladık yedik felan neysee işte muhabbetler açıldıı onlar eskilerden açtıı tabi ben bilmiyom eskilerii pek iştee kadın dediki cüneyt hatırlıyomusun bizi usta başı sevgili sanıyodu manyak yhaa felan bölee bişid emdim .. sonraa huylardan açıldı konuu aaa bende öleyim felan aynı huylarıı taşıyoz felan neysee sonra benim ikzileirm var onlarla foto çekicekk sadeece cüneyte dioo gel şöle çekim sizi diyee... benii hiçç çagırmıyoo yanii.. neyse dedim yinee gitti neyse bu ... haftada bir eşim filizle görüştüm sana slm var diom omu aradı yok ben böle böle haftada bir bna bunu dioo ... sonraa geçtigimiz pazar benim okul ark. piknigim vardı en son oda geldii işteydii.. biras takıldıktan sonra almış teli eline geçmiş başka tarafa konuşuyoo yaına yaklaştım kapattıı geldi yanımaa filizin slm varr .. dedm omu aradı yok ben ....

içten içe düşündüm bende tanıyom madem konuşcan benden ayrı niye konuşuyon nerden çıktı konuşuyoon çoık yakın akr. deilkii hal hatır sorasın devamlı konuşcak ne buluynz..
nolur bana bişiler diyin napim ben... senağlamasenağlamasenağlama
bence eşine direk söyle ''o kadınla görüşmeni onaylamıyorum ama devam edeceksen benim rızam olmadan en ufak yanlışında tahammülüm yok'' de,eğer illa görüşecekse kocasını da alsın gelsin o kadın ailecek görüşün.benim eşim abi dediğim üniversite arkadaşımla bile görüşmemi istemiyor.filiz denen kadının kocası nasıl müsade ediyor,ayrıca da ne demekmiş evden gitmek,öyle bir durum varsa toplasın pılısını pırtısını o gitsin

canım kesinlikle haklısın tavrını koyman gerekiyor ne arkadaşıymış öyle evli bir adamın bayan arkadaşı olamaz yada tam tersi olsa bile öyle telefon görüşmeleri falan ne alaka yaa ne konuşuyormuş tabiki şüpheli bir durum var ortada kadınında yuvası kötü zaten yapışacak yer arıyor belliki eşini al karşına konuş ne yapmaya çalışıyorsun diye söyle bence. Evli bir adam oldugunu bi yuvası oldugunu hatırlat bilmiyorum canım ne diyeyim ama hiç hoş değil bu olanlar. Arkadaşım aadı altında kötü şeyler dönebilir yani ne işi varki sizin eve davet ediyor çok yanlış ne işi var sizin evinizde acilen eşinle konuşman gerekiyor...

Ayrıca hem kayınvalidenler yüzündende dayak yemişsin eşinden birde üstüne bu olay yani bence kötü bi duruma gelmiş artık sizin işiniz..

önce sakin ol
sonrada eşine deki ark yemeye cağirsin eşiyle birlikde
ailecek görüşelim de
iyitakip etki bir yanliş anlaşma olmasın

o filizi almam eve kocamada sert bi dille cıkısırdım .. bu ne yaa evlisin barklısın hala gözün eskisinde .. sacmalıga bak.. kayınvalidenlerdende uzaga tasın canım kocanıda iyi izlemeye al.. filizede yol versin yoksa giderim de .. bu kadar basit... seni üzmeye kimsenin hakkı yok bu devirde ..

guzelim sabret demis kaynanan nereye kadar filizle arabaya kurulup sana el salladiklari gune kadar mi sabir bence esin kadina ilgi yoluna girmis kadinda akli sira gonul eyliyecek dikkat et bence oyle gizli sakli tel kurcalama al karsina konus gurba nin dedigi gibi isin icinde kemerle dovmeler vs varsa gercekten evliliginizde ciddi sorunlar var demektir sadece filiz konusu degil

Ben şu evli bir erkekle, evli bir kadının dostluklarını bir türlü anlayamıyorum. Eskiden arkadaşta olsalar bu samimiyeti doğal bulmuyorum. Tamam bazen gerçek dostluklar kurulabilir ama ailece olursa, ne demek evli 3 çocuklu bir adamla telefon muhabbetleri bugün aralarında bir şey yoksada gelecekte olmayacağı ne malum, Filiz midir nedir bence bu kadın çöreklenecek yer arıyor. Böyle kadınların yüzünden bazen erkeklere bile kızamıyorum. Kadın kuyruk sallamaya başlayınca bir süre sonra da erkek zaaflarına yenik düşüyor. Sonuç yıkılan bir yuva, mutsuz çocuklar:kızgın:

su an belki aldatmiyor olabilir ama ilerde ne olur bilinmez
usta basi sevglli sanmissa kim bilir nasillardiki öyle sanmis
ayrica kayinvalidenler yüzüne dayak yemisin bide gidip derdini onlarami yandn ???
bence kayinvalidení bosver git direk esnle konus ve sinirini koy
vakit nakittir unutma nekadar vaktin var biliyormusun ???
bence ona göre davran ve bir an önce toparla kendini ve konus
sana bosan demiyorum ama kendini ve esini toparlamazsan bence bu is bosanmaya gider
biraz gururlu olalaim ya
hele filizde gurur, ar ,namus hic kalmamais
hakkinda hayirlisi

Ben araları atladım mı bilmiyorum da, bu filizle her zaman mı arkadaştılar, şimdi mi arkadaşlıkları pekişti orasını kaçırdım.
Filiz niyeti bozmuş olabilir ama kocan senden konuşmaları gizlememiş, selamı var demese, onunla konuştuğunu söylemese sen bilmeyeceksin sonuçta.
Bilmiyorum empati yapınca kafam karıştı, benim de canım gibi sevdiğim 2 tane erkek arkadaşım var. Birisinin çok güzel bir birlikteliği var, çok temiz kalplidir, benim kötü günlerim bile rüyasında malum olur iyimisin demek için arar. Sevgilisinde de hep bir soğukluk hissetmişimdir, beni filiz gibi mi düşünüyor diye kahrettim şimdi (ilk defa bu yazıyı okurken aklıma geldi o yüzden mi öyle soğuk diye)
Bir diğeri ise çocukluk arkadaşım, ablası hep yakıştırır bizi, espriyle evlenin siz falan der biz de ona takılırız. Şimdi bu bekar olan arkadaşım evlendiğinde muhakkak olur bu geyik, ablası yada bizim tarafımızdan, o da mı böyle düşünecek yani :1shok:
Düşünmediklerimi düşündürdü bana bu konu, diyeceğim oydu ki, kızla erkek arkadaş olamaz sözüne katılmıyorum, biz kızlı erkekli çok iyi dostlarız, ilerde inşallah eşlerimiz de bu dost grubuna katılacaklar, yanlış anlaşılmak gerçekten kötü olur.
Senin eşinle de bu filizin arkadaşlık derecesini tam anlayamadım, yorum yapamıyorum, tıkandım mirmirmirmir

X