Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Prof.Bülent Tıraşa Gidenler

umutluyum canımm pardon yanlışş olmuşş :KK70: 4250 olacaktı :KK70: onuda indirebilirsin hatta senin taktikle benim de mevzu var hazır düz 4000 olur ii olur bnce...

bu arada ben bu yazıyı dün okudum başka yerlerden de ve şok oldum doğruymuşşş ! ben vazgeçtim küçük sinek miğde bulandırır ! umutu bi oku bnce ulun uluğ ii bnce... sen bilirsin tabi... ama ben vazgeçtim içime kurt düştü bi kere aynı şeyi burda yapmadıkları ne malum !

Ayy kuzu kayıtlı belgeliymiş yaa çok üzüldüm şimdi ben tekrar gözden geçiricem bunu umutuda çok kafa patlatıyodum doğru oraya gidicem galiba

Rakamlar iyiymiş kuzu çokta atla deve değil yani senin adına çok sevindim inş.hayırlı sonuçlar alırsın arkandanda ben gelirim

Ayy kuzu kayıtlı belgeliymiş yaa çok üzüldüm şimdi ben tekrar gözden geçiricem bunu umutuda çok kafa patlatıyodum doğru oraya gidicem galiba

Rakamlar iyiymiş kuzu çokta atla deve değil yani senin adına çok sevindim inş.hayırlı sonuçlar alırsın arkandanda ben gelirim

arkamdan gelmeee yanımdan gel beraber gidek :)

ayy kuzum kesede gözüktümü ne kadan mikemmel kalp atışlarınıda duyarsın inş.haberlerini bekliyoruz :))))):KK16::KK16::KK16::KK16:

:86: ayyyyyyy inşallah o güzelliğide yaşarız,darısı başına inşallahh :KK16: dua ediyorum hepimize.... cumartesi günü inşallahh güzel bi haberle gelirim :86:
bu arada şu memurlar nette ki haber doğru, ben normal yoldan gebelik yaşamıştım zamanında ama vajinusmus korunma falan derken zaman kaybettiğimizden tüp bebeğe yönlendik, umutluyum sende arkasını bırakma ne olur :KK16:

şişşşşttttt noliyiii burda bakemmm

sislimmm gözün aydın canım inşallah pıtpıtlarıda duyarsın tatlım mujukaa

transverimi bülent bey yaptı zaten bi sürü uzman ekip var çevresinde de seni acaip rahatlatıyorlar,ben eski vajinusmus olduğum için transver sırasında da anestezi aldım,önemli olan rahatt olamk ve ben böyle rahattım...uyandıktan yarım saat sonra wcye gittim ve kalkıp otele gittim...kendi adıma bu güzel oldu sonuç pozitif... bu hafta keseyi gördük :KK15: ama kalp atışlarını duyamadık haftayayı bekliyoruz.... sen tedaviye başlamıyımı düşünüyosun?

sıslıcammm sonucuna cok sevındımm,Allahım hayırlı ugurlu etsın ınsalh:)))darısı bızlere olsun.ben sımdı adet olmayı beklıyorum olunca baslıcagız tedavıye.bız sadece yumurta toplama ve transfer ıcın gıdıcez bulent beyın yanına ınsalh hersey guzel olur bızlere dua et anne adayııı:KK49:

sıslıcammm sonucuna cok sevındımm,Allahım hayırlı ugurlu etsın ınsalh:)))darısı bızlere olsun.ben sımdı adet olmayı beklıyorum olunca baslıcagız tedavıye.bız sadece yumurta toplama ve transfer ıcın gıdıcez bulent beyın yanına ınsalh hersey guzel olur bızlere dua et anne adayııı:KK49:
inşallah sağlıkla tutar bende sadece toplama ve transvere gittim bülent hocaya çok ta memnun kaldım inşallah sizde sevinç müjdenizi verirsiniz,dularım sizlerle :86:
şişşşşttttt noliyiii burda bakemmm

sislimmm gözün aydın canım inşallah pıtpıtlarıda duyarsın tatlım mujukaa
inşallah elchın :KK59: önceki gebeliğim de de duyulmdığı için aldırmıştık aynı korku 6.haftada duyulmayınca bunda da başladı :2: benim doktor biraz sabırsız düşünüyorumda 10.haftaya kadar bekleyenler var benim önceki gebelik 7+6 alınmıştı :KK59: amannn neysee inşallah müjdeli haberi veririm :KK54:

inşallah sağlıkla tutar bende sadece toplama ve transvere gittim bülent hocaya çok ta memnun kaldım inşallah sizde sevinç müjdenizi verirsiniz,dularım sizlerle :86:

inşallah elchın :KK59: önceki gebeliğim de de duyulmdığı için aldırmıştık aynı korku 6.haftada duyulmayınca bunda da başladı :2: benim doktor biraz sabırsız düşünüyorumda 10.haftaya kadar bekleyenler var benim önceki gebelik 7+6 alınmıştı :KK59: amannn neysee inşallah müjdeli haberi veririm :KK54:

kuzum iyi düşün iyi olsun hiç içini daraltma belki minik yaramaz sana naz yapıyor :)))):KK70::KK70::KK70:

topici hareketlendirin kızlarr hamişler bile gelip yazıyor gidip tedavi olan yokmiiiiiiiiiiiiiiiiii arkadaşlar hamişlik yolunda gelin hepbirlikte ilerliyek :)))) orada tedavi olanlar varsa olacaklara ve olmuşlara yardımcı olucak :84::84::84:

kuzum iyi düşün iyi olsun hiç içini daraltma belki minik yaramaz sana naz yapıyor :)))):KK70::KK70::KK70:

iyi düşünmeye çalışıyorum ama ağrılar beni mahvediyor karnım çok kıvranıyor,ama tek herşey yolunda olsun da ben 9 ay bu acıyı çekmeye razıyım :26: var yaa bu çocuk hem çok masraflı hem de çok nazlı olucak dediğin gibi ama kıymetini bileceğimiz kesin :86:kuzum sen neler yapıyorsun başladın mı tedaviye :KK15:

iyi düşünmeye çalışıyorum ama ağrılar beni mahvediyor karnım çok kıvranıyor,ama tek herşey yolunda olsun da ben 9 ay bu acıyı çekmeye razıyım :26: Var yaa bu çocuk hem çok masraflı hem de çok nazlı olucak dediğin gibi ama kıymetini bileceğimiz kesin :86:kuzum sen neler yapıyorsun başladın mı tedaviye :KK15:

yok tatlım daha başlamadım daha genetik testleri yapmadık düşün bu sefer sallıyoz sanki herşeyi bide ben bidahaki ay sonu işten çıkıyorum onun sonrasına attık bu tüpten önce bide histeroskopi yaparsa onuda yapsn temiz başlıyalım dşyorum :KK34::KK34:

Sende dua et canım inş.sağlıklı geçicek inş.hep aklımdasınız sizde hamiş kalıncada bitmiyo hamile kalmak bi olay allahım herşeyin hayırlısını versin :KK19::KK19::KK19:

yok tatlım daha başlamadım daha genetik testleri yapmadık düşün bu sefer sallıyoz sanki herşeyi bide ben bidahaki ay sonu işten çıkıyorum onun sonrasına attık bu tüpten önce bide histeroskopi yaparsa onuda yapsn temiz başlıyalım dşyorum :KK34::KK34:

Sende dua et canım inş.sağlıklı geçicek inş.hep aklımdasınız sizde hamiş kalıncada bitmiyo hamile kalmak bi olay allahım herşeyin hayırlısını versin :KK19::KK19::KK19:

dua ediyorum hepimize,sağlıkla ve hayırlısıyla alalım kucağıza die :emir_bebek: inşallah sonu güzel olucak :44: histereskopi kamareyla içeri bakma demiii onu bende yaptırdım dı zamanında kürtajdan oluşan bi yapışıklık çıkmıştı kendiliğinden açıldı dediydi doktor...rahim filmi felan da :KK52: bi de pıhtılaşmayla ilgili problemin var mı ona da baktır o da tutunmayı düşüğü kalp atışlarını çok etkileyen bişey... bana acıbademde pıhtışlaşma için iğneyle coaspine başlamışllardı çok şükür :KK49: artık hamileyim diyebiliyorum nihayet çünkü cumartesi günü kalp atışlarını duyduk :nazar: :KK52::KK52: mucize gibi bişiy, içinde yaşayan bişi varmış darısı başına inşallah bu sevinci Alllahım sana da tüm isteyenlere de yaşatsın :80:

kuzum sen ne alemdesin bebiş nasıl 10 hafta olmuş bilee maşallaah :))))):KK9::KK9::KK9:

evet canım çok şükür büyüyor içerde rahatı keyfi yerinde yediği önünde yemediği arkasında :KK60::KK60: inşallahh tez zamanda bu duyguları yaşarsınız sizde canım benim inşallahhhhhhhhhhh:KK71::KK70:

sislimmmmmmmmmmmmm çok şükür allahaa duydun demek ne mutlu size gözünüz aydın rabbim hareketlerini görmeyi hissetmeyide nasip etsin inşallahh sonrada sağlıcakla doğurmayı heheheheheh :KK3::KK3:

Slm kızlar.Bnm tedavim şuan aşılama safhasında.merak ettiğim bülent hoca sadece tüp bebek olayıylamı ilgileniyo yoksa aşılama olayına da bakıyomu.bi de hastanenin muayene ücreti ne kdr. teşekkürler cvp vericek olan arkadaşlara.rabbim hepimizin yüzünü güldürsün kucağımızı boş bırakmasın inş.

dua ediyorum hepimize,sağlıkla ve hayırlısıyla alalım kucağıza die :emir_bebek: inşallah sonu güzel olucak :44: histereskopi kamareyla içeri bakma demiii onu bende yaptırdım dı zamanında kürtajdan oluşan bi yapışıklık çıkmıştı kendiliğinden açıldı dediydi doktor...rahim filmi felan da :KK52: bi de pıhtılaşmayla ilgili problemin var mı ona da baktır o da tutunmayı düşüğü kalp atışlarını çok etkileyen bişey... bana acıbademde pıhtışlaşma için iğneyle coaspine başlamışllardı çok şükür :KK49: artık hamileyim diyebiliyorum nihayet çünkü cumartesi günü kalp atışlarını duyduk :nazar: :KK52::KK52: mucize gibi bişiy, içinde yaşayan bişi varmış darısı başına inşallah bu sevinci Alllahım sana da tüm isteyenlere de yaşatsın :80:
ayyyyyyyyyyyyy kuzummm duydunmu pıtpıtları allahım sağlıcakla kucağına almayıda nasip eder inşşşşş

bende pıhtıyla ilgili bişi yapıldımı appt falan kan testi ne onlar yapıldı bişi çıkmadı ama genetikte yapıcaklarsa onlar daha yapılmadı :))))) bakalım üşengeç ben uzatıyorum zamanı :)))

darısı bize inşşşşşş:KK34::KK34:

evet canım çok şükür büyüyor içerde rahatı keyfi yerinde yediği önünde yemediği arkasında :KK60::KK60: inşallahh tez zamanda bu duyguları yaşarsınız sizde canım benim inşallahhhhhhhhhhh:KK71::KK70:

ohhhhhhhhhhhh maşallah seninde bebişinde rahatı yerinde olsunda biz sizlerle sevinelim :))))))

amin kuzum darısı bizede olur inşşşşşşşş :)))))

Slm kızlar.Bnm tedavim şuan aşılama safhasında.merak ettiğim bülent hoca sadece tüp bebek olayıylamı ilgileniyo yoksa aşılama olayına da bakıyomu.bi de hastanenin muayene ücreti ne kdr. teşekkürler cvp vericek olan arkadaşlara.rabbim hepimizin yüzünü güldürsün kucağımızı boş bırakmasın inş.

bülent hocaysa doktorun aşılamayıda o yapar kuzum muayne ücreti 270 tl canım
amin kuzum amin hepimizi sevindirir inş.allahım

X