Açık Öğretim Lise hep çıkan soruları varmı??

slm kızlar ben artık kafayı yicem yani
yaa olmuyo şu gıcık geometri yaaaa
ANLAYAMIYORUMMMMMMMMMM :KK14::KK14:
SİZLER NE ALEMDESİNİZ bakalım haftaya cumartesi ne yapıcam ben :18::18::18:

kızlar sınav giriş yerleri açıkalndııııııııııııııııııııııııı
hadi kolay gelsin hepimizeeeeeeeeeeee:KK52::KK52::KK52:
bütün derslerden geçmek dileğiyle:26:

sınav yeri benimde ilk günü yakın ikinci günü bayağı uzak yere vermişler
inş sınavımız hepimizin ii geçer 45 ten aşağısını görmeyiz:26:

merhaba kızlar bende hafta sonu sınava girecegin bu ilk sınavım...geçmiş sınav sorularını çözerek çalışıyorum geometri, mat, ingilizce hiç açıp bakmadım...inşallah testlerin faydası olur...hala çalışmaya çalışıyorm...sizler nasıl yapıyorsunuz
herkese sınavda başarılar:)

merhaba kızlar bende hafta sonu sınava girecegin bu ilk sınavım...geçmiş sınav sorularını çözerek çalışıyorum geometri, mat, ingilizce hiç açıp bakmadım...inşallah testlerin faydası olur...hala çalışmaya çalışıyorm...sizler nasıl yapıyorsunuz
herkese sınavda başarılar:)
hepimiz inş en az 45 puan alıp hiçbir dersten kalmayızzzzzzzzzz:18:
Yarın hepimize bol şans kızlar.

Not : Geometri ölsün !

aynen geometri ölsün yaaaaaaa bune acayip şey :44::KK1:

kızlar sınav soru cevaplarına baktınız mııı:18:

arkadaşlar çıkmış sorulardan çıkıyo mu sınavda ablam inbgilizceden geçemiyo çıkmış soruları ezberlese geçer mi?

İYİ GECELER . VE YARIN İÇİN BAŞARILAR :KK16:

arkadaşlar bi soru sormuştum kimse buna cvp vermiyo.biz bu aldıgımız kitapları 1 senemi kullanıcaz yoksa her dönem başka kitapmı alıcaz dersleri birbirine yakın seçsek diger dönemde bu kitapları kullanabilirmiyiz yoksa yerine yenisinimi vericekler
BELKİ GEÇ OLDU SORUNUN CEVABI AMA ŞÖYLE . 1 sene kulacaksın diye bişi yok 1 dersden zaten 1 dönemde sınava giriyorsun . geçtigin dersin kitabının işi bitmiştir :KK9:ama kaldıysan o dersin kitabı hala sana lazım tekrar almana gerek yok .
3. yılım benim 2 yıldır kitap almadım . onlayn tesler iş görüyor :KK34: soruların 3.5. kolay çıkıyor zaten 3.5. de teslerden çıkıyor .geçebiliyorsun bende durum bu . tabi mat geo. ing. bahsetmiyorum onlardan direk 3 kere kalıp muaf oluyorum .:KK9:
arkadaşlar çıkmış sorulardan çıkıyo mu sınavda ablam inbgilizceden geçemiyo çıkmış soruları ezberlese geçer mi?
çıkmış soruları bilmeme ama onlayn testlerden çıkıyor mutlaka . 1re bir olmasada benzeri mutlaka oluyor .

X