Açık parfümler hakkındaki düşünceleriniz neler ?

bende yıllardır kullanıyorum çok memnunum :) iyi var.... ama orjinallerdende vazgeçemiyorum onlarda çok ayrı alıyorum hala ara ara

bu zamana kadar orjinaline çok para yatırmamak için açık parfüm alıyordum ama ne kadar iyi de olsa güzel bir his yaratmıyor o yüzden tercih etmiyorum. açık parfüme verilecek parayla kampanyalardan uygun fiyata orjinal parfüm alıabilir. ben cheapsmellsten almayı tercih ediyorum..

çoook uzun zamandır açık alıyorum çokda memnunum bi çoğunuda denedim bu ralar bargello kullanıyorum hem yakınlarımda var şubeleri hemde bi alana bir bedavası var kokularınıda beğeniyorum orjinal de alıyorum hala ama açıkdan çok memnunum bol bl kullanıyorum oohhh missbayanssulusmilebayanssulusmile

her zaman orjinal parfüm alacak bütçede olamayabiliyor insan. ama güzel kokmak sırf bu nedenle mahrum olunacak bir şey değil bence. kaliteli açık parfüm üreten markalar var. özellikle içlerinde inanılmaz benzettikleri ya da benzetememişlerse bile yine de kendi içlerinde güzel, baymayan, buram buram alkol kokmayan esansları mevcut. mesela ben burberry classic in orjinalini de kullandım açığını da. önceden dadya dan alıyodum ama dadya artık kalitesini bozdu bence o nedenle şimdi ankara bahçelievler 7. caddede açılan "david walker" mağazasından alıyorum. bargello markasının eski ortaklarından biri kurmuş aynı kalite söz konusu. orada deneyip de çok beğendiğim kokular şunlar,
burberry classic
anna sui-sui dreams
lolita lempicka
avon far away (inanamadım resmen aynısı hatta daha bile güzelini yapmışlar)
ralph lauren- ralph

her zaman orjinal parfüm alacak bütçede olamayabiliyor insan. ama güzel kokmak sırf bu nedenle mahrum olunacak bir şey değil bence. kaliteli açık parfüm üreten markalar var. özellikle içlerinde inanılmaz benzettikleri ya da benzetememişlerse bile yine de kendi içlerinde güzel, baymayan, buram buram alkol kokmayan esansları mevcut. mesela ben burberry classic in orjinalini de kullandım açığını da. önceden dadya dan alıyodum ama dadya artık kalitesini bozdu bence o nedenle şimdi ankara bahçelievler 7. caddede açılan "david walker" mağazasından alıyorum. bargello markasının eski ortaklarından biri kurmuş aynı kalite söz konusu. orada deneyip de çok beğendiğim kokular şunlar,
burberry classic
anna sui-sui dreams
lolita lempicka
avon far away (inanamadım resmen aynısı hatta daha bile güzelini yapmışlar)
ralph lauren- ralph

evt for away daha kalıcı ve daha güzel bende bargellodan alıyorum hepkaydirigubbakcemile3

ben de bargellodan alıyorum çok kalıcı oluyor her gittiğimde farklı bir koku seçiyorum hepside güzel oluyor bayanssulusmile

benimde henüz bargellodan alıpta memnun kalmadığım koku olmadı..hem kalıcılar hemde kokularını beğeniyorum olkollü kokmuyor..yağlı hisside bırakmıyor ban göre..bedavasınıda merak ettiğim kokuyu alıyorum denemiş oluyorum :)) çalışanlarındanda çok memnunumalkisalkisalkis

benimde henüz bargellodan alıpta memnun kalmadığım koku olmadı..hem kalıcılar hemde kokularını beğeniyorum olkollü kokmuyor..yağlı hisside bırakmıyor ban göre..bedavasınıda merak ettiğim kokuyu alıyorum denemiş oluyorum :)) çalışanlarındanda çok memnunumalkisalkisalkis

evet kesinlikle, çalışanları çok ilgili ve güler yüzlü. benim gittiğim mağazasında erkek satış sorumluları vardı ve inanılmaz naziktiler. dp deki kadınlardan nefret ediyorum resmen. içeri girer girmez bakışlarıyla buz gibi ediyolar adamı. ve sürekli tersliyolar.

evet kesinlikle, çalışanları çok ilgili ve güler yüzlü. benim gittiğim mağazasında erkek satış sorumluları vardı ve inanılmaz naziktiler. dp deki kadınlardan nefret ediyorum resmen. içeri girer girmez bakışlarıyla buz gibi ediyolar adamı. ve sürekli tersliyolar.

kesinlikle katılıyorum sana bitane düzgün çalışan dp şubesi görmedim kızlarıda erkekleride bi acaip bi aksiler sanki zorla bişey alıyoruz ellerinden...hiiiiç uğraşmıyorum valla bargellodan çooook memnunum...dp de 2 koku bakamıyosun yaa alsanaalsanasmile

kesinlikle katılıyorum sana bitane düzgün çalışan dp şubesi görmedim kızlarıda erkekleride bi acaip bi aksiler sanki zorla bişey alıyoruz ellerinden...hiiiiç uğraşmıyorum valla bargellodan çooook memnunum...dp de 2 koku bakamıyosun yaa alsanaalsanasmile

birde benim yıllardır vazgeçmediğim smells good var...ordanda çok memnunumsositososito

kızlar boşverin dp dekileri yaa bi acaip gerçektende onlar bende hep banamı denk geliyolar diyordum ama çoğunluğu öyleymiş..ben çok nadirende olsa ordan alıyorum ama memnun değilim çalışanlarından, birsürü parfümcü var.. ve bende bargellodan memnunum çok alışverişim oldu ordanda

evet evet, sanki anamızın karnından onların kokularını bilerek doğmuşuz da sırf onlara eziyet olsun diye kokuları deniyomuşuz gibi bakıyolar. ikinci bi koku daha denemek istediğinde kaşlar çatılıyo bilmem ne... demekki yalnız değilmişim bayanssulusmile

kızlar bende açık parfüm kullanıyorum. Sık sık değiştiriyorum kokumu ama aldığım mağaza hep aynı. Kadıköy cem ! Bargelloyu hiç duymamıştım burada gördüm. Yorumlara bakılacak olursa müşterileri baya memnun. Denemeyi düşünüyorum ama internet sitesinden gördüğüme göre kadıköyde filan mağazası yok sanırım?bilmiyorumkismile

kızlar bende açık parfüm kullanıyorum. Sık sık değiştiriyorum kokumu ama aldığım mağaza hep aynı. Kadıköy cem ! Bargelloyu hiç duymamıştım burada gördüm. Yorumlara bakılacak olursa müşterileri baya memnun. Denemeyi düşünüyorum ama internet sitesinden gördüğüme göre kadıköyde filan mağazası yok sanırım?bilmiyorumkismile

cnm kadıköyü bilmiyorum ama üsküdarda var beşiktaş ve nişantaşı şubeleride açılmış ve mecidiyeköyde var birde pendik...site güncel olmayablir ama...

X