Açık parfümler hakkındaki düşünceleriniz neler ?

arkadaşlar, ben parfümlerimi bir siteden alıyorum. aynı zamanda makyaj malzemeleri de satıyorlar sitede. kendime ve arkadaşlarıma aldım herkes memnun. ck euphoria aldım kendime. üstelik orjinal şişe ve kutusunda olduğundan göze de hitap ediyor.durumu orjinal parfüme müsait olmayanlar için güzel bir seçenek. bir de kampanya başlatmışlar 1 ay içinde 2 tane alana powder pudra hediye ediyorlarmıış. kapıda ödeme güzelliği de mevcut üstelik. adresi makyaj-malzemesi.com

bargelloyu ilk defa denedim avonun surrender parfümü sevdasına bayanssulusmileyalnız dp ve mystıcal markalarında yaşamadığım bi sorunla karşılaştım bütün kollarımda kabartılar ve pütürcükler oluştu :bbo:kızlar o yüzden sakın tenınıze sıkmayın kıyafetlerınıze sıkın sadece :eek:lmaz:

bargelloyu ilk defa denedim avonun surrender parfümü sevdasına bayanssulusmileyalnız dp ve mystıcal markalarında yaşamadığım bi sorunla karşılaştım bütün kollarımda kabartılar ve pütürcükler oluştu :bbo:kızlar o yüzden sakın tenınıze sıkmayın kıyafetlerınıze sıkın sadece :eek:lmaz:

canım senin tenin hassas demekki böyle şeylere mesela bazı kokular bendede fena baş ağrısı yapıyor yada hapşırtıyo bütün gün oyüzden bende hepsini kullanamıyorum ama tenime dokunan olmamıştı..sende kıyafetlerine sık ozaman.. hatta dokunmasada teninize sıkmayın kızlar zararlıdır muhtemelen yaaa tam bilmiyorum ama bende tenime sıkmayı daha çok seviyorum daha kalıcı oluyo ne bilim sıkmasak daha iyi sankii

kızlarr bugün açık parfüm turu yaptım :KK1:

ilk göz ağrım olan (ankara) gama iş merkezindeki dadya ya girdim önce. çünkü biliyosunuz burdan da yazmıştım bahçelievlerdeki dadyadan olan şikayetlerimi. gamadaki bayanlar her zaman çok güler yüzlü ve ilgililerdi, şimdiki bayan da öyleydi.
bahçelide deneyip de tiksindiğim ve alakası olmayan parfümleri tekrar burda da denedim ve evet.. eskisi gibi beğendiğim kokulara kavuştum. demekki şubeyle ilgili bir şeymiş bilemiyorum. yalnız bir kaç kokuya aşık oldum onları yazıcam.
-212 sexy (orjinalini bilmiyodum ama buna kesinlikle aşık oldum)
-burberry the beat (çok güzel sıcak bir koku tarçınımsı)
-ck euphoria

bu üçü cidden çok başarılıydı.

gelelim bugünkü david walker hikayeme yerimseniben

gama da bu ikisi yanyana zaten birinden çıkıp diğerine girdim, orda da lacoste touch of pink i ve anne sui-sui dreams i aldım çıktım. ama sonradan lacoste u hiç sevmedim. işlerimi halledip akşam tekrar kızılaya indiğimde gama kapanmıştı. bahçelievler de yolumun üzeri. ordaki şubeyi aradım sizden değiştirsem olur mu diye tabiki olur dediler. gittim ve çok ilgilendiler. ordan 212 sexy yi denedim onlar da çok güzel yapmışlar ikisi aynıydı zaten hemen hemen. 212 sexy ile değiştirdim çıktım ve şimdi elimi bileğimden ayıramıyorum...

sui dreams de çok hoş bir koku tavsiye ederim. vanilyalı çikolatalı pudralı bir koku. ağır değil.

bu parfümlerim bitince dadya dan 212 sexy alıcam bedavasını da... zemuszemus

kenzo amorları denemek istiyorum şu turuncu beyaz kırmızı falan şişeleri olan varya bargelloda varmı kızlar bide renkleri nasıl ayrılıyo orda yada her rengi varmıki?

dün dadya'dan gucci envy me ve noa aldım.. ikisi de süper:)) envy me'yi sıktım bugün ve bayıldı herkes. dadya en güzeli bence, hem kalıcı, hem de yağlı değil...

slm,mümkünse orijinal kullanin arkadaslar,bu parfümler kontrol edilmiyor sanirim hassas ciltleri tahrip edebiliyor,tabiki esansinda kalici oldugunu sanmiyorum...
opium kadinlar ve erkekler icinde mükemmel bir koku,

benim favorilerim opium,arden beauty von elizabeth arden,kate moss un seriside elle tutulur özellikle yaz kokusu,jopp femme,bulgariden green jade,chanel no 5 ve jilsander no 4.........

kızlar bende senelerdir açık parfüm kullanıyorum çokda memnunum arada orjinal parfümde kullanıyorum.. bu ralar orjinal olanları kullandım baya ve şuan açık parfüme geçemiyorum rahatsız ediyor yani koku arasında illaki fark oluyor bunu bariz ayırabiliyorum orjinalmi açıkmı ama rahatsız etmiyordu bende kullanıyordum..şimdi ise acılığı ve alkol kokusu ağır geliyor..ne yapsam acaba düzelmesini istiyorum çünkü çok parfüm tüketiyorum orjinale yetişemem..bi süre hafif kokularmı kullansam acaba

ben acık parfüm kullanıyorum coğunlukla bazı parfümlerin acıkları orijnallerinden ayırt edilemicek kadar benzerken bazılarının alakası bile olmuyo bence bu kullanılan parfümün esansından kaynaklanan bi durum cünkü bazı esansların sentetikleri ne yazıkki yapılamıyor

kenzo amorları denemek istiyorum şu turuncu beyaz kırmızı falan şişeleri olan varya bargelloda varmı kızlar bide renkleri nasıl ayrılıyo orda yada her rengi varmıki?

Benim bildiğim bunlar aynı koku, sadece her boyutun kendi rengi var. En azından ben sadece bir tane Kenzo amor biliyorum (hatta Tekin acardaki bir kıza sordum o da bunu söyledi).

Benim bildiğim bunlar aynı koku, sadece her boyutun kendi rengi var. En azından ben sadece bir tane Kenzo amor biliyorum (hatta Tekin acardaki bir kıza sordum o da bunu söyledi).
hımmmm anladım şimdi sen boyutları diyince netten bidaha baktım 3 renkte farklı boyda yani kokular aynı şişeler boylar farklı öylemi ben pempesini koklamıştım bikere çok hoşuma gitmişti

arkadaşlar, ben parfümlerimi bir siteden alıyorum. aynı zamanda makyaj malzemeleri de satıyorlar sitede. kendime ve arkadaşlarıma aldım herkes memnun. ck euphoria aldım kendime. üstelik orjinal şişe ve kutusunda olduğundan göze de hitap ediyor.durumu orjinal parfüme müsait olmayanlar için güzel bir seçenek. bir de kampanya başlatmışlar 1 ay içinde 2 tane alana powder pudra hediye ediyorlarmıış. kapıda ödeme güzelliği de mevcut üstelik. adresi makyaj-malzemesi.com

canımm baktım da siteye neden bunlar bu kadar ucuz? tamam parfümler öyle var tamam ama makyaj malzemeleri de çok ucuz. Daha geçen 42 ye aldıığım pudra 17 tl nasıl oluyor bu iş? onlarında mı sahhtesini yapmışlar??

yıllarca açık parfüm kullandım DP ve Athena...Pek de memnundum ancak meme kanseri tedavisi görünce korkumdan bıraktım şimdilerde strawberry den indirimli orijinal alıyorum ya da oriflame...Bazen de Tekin acar indirimlilerinden...Olmadı rebul parfümleri de güzel...açık almayın arkadaşlar hepsi organize sanayi bölgelerinde ne idüğü belirsiz şartlarda üretiliyorlar...

Canım parfümler orjinaline yakın mı peki eğer taklitse dediğin gibi poison 41 lira çünkü taklitler 20 lira civarlarında hep açık parfümerilerde.

yıllarca açık parfüm kullandım DP ve Athena...Pek de memnundum ancak meme kanseri tedavisi görünce korkumdan bıraktım şimdilerde strawberry den indirimli orijinal alıyorum ya da oriflame...Bazen de Tekin acar indirimlilerinden...Olmadı rebul parfümleri de güzel...açık almayın arkadaşlar hepsi organize sanayi bölgelerinde ne idüğü belirsiz şartlarda üretiliyorlar...

cnm öncelikle çok geçmiş olsun acil şifalar diliyorum.. kanser tedavisinde sebep olarak açık parfümmü dediler peki sana

Canım parfümler orjinaline yakın mı peki eğer taklitse dediğin gibi poison 41 lira çünkü taklitler 20 lira civarlarında hep açık parfümerilerde.

evt gerçekten orjinalmi yaa?? yoksa şimdi orjinal şişelere taklit yapılıyoya dolum koyuyolar içine onlardanmı.. eğer onlardansa pahalı çünkü onlardan bende alıyorum orjinal şişeye dolum koyuyolar ama onlar daha ucuz.. ama gerçekten orjinalse içi nebilim tester yada defodan dolayı ucuzsa fiyatlar çok iyi kullananlar paylaşabilirmi ltfnn

Arkadaşım her açık parfüm, parfüm değildir...Sen daha hiç nobren parfüm kullanmadım galiba . Diğer markalarda parfümden çok alkol kokusu geliyor ve esansı az olduğundan koku kalıcı olmuyor.Ben nobrenin Paris hilton kokusunu kullanıyorum ve çok hafif bir koku olmasına rahmen bende 2 veya 3 gün gibi üzerimde kalıyor.

ben birkaç kez farklı markalarda açık parfum denedim ama içindeki formulden kaynaklanan aşırı bir yağ hissettim açıkçası çekindim cilde temasa. Çunki gömleklerimin üzerinde leke bıraktı.

X