Açık parfümler hakkındaki düşünceleriniz neler ?

arkadaslar memnunmusunuz açık parfümlerden?
d&p 100 ml, 50 ml, 30 ml fiyatları ne kadar? eger uygunsa almayi dusunuyorum

Yaklasık 6 yıldır falan Athena'nın(Ankara kızılayda) Angel Innoncent'ını kullanıyorum. Cok memnunum. Ne bi alerji yaptı ne de kokusu uctu. Hep aynı kalıcılıkya hep aynı alkol oranında.

Bu ay hadi bi deişiklik olsun baska bi marka deniim dedim parama yazık oldu. Kızılayda yine palermo die bi yerden aldım :S Almaz olaydım :KK70:

Açık parfümleri pek sevmiyorum ve özellikle kapalı ortamlarda açık parfüm sıkmış birisi olmaması için dua ediyorum. hele hele otobüsteyken açık parfüm kullanan birisi yakınlarımda olursa istifra ederim. açık parfümler sayesinde otobüsü batırdığım çok olmuştur :KK1:

arkadaşlar lütfen açık parfüm almayın
hem cildinize zararlı hem de hoş kokmuyor
güvenebileceğimiz sahte olmayan parfümler çok masraflı geliyor ise hiç kullanmayın daha iyi, ben gerçeğinden çok fazla alamıyorum, bana göre çok pahalılar sadece arada sırada kullanabileceğim bir parfümüm var devamlı onu alamayacağım için açık parfüm alıp da insanların huzurunu kaçıracağıma çoğu zaman kullanmıyorum.

lütfen açık parfüme hayır :KK1:

Açık parfümleri pek sevmiyorum ve özellikle kapalı ortamlarda açık parfüm sıkmış birisi olmaması için dua ediyorum. hele hele otobüsteyken açık parfüm kullanan birisi yakınlarımda olursa istifra ederim. açık parfümler sayesinde otobüsü batırdığım çok olmuştur :KK1:

arkadaşlar lütfen açık parfüm almayın
hem cildinize zararlı hem de hoş kokmuyor
güvenebileceğimiz sahte olmayan parfümler çok masraflı geliyor ise hiç kullanmayın daha iyi, ben gerçeğinden çok fazla alamıyorum, bana göre çok pahalılar sadece arada sırada kullanabileceğim bir parfümüm var devamlı onu alamayacağım için açık parfüm alıp da insanların huzurunu kaçıracağıma çoğu zaman kullanmıyorum.

lütfen açık parfüme hayır :KK1:

Sana katılıyorum ben de.Evet ekonomik anlamda daha uygunlar ama bir sürü yerli parfümler var ve bunlar çok ii alternatifler.Sahte parfümler Sağlık açısından çok tehlikeliler . Bir de benim alerjim var biri sahte parfüm sıktığında hapşırmama engel olamıyorum ,burnum yanıyor o yüzden ben de bu konuda çok hassasım.

Sana katılıyorum ben de.Evet ekonomik anlamda daha uygunlar ama bir sürü yerli parfümler var ve bunlar çok ii alternatifler.Sahte parfümler Sağlık açısından çok tehlikeliler . Bir de benim alerjim var biri sahte parfüm sıktığında hapşırmama engel olamıyorum ,burnum yanıyor o yüzden ben de bu konuda çok hassasım.

harikasın :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

bende açık parfümleri pek sevmiyorum kapalı parfümler gibi kalıcı olmuyor bazıları bazılarıda güzel oluyor

lise yıllarımda hep kullanırdım açık parfüm. yan etkisinide görmedim yane..
ama artık kapalı kullanıyom:KK61:

Orjinal parfüme o kadar paralar dökmeye gerek olduğunu düşünmüyorum 5 yıldır ixora parfüm kullanıyorum sitelerinden alışveriş yapıyorum şimdi sevgililer günü için eşime hediye aldım 100 cc yanında sabun ixora kutusu bir çok hediye verdiler çok memnunum sizlere de tavsiye ederim...:21:

Dün Dadya parfümden (Gama İş Merkezi-ANK) geçen hafta alıp bir fıs sıkıp beğenmediğim bir kokuyu değiştirmeye gittim oradaki kız çok ilgilendi sağolsun. Denediğim ve beğendiğim kokuları yazayım size,
Ben Clinique Happy almıştım ama onda ki alkol mu artık neyse çözemedim burnumu çok yaktı öksürttü, anca sabah uyandığımda orijinali gibi temiz güzel kokuyordu.

- Naomi Campbell parfümü güzeldi- çikolata baharat karışımıymış beğendim hatta bidahaki sefere ondan alıcam.

- Noa güzeldi tertemiz sabun kokusu gibiydi.

_ Lady Million güzeldi çiçek bahçesi kokusu gibi. Ralph in sanki o genç kız havasından çıkmış bir kadınsılığa bürünmüş hali gibiydi benzetmek gerekirse.

- Dior Addict in orijinali de ağırdı denemiştim, çok fazla çikolatalı limonlu kurabiye kokusu gibi ağır baygın bir kokuydu. Aynısını yapmışlar tebrik ettim. Ama ben bu kokuya dayanamıyorum midemi kaldırıyor.

- Dior Addict II nin de orijinali denemiştim, I. siyle uzaktan yakından ilgisi yok zaten, güzeldi burda da güzel yapmışlar. ferah, pudralı bir koku.

- Miss Dior Cherrie, en son bunda karar kıldım, hep almak isteyip almadığım bir kokuydu hadi dedim bu olsun, bidahakine de diğerlerinden alırım deyip çıktım. Şekerli, meyveli hoş bir koku bilenler bilir :KK66:

Arkadaşlarrrr ne olursunuz banaaaaa yardımcııııı oluuunnnnnnnnnnnnn. . 5 parfüm seçtim sizce içlerinden hangisini kullanmalıyımm ?

1- İssey Miyake d'issey

2- Marquise BEYOND PARADISE

3- Burberry Landon

4- Gucci Envy Me

5- Bi de Armani nin bi çiçek kokusunu da sıkmıştı ordakı adam ama adını neydı unuttum onuda begendım . .

Arkadaşlar bunlar arsında sizce en güzeli hangisi ? Ben beyaz tenliyim Böyle çiçek çiçek kokmak ıstıyorum hangısı uygun sızce ? ? ?

touch of pink kullanıyorum bende ve kokuyu alan herkes çok beğeniyor tavsiye ederimmm

ben orjinal bir parfüm almadaan önce açığını alırım ama çok nadir kullanırım ve asla cildime sıkmam. nedeninini sorarsanız açık parfümünüzü bir gün ojeli tırnaklarınıza sıkın ve ojeyi nasıl da bozduğunu görün. yani içinde zararlı bir madde olmalı ki, ojeyi tokalardaki boyaları falan çıkarıyor:KK43:
alırsanız kıyafetlerinize falan sıkın cildinize değdirmeyin.

kızlar geçen gün david walker diye bir markadan 2tane açık parfüm aldım.Hiç kalıcı değillerdi.İlk defa başıma geldi.Aldıklarım kalıcı olurdu hep.Memnun kalmazsam getirmemi söylediler.Bugün gittim iade ettim.Sonra duydum ki o markadan çok şikayet varmış.Aklınızda bulunsun.Sonra aşk iksirinden aldım.Aşk iksirinden kullanan varmı?Kalıcılığı nasıl.Şimdilik koku duruyor üstümde.

ben orjinal bir parfüm almadaan önce açığını alırım ama çok nadir kullanırım ve asla cildime sıkmam. nedeninini sorarsanız açık parfümünüzü bir gün ojeli tırnaklarınıza sıkın ve ojeyi nasıl da bozduğunu görün. yani içinde zararlı bir madde olmalı ki, ojeyi tokalardaki boyaları falan çıkarıyor:KK43:
alırsanız kıyafetlerinize falan sıkın cildinize değdirmeyin.

ojeyi çıkaran alkoldür canım.Ben de hiç öyle bişey olmuyor.Kullandığın markadan olabilir.Ama dediğin gibi yine de sağlıklı değiller.Cilde sıkmamak lazım.

X