Açık parfümler hakkındaki düşünceleriniz neler ?

Açık parfüm yada başka bir deyişle sahte parfüm kullanmadım çünkü asla orjinalleri gibi kokmuyor.
Valla açık parfümlerden 3-5 tane olacağına orjinal parfümden 1 tane olsun yeter diyenlerdenim.

Arkadşlar sinir krizi geçrmk üzereyım Tresor İn Love ı hiç bi açık parfümerinde bulamıorum bi bargello da var onun şubesi de burda yok (Konyada) Offfffffffffffffffffffffffffff:KK50: :KK50: :KK50: :KK50:

orjinal parfüm de açık parfüm de kullanırım...
d&p açık parfüm konusunda oldukça iyi bana kalırsa...
ancak geçen gün geç vakit olduğu için d&p kapalıydı ve "david walker" adında bir yerden aldım.
almaz olaydım...:KK50:
daha önce orjinal kokusunu bilmediğim bir parfümdü fakat arkadaşımda orjinal kokuyu deneyince nasıl bir felaket içinde olduğu anladım:KK47: kalıcılık konusuna hiç değinmedim farkettiyseniz:95:
aman arkadaşlar ben ettim siz etmeyin bu markadan uzak durun:KK58::KK58:

şahsen ben herşeyin sahtesine karşı olduğum gibi bununda sahtesine karşıyım...birincisi sağlık açısından inanılmaz derecede zararlılar hele ki hassas ciltlere yengem dermatolog olduğu için bu konuda beni oldukça bilgilendirdi ve bu açık parfümler yüzünden neredeyse her gün cildinde kabarmalar ya da kaşıntı sorunuyla gelen hastalarının olduğunu söyledi...ikincisi çoğunun kokusunun orjinali ile alakası yok şekerli kokuları hariç tutuyorum çünkü şekerli kokuların birbirlerinden fazla farkı yok sadece çok hassas burunlu insanların anlayabileceği farklılıklar mevcut o yüzden kokuyu benzetmeleri oldukça kolay örneğin escada'nın şekerli bir kokusunu kullanmıştım arkadaşımda benimkini çok beğendiği için aynı parfümün açığını almıştı baktık ki arada hiç bir fark yok yine aynı arkadaşım daha sonra kullandığın marc jacobs lola ve thiery mugler'ın angel parfümlerinin de açığından aldı ama orjinalleri ile alakası bile olmadığını acı bir şekilde tecrübe etti:KK43:...üçüncüsü ise maalesef bu açık parfümler içlerine artık ne konuluyorsa neredeyse 5 metre öteden bile buram buram kokuyorlar ve çoğu insan bundan rahatsız oluyor bence orjinallerle aralarındaki en büyük fark bu şahsen ben açık parfüm sıkılan yerlerde kokudan duramıyorum işin kötüsü koku hep aynı şiddette kaldığı için aynı tişörtü ertesi gün giyip üzerine tekrar aynı parfüm sıkıldığı zaman gerçekten kötü bir durum yaratıyor...ayrıca da çakma olduklarını anlamak için parfümden çok iyi anlamaya çok gerek yok çünkü zaten kendini belli ediyor tıpkı çakma çantalar gibi...

Arkadaşlarrrr ne olursunuz banaaaaa yardımcııııı oluuunnnnnnnnnnnnn. . 5 parfüm seçtim sizce içlerinden hangisini kullanmalıyımm ?

1- İssey Miyake d'issey

2- Marquise BEYOND PARADISE

3- Burberry Landon

4- Gucci Envy Me

5- Bi de Armani nin bi çiçek kokusunu da sıkmıştı ordakı adam ama adını neydı unuttum onuda begendım . .

Arkadaşlar bunlar arsında sizce en güzeli hangisi ? Ben beyaz tenliyim Böyle çiçek çiçek kokmak ıstıyorum hangısı uygun sızce ? ? ?

şahsen armaninin hiçbir ürününü sevmediğim gibi parfümlerinide sevmiyorum yazdıklarının içinde bence en güzeli gucci envy me bende şuan gucci kullanıyorum kokusu hem güzel hem de insanları rahatsız edecek kadar kokmuyor onu kullan bence

çakma parfümde orjinal gibi koksun gidip almazsam....:)
şaka bir yana iğrenç kokuyorlar..nasıl ki bir ortama girdiğimizde hoş bir parfümü ayırt edebiliyorsak çakmasınıda hemen farkediyorum ve çok kokoş geliyor..
valla orjinal kullanmak lazım hem sağlık açısından daha az tehlikeli hemde itibarı çok arttırıyooo:))
benim favorim ve şuanda kullandığım hugo boss women

Son düzenleme:
Valla benim parfüme 3 basamaklı rakam vercek kadar param yok. Çokda müsriflik geliyor bana :KK51:

Fiyatı orjinallerine göre çok çok uygun olduğu için çekinmeden sıkılabiliyor :KK9:

evet fiyatlar orjinallerine göre çok uygun ama ilerde vücudunuz isyan etmeye başlayınca dermatologlara ve ilaçlara vereceğiniz para en az 2 tane orjinal parfüm eder bunu göz önünde bulundurmak lazım diye düşünüyorum:26:

tabiki herkesin ekonomisi kendine ama şöylede bişey var..eğer kredi kartı kullanıyosan
ayda 10-15 tl ile 10taksitle o caanım orjinal parfümlerden alabilirsin..inanki küçücük şişe bir sene yetiyor..günde 2 fıs fıs sıksan yeter..tüm gün kalıcı oluyor..
ama çakma parfümleri baştan aşağı assolist gibi döksen bile akşama hiç bir kokusu kalmıyor..
bende zengin değilim ama çevremdekileri çakma parfümle zehirlemeye de hakkım yok:KK60::KK60::KK60:

Valla benim parfüme 3 basamaklı rakam vercek kadar param yok. Çokda müsriflik geliyor bana :KK51:

canım az önce dediğim gibi açık parfümü kullandıktan sonra doktorlara ve ilaçlara vereceğiniz parayı düşün eğer sana müsriflik geliyorsa bir de bu yönden bak...hem sağlığından hem parandan olucaksın duble israf...

facebooktan ekleyip dilediğiniz kokuyu listelerimizden seçebilirsiniz adrese teslim.parfümlerimiz orjinal kalitesi ve kalıcılığındadır

facebooktan stnly açık parfüm kozmetik olarak ekleyebilirsiniz
STNLY Cosmetics & Perfume web adresimizi inceleyebilirsiniz:93:

orjinal parfüm de açık parfüm de kullanırım...
d&p açık parfüm konusunda oldukça iyi bana kalırsa...
ancak geçen gün geç vakit olduğu için d&p kapalıydı ve "david walker" adında bir yerden aldım.
almaz olaydım...:KK50:
daha önce orjinal kokusunu bilmediğim bir parfümdü fakat arkadaşımda orjinal kokuyu deneyince nasıl bir felaket içinde olduğu anladım:KK47: kalıcılık konusuna hiç değinmedim farkettiyseniz:95:
aman arkadaşlar ben ettim siz etmeyin bu markadan uzak durun:KK58::KK58:

ben de aldım oradan.Gittim iade ettim.Bir de 2 şişe almak zorundayız.Hiiiiç kalıcı değil.Sen de git geri ver bence

ben de aldım oradan.Gittim iade ettim.Bir de 2 şişe almak zorundayız.Hiiiiç kalıcı değil.Sen de git geri ver bence

ciddi olmazsın ya...nası yani 2 şişe olmazsa satmıyolar mı :KK47:inanılır gibi değil ya zaten insanlara sattığınız şey yeterince sağlıksız bir de insanların paralarını mı sömürüyolar bu ne ahmaklık...arkadaşlar almayın para kazandırmayın şu sağlık düşmanlarına ya çok sinirlendim şimdi:KK20::KK47:

ciddi olmazsın ya...nası yani 2 şişe olmazsa satmıyolar mı :KK47:inanılır gibi değil ya zaten insanlara sattığınız şey yeterince sağlıksız bir de insanların paralarını mı sömürüyolar bu ne ahmaklık...arkadaşlar almayın para kazandırmayın şu sağlık düşmanlarına ya çok sinirlendim şimdi:KK20::KK47:

bir alana bir bedava.Onun için 2 şişe dedim

yok canım sanırım artık geçti... çünkü ben olayı farkettiğim zaman, şişenin yarısı uçup gitmişti:KK5:
neyse ama bir daha asla... ama tabii bu şikeyetlerimi de kendilerine zevkle ileticem ( benim için pek zevkle olacak ama onlar için öyle olmayacak sanırım:KK47::KK23:)

X