Açık parfümler hakkındaki düşünceleriniz neler ?

ben d&p nin ve sansironun bu konuda iyi olduğunu duymuştum. kullanmadığım için bilmiyorum fakat en kısa sürede deneyeceğim.
orijinallerine para dökmek işime gelmiyor.
tamam kalıcılık bakımından üstün olabilirler ama ben asla bir parfüme de 150-200 ytl veremem.
cnm illede 150 ytl vermen gerekmio ki.normalalışveriş merkezlerinde bile satılan 20 ytl ye çok hoş kokular var hemde açık diil.emocion,she,jagler fln çok hoş kokuları.

arkadaşlar beyazıttaki d&p parfümeriyi buldum.tam otobüs duraklarının orada.bakırköydeki şubesini bilen varmı?birde 50 lik parfümler ne kadar?bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim

ben hep parfümlerimi d&p den kullanırım.denedim bir çok yerde ama oranın ürünleri rjinallere çok yakın ve kalıcı.ayrıca canım bakırköyü sormuşsun.ben bakırköyde oturuyorum tarif edeyim sana.özgürlük meydanında olduğunu var sayıyorum.sahile doğru dümdüz iniyorsun.istanbul caddesini geçince sağda kilise var .herkes bilir ve sorarsan gösterirler.nun tam karşısında d&p.yani aşağı inerken solda kalıyor.ama fiyatları hatırlayamayacağım.yaz başı almıştım ben orta boy şişesini.baya bi idare ediyor zaten.

ben hep parfümlerimi d&p den kullanırım.denedim bir çok yerde ama oranın ürünleri rjinallere çok yakın ve kalıcı.ayrıca canım bakırköyü sormuşsun.ben bakırköyde oturuyorum tarif edeyim sana.özgürlük meydanında olduğunu var sayıyorum.sahile doğru dümdüz iniyorsun.istanbul caddesini geçince sağda kilise var .herkes bilir ve sorarsan gösterirler.nun tam karşısında d&p.yani aşağı inerken solda kalıyor.ama fiyatları hatırlayamayacağım.yaz başı almıştım ben orta boy şişesini.baya bi idare ediyor zaten.

arkadaşım çok teşekkür ederim.parfümüm biter bitmez hemen gidip alacağım.

D&P nin bence cok hos kokuları var Joop diye bir parfumu yaklasık bir yıl kullandım mükemmeldi istiklal D&P daima terchim:KK66:

selam kızlar :KK66: bende açık parfüm kullanıyorum ve memnunum tabiki o da kalite kalite . bu konuda marka olan yerlerden almayı tercih ederseniz pişman olmazsınız.orjinal parfümün yerini dolduramayacağı kesin o da ayrı konu :KK66:

valla ben açık parfümleri hiç sevmedim vede kullanmadım.Bir keresinde parfüm aldığım mağazadan denedim çok yağlı olduğunu gördüm ve hoşlanmadım.En iyisi orjinal parfüm almak.Ben şimdi parfümümü değiştirdim c-thuru diye bir marka aldım.Çok hoş kokuyor hanımlar bence sizde deneyin. Hem ucuzda fiyatı30 ytl. Hem parfüm hemde deodorant birlikte.Deneyin pişman olmazsınız.byee

evet cnm aynen bende c-thuru yu kullandım deodorantını mükemmell pembe olanı almıştm.kaydirigubbakcemile2:CüvCüv:yine alcm ama ismini hatırlayamadım ablama aldıracaktm.o da hatırlayamadı.cecile almış yeşil olanı.:CüvCüv:

valla her ikisinide yerine göre tercih ediyorum ama bence açık parfümlerden de güzel kokanlar var hatta bu benim kokum dediğim bile olmuştu ama her seferinde bulamıyorum o kukuyu:KK43:

açık parfümü bayadır kullanıyorum fakat anlamadığım şu var, kullanmayan insanlar çok kolay çamur atabiliyorlar. oysaki artık sağlık bakanlığı onaylı markalar var bu konuda.
d&p yi ve sansiroyu önerebilirim. gerçekten bu konuda iyiler. ve uzun zamandır kullanırım hiç de yağlı bir yapıya sahip bir parfüme denk gelmedim.
günümüz ekonomik koşullarından dolayı 1 parfüme 150-200 ytl vermek benim canımı acıtıyor şahsen.
Acitasyon asla yapmak tarzım değildir fakat bu parayı kazanan var kazanamayan var.

Son düzenleme:
arkadaslar malum orjinal parfümler pahalı. gündelik kullanmak için açık parfümleri tercih ediyorum. ama bunu cem parfümeri yada d&p den alıyorum. bazı kokularda fark oluyor tabi ama inanın bazı kokular resmen aynısı . ayrıca kalıcılar ve ciltte herhengi bi reaksiyon göstermiyolar.

Arkadaslar

ben bugüne kadar hiç açık parfüm kullanmadım ve açıkcası önyargıyla bakıorum.Kesinlikle sağlıklı olduğunu düşünmüorum.Orjinaller pahalı bencede ama yenisini alana kadar deo. kullanmayı tercih ediorum.yada parfümlerin kokusundan olan vucut kremleri var onlar çok daha uygun onu uyguluorum..
Daha sağlıklı olduğunu düşünüorum..

şimdi kızlar yurt dısına gidip gelen tanıdıklarınız varsa orjinal parfumleri hava alanı freeshoplardan çookk ucuza alabilirsiniz. benim çok fazla orjinal parfumum var o şekilde ucuza aldığım ama yinede d.p. açık parfumun amor amor unu orjinale değişmem. ki başımada geldi. yıne hava alanından aldırdım amor amoru ve inanın bana d.p. ninki kadar kalıcı ve guzel değildi. he ama o acık parfumculerinde kendi aralarında markaları var tabi. her zaman her şeyin orijinalınden yanayım kızlar ama maddi durum fazla yoksa açık parfum d.p. alın mutlaka ama esansını çok koyduklarından benım dekolte bölgemde küçük sivilceye benzer şeyler oluşmustu o yuzden açık parfumu cıldınıze değil kıyafetınıze sıkın kızlarrrrr...

orjinal parfüm iyi tamam ama, bir parfüme 150-200 Ytlyi kıyıp verdik diyelim. bunun yaz kokusu var kış kokusu var. bazı parfümler yazın bayıyor. ayrı ayrı almaya kalksan senede 500 ytl parfüme vermek lazım. hem devamlı aynı parfümü kullanmak bir süre sonra alışmaya ve kokuyu ayırt edememeye sebep oluyor. en güzeli sağlık bakanlığı onaylı açık parfümler. yaz için,kış için hatta ilkbahar ve sonbahar için, gece için, gündüz için alsanız bile 100 ytl etmez, üstelik tek bir koku yerine ruh haline göre farklı kokular kullanılabilir ve gerçektende kalıcı. ben mesela rush,hypnotic posion,212 sexy ve chanel change'yi seviyorum orjinallerini almaya kalksam 1000 ytl tutar. Sağlık bakanlığı onaylı açık parfüme evetttt:)

kızlar bu dp de fiyatlar nasıl????? ve ayrıca kullanıp hoşunuza giden varsa isimlerini paylaşabilirmisiniz???

ben hem orjınal hemde açık parfüm kullanıyorum kullanmış oldugum açık parfüm çok kalıtelı orjınal kokudan hiç bir farkı yok memnunum

burda duydum ve dün gidip aldım.fiyatları çok uygun bence ..kadın zorla satmaya çalıştı..issiemiyaki aldım ben... satıcı kadının ısrarıyla fena değil.okadar çok koku sıktı ki üstüme kokularıda karıştırdım...yalnız giysilere leke yapıyor onu söyleyim.lacivert tişörtüme sıktı leke yaptı yağlı gibi sanki..
fiyatları 50cc 13 ytl
100 cc alınca yanında 2 deodorant 30 cc lik başka bir parfüm 22 ytl D& P de

bence hem uygun hem kalıcı çoğu ne die o kadar parabi vereceğim ki orjineline düşünen düşünmüş kesemizi bişiyler yapmış sağolsun ben alırım valla hem fiyat farkı göz korkutuo orjineline bakınca ben kıyamıyorum 180 milyonluk bi ürünü aynı kalıcılıkta ve artı yanında deodarantlı veriolar bence mantıklı şükür öz güvenim var marka takılıcam diede bi sorunum yok

istanbul'da yaşayanlar için :eminönü'nde ötüken diye bir imalatçı firma var 1000cc parfümü 45liraya aldım esansları gözünün önünde hepsi avrupadan ithal yani 100cc 22 yerine 10misli 1litresi 45lira bol kullanırım diyenlere küçük bir tavsiye

acık parfüm çok güzel fakat baya yaglı oluyo:dilcikar: bu yüzden kötü fakat koku bakımından orjinalinden pek bi farkı yok bence özellikle hypnotic posion ve amor amor oldukça kalıcı oluyor..hatta amor amor orjinalinden bile kalıcı.:eek:.günlük kullanım için bence acık parfüm kullanmakta bi sakınca yok..orjinal parfümlere 150 lira verip hergün kullanmaya kıyamam ben acıkcası..:jeyyar::jeyyar:

Açık parfüm kokuları çok ağır ve boğucu. Piyasaya ilk çıktığı zamanlar denemiştim. Tenimde alerji yaptı kaşındım durdum. Giysilere sıkayım dedim leke yaptı. Hele de kapalı bir ortamdaysam mutlaka hapşurtuyor beni o parfüm kokuları. Bence parfüm önemli bi konu, insanı kokusuyla mutlu eden bütünleşen bir şey. Yazın değil de baharda ve kışın kullanırım parfümü. O nedenle orjinal kullanılmalı.

X