Açık parfümler hakkındaki düşünceleriniz neler ?

Sirkeci'de bir dükkan var açık parfüm satan. Esansı çok yoğun ve gerçekten kalıcı parfüm satıyor. İsim yazmak konusunda tereddüde düştüm, isteyene özel mesajla söyleyebilirim. Bunun haricinda en bilinen açık parfümcü artık kokusunu gerçekten bozmuş! Başka bir güzel satan yer de bozmuş, su mu katıyorlar içine nedir. Ben artık Sirkeci'deki yerden alıyorum, saatler sonra bile kokuyor ve gerçek kokusuna da yakın.

avonun parfumlerı gercekten uygun ozellıkle yarı yarıya düştüklerinde...
ama bence parfum ddgn en az 4-5 saat uzerınde kalmalı avonun parfumlerı yarım saat zor kalıyor avon temsılcısıyım ben hemen hemen tum parfumlerını kullandım ıkı parfum kalıcı FAR AWAY ve RARE GOLD bunları tavsıye edebılırım...

gercekten avonun parfumleri hic kalıcı degil,satıs temsilcisinin ısrarı sonucu almıstım.cok az bi süre sonra kokusu fln kalmamıstıkötükedihüso far away kuzenim kullanıyo kalıcı ama bence kokusu berbat çok ağır.

d&p bence açık parfum satan en kaliteli yer. esanslar fransadan geliyomus,bicok gazeteye vs konu olmus bi marka.her parfumu kalıcı değil,ama orjinalinden cok daha kalıcı olan parfumleri var. d&p den parfum alırken bikaç parfum deneyin,1 saat dolaşıp öyle karar verin.denediginiz koku hala teninizdeyse o zaman alın.

Son düzenleme:
hiç kullanmadım. zaten parfüm uzun süre giden birşey, yurtdışından da daha ucuza alıyorum, sahte almayı hiç düşünmüyorum o yüzden. sengözlerimebaksanab

Sirkeci'de bir dükkan var açık parfüm satan. Esansı çok yoğun ve gerçekten kalıcı parfüm satıyor. İsim yazmak konusunda tereddüde düştüm, isteyene özel mesajla söyleyebilirim. Bunun haricinda en bilinen açık parfümcü artık kokusunu gerçekten bozmuş! Başka bir güzel satan yer de bozmuş, su mu katıyorlar içine nedir. Ben artık Sirkeci'deki yerden alıyorum, saatler sonra bile kokuyor ve gerçek kokusuna da yakın.

merhaba arkadaşım.dediğin yer sirkecide tam olarak nerde?

gercekten avonun parfumleri hic kalıcı degil,satıs temsilcisinin ısrarı sonucu almıstım.cok az bi süre sonra kokusu fln kalmamıstıkötükedihüso far away kuzenim kullanıyo kalıcı ama bence kokusu berbat çok ağır.

d&p bence açık parfum satan en kaliteli yer. esanslar fransadan geliyomus,bicok gazeteye vs konu olmus bi marka.her parfumu kalıcı değil,ama orjinalinden cok daha kalıcı olan parfumleri var. d&p den parfum alırken bikaç parfum deneyin,1 saat dolaşıp öyle karar verin.denediginiz koku hala teninizdeyse o zaman alın.

arkadaşım bende açık parfüm kullanıyorum.d&p diye biryerden söz ediyorsunuz.burası nerde acaba?tam olarak tarif edermisiniz

arkadaşlar d&p yi gooogle dan arattım ve buldum.bana yakın olan şubeleri beyazıt,sirkeci ve bakırköy olarak belirledim.yalnız resimlerden tam olarak nerde olduğunu çıkaramadım.bana elimle koymuş gibi tarif edecek bir arkadaşımız varsa çok mutlu olurum.bir de kullandığım parfümleri listesinde bulamadım.acaba kendi tasarım markalarımı var.ben escada collection,sexy graffit kullanıyorum.bu parfümlerin açığı varmıdır acaba?beni bilgilendirirseniz sevinirim

arkadaşlar d&p yi gooogle dan arattım ve buldum.bana yakın olan şubeleri beyazıt,sirkeci ve bakırköy olarak belirledim.yalnız resimlerden tam olarak nerde olduğunu çıkaramadım.bana elimle koymuş gibi tarif edecek bir arkadaşımız varsa çok mutlu olurum.bir de kullandığım parfümleri listesinde bulamadım.acaba kendi tasarım markalarımı var.ben escada collection,sexy graffit kullanıyorum.bu parfümlerin açığı varmıdır acaba?beni bilgilendirirseniz sevinirim

arkadaşım ben sexy graffıti kullanıyorum muhteşem bir koku. beğendikten alıyorum zaten burada başka yer satmıyor. koku çok güzel ben memnun kaldım.9.90 a alıyorum yanındada diğer farfümlerden birinin deosunu hediye ediyorlar.

cnm kullandıgın parfumlerin ikiside d&p de var.

Arkadaşlar golden rose'un ürettiği roxenne parfümleri tavsiye ederim. Ben de orjinal de var roxenne de benim cildim de ikisi de kalıcı dolmuyor. Roxenne'in 15 ml lik leri var (2-3 ytl)onlardan alıp deneyebilirsiniz. Ben adını çok duyduğum parfümlerim küçük boylarını alıyorum beğenirsem devam ediyorum. Roxenne den jadore truth ve allure aldım. Çok beğendim ancak parfüm tavsiyeyle alınmaz çünkü herkesin cildi ve zevki farklı dünyanın en çok satan herkesin bayıdığı parfümlerine ben katlanamıyorum resmen rahatsız oluyorum. Mesela rush, cool water sexy grafitti, angel, amor amor gibi. Bunlar bende baş ağrışı ve bulantı yapıyor. Denemeden almayın derim

canlarım öğrencilikte mecburen açık parfümler kullandım ama en son aldığım parfüm bozuldu o kadar iğrenç kokuyordu ki ne zaman aklıma gelse midem bulanıyor. çemen gibiydi ya kokusu.......... birde terleyince anlayın iğrenşliği

arkadaşlar beyazıttaki d&p parfümeriyi buldum.tam otobüs duraklarının orada.bakırköydeki şubesini bilen varmı?birde 50 lik parfümler ne kadar?bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim

bir defa denedim ama hiç orjinali gibi koknuordu ve ayrıca kıyafetlerde leke bırakıyordu..ben tavsiye etmiorum..

ben d&p nin ve sansironun bu konuda iyi olduğunu duymuştum. kullanmadığım için bilmiyorum fakat en kısa sürede deneyeceğim.
orijinallerine para dökmek işime gelmiyor.
tamam kalıcılık bakımından üstün olabilirler ama ben asla bir parfüme de 150-200 ytl veremem.

Bence açikta parfüm almayin eğer almişsaniz en güzeli cildinize doğrudan sikmayin.hem yağli oluyo hemde benim boynumda sivilcelenme yapti ve güneşe çikincada yakiyo boynu.açikta parfüm asla önermem.en güzeli orjinal amaka ama artik piyasada orjnal bulmakta şüpheli...

kızlar ben izmirde oturuyorum, bornovadan açık parfüm satan bi dükkan var ve saglık bakanlığından onaylı parfümleri..bende alıyorum 50ml lik bitince değiştiriyorum.çok bekleyince kokusu değişiyo tabi. sizin acık parfümlerde en begendiğiniz kokular hangileri peki..

X