Acısız Epilasyon & Emla Krem

anestol krem ucuz diyorlar.aynı etkiyi yaparmı acaba?

oda anestezi kremi ben bekarken şakayla karışık arkadaşlar elime sürmüştü bütün elim 5 dakkada uyuşmuştu tel in tuşlarına basamıyodum.dövmecilerde genellikle o kremi kullanır.

anestol ve emlayıda denemiş biri olarak kesinlikle emlanın anestolle kıyaslanamaycak etkili olduğunu söyleyebilirim yada bende emla daha fazla etki etti yada ben kulanamadım bilmiyorum ama emlanın etkisi süperdi kıl köklerim kanadığı halde acı duymamıştım..

Slm
Benim Soracagim Kremin Sürüş Sekli Ve Sara Ile Kapatigimizda Terleme Olcak Buyuk Ihtimal Bu Kremin Etkisini Azalmazmi?

arkadaşlar bu kremi özellikle ağdaya yeni başlayan 12 yaşındaki kızıma uygulayım die düşündüm yorumlarınzdan sonra sizce uygunmudur oda çok acı çekio ağlıo yazık ama mecburum jilete alıştrmak istemiyorum bide sürdüten sonra serayla nasıl sarcaz anlıyamadım özellkle genital nasıl sarılır anlatın çocuk bezler gibimi bezlicez bu konuda bilgiszliğimi bğşlyın

Ya arkadaşlar ben bir şey soracaktım.Doktor bir tanıdığım bana bu emla kremle aynı içeriğe sahip "anestol pomad" adında bir krem önerdi .fiyatları açısından dağlar kadar fark var.Bgn ilk kez iğneli epilasyon öncesi kullandım,uzun süre geçmesine rağmen pek bir şey farketmedim.Kaş bölgesine uygulamıştım.Artık pskolojik olarak mı yok yorgunluktan mıdır bilemem başıma şiddetli bir ağrı ve ağırlık geldi.Sebebi kremde buldum ,korktum da açıkçası.Bana bu kremi bu iş için kullanan olduysa bilgilendirirse çok sevininrim.Bu arada emla krem hakkında da yine bilgi veririseniz sevinirim. :))

yaaaa bizim sağlık ocağındaki aile doktorumuz erkek(başka biri bakamıyor malesef)birde çok yılışık bişiy yaaa herşeyi sorar dalga geçer nebiçim doktorsa nediyip yazdırıcaz bu emlayı ben hemoroid falanda diyemem biliyorum kahkaha atacak doktor:KK43:1 tüpü yetiyorsa ve içinde 5 tüp varsa(bende genital bölgeye deniycem sadece)27 ytl çok değil bence sonuçta 5 ay gidecek ve 27 ytlye neler almıyoruz saçma sapan.ama işte bazı kişilerde etkili olmamış o yüzden tabiki acırım verdiğim paraya ben ilk önce anestol deniycem bakalım birazda azaltsa yeter bana yaaaa...denedikten sonra yazarım burdan..

Walla normalde 3 4 saat süren olay 1 saatte emla+eldivenle kusursuzca tamamlandı. Ağdayla yaptığımda ertesi gün yumruk yemiş gibi ağrırdı o da olmadı çok memnun kaldım. Tavuk yolar gibi hissettim kendimi :roflol:

Merhabalar!
Eldiven nasıl bir yöntem ilk kez duyuyorum bilgi verebilir misiniz şimdiden teşekkürler

Önceki sayfalarda da çokça yazıldı ama 56 sayfayı okumak için de sabır lazım :roflol:
Eldiven bildiğimiz beyaz ameliyat eldivenleri var ya canım, onlardan. Eczanelerde var sokaktan almanı tavsiye etmem sonuçta hijyenik bi iş olması gerekiyor. Sonra ağda vs. hiçbirşey kullanmana gerek kalmıyor eldivenin dokusundan dolayı tutup hızlıca çekip alabiliyorsun. Hani son kalanları parmağımızın arasına bi parça ağda alıp temizleriz ya, onun gibi işte. Benim de aklım pek yatmamıştı ilk duyduğumda ama hakkaten pratikmiş. Ortalık yapış yapış olmadan halloluyor, emlayla da uyuştu mu tamamdır en fazla 1 saat yerimseniben

Evett.... Sabırla tam 58 sayfayı harfiyen okudum... Cunku sırf jiletten kurtumak için bugün gidip 185 ytl ye braun epilasyon aleti aldım.. Ama ne yazıkkıı kullanamadımm acıdan...

Aslında yan etkısı olurmu diye cok korkuyorum (düğüne de az kaldı) ama mecburum jilletten kurtulmaya.. Bu nedenle gidip saglık ocagına yazdıracagım yarın..

Yalnızz agda gibi makıneyle alırken de etkı ediyorr öyle değil miii??? Bir de streç film nasıl bilmiyorum buzadolabı poşeti ile kaplasam olurmu????

bir de bu emla sadece özel bölge için mi??

koltukaltına sürsem sonra makıneyle alsam olurmuu???

Olur canım her yere kullanabilirsin. Buzdolabı poşeti normal poşet hepsi oluyor yanlız tamamen kapatmasına ve hava almamasına dikkat et, ilaç o şekilde etkisini gösterebiliyor. Birde ben üstüne kalın çamaşır fln giydim yani sıcak tutunca etkisi artıyor sanırım. koltuk altı için zor ama diğer bölüme yapabilisin. Makineyle alırken de derini gerdirmeyi unutma sıkışmasın ve tüylerin çok uzun olmaması lazım kırmaması için. Kolay gelsin yerimseniben

birde bana yardımcı olurmusunuz?? çok sayfa var okuyamadım:1no2: şu emla kremi ni özel bölgemize kullanabiliyoruz değilmi sürdükten sonra şeffaf strec kağıtla kapatabiliriz dimi??? birde ne kadar süre bekleticez sonrasında o özel bölgeyi yıkayıp yıkayıp kuruladıktan sonra ağdaya başlıcaz dimi?? şimdiden teşekkürlera.s.

sürüp strreçle sardıktan sonra 1,5-2 saat kadar bekletiyoruz
arada kenarından cımbızla çekiştirerek uyuşup uyuşmadığını kontrol edebiliriz
daha sonra peçeteyle orayı silim kuruladıktan sonra ağdaya başlayabiliriz
ben eldivenle almayı tercih ediyorum pudra da sürebilirsin nemi ve kremin kayganlığı alır :KK66:

Streç film kullan canım. İçindeki jelatinler çok küçük daha küçük bölgelerde kullanılmak üzere tasarlanmış. Streç filmi büyükçe kes kremi yoğun olarak sürdüğün yerleri hava almayacak şekilde kapat. Yedirme ama kremi. Bir de yukarıda yazdığım gibi üstüne çamaşırını giydin mi rahat rahat KK'de gezinebilirsin yerimseniben

Geçmiş olsun cnm ya. Piyango gibi demek ki kimine çıkıyor kimine çıkmıyor :eek:
Haklısın alerjik reaksiyonlar varsa görmek için önceden küçük bi yere uygulama yapmak lazım. Sağlık daha önemli. Tekrar geçmiş olsun. :1hug:

kızlar bugun eczaneye gıttım emla krem ıstedım yokmus depoda dahı yok dedı bende anestol aldım sız bunu denedınızmı bu nasıl yazarmısınız

kızlar bugun eczaneye gıttım emla krem ıstedım yokmus depoda dahı yok dedı bende anestol aldım sız bunu denedınızmı bu nasıl yazarmısınız

canım bu topigin hepsini okudum.. cok az sayıda deneyen var anestolu.. Duyduguma göre fiyatı çook düşükmüş.... Aldıgına göre denersin heralde?? sonucu bizimle paylaşırsan seviniriz...

Arkadaşlar anestol bulundururum ben sürekli evde. Yanıklara fln iyi geliyor ama prospektüsü okudum, içinde "sağlam deriye etki etmez" yazıyor. Yani emla gibi sağlam deride lokal anestezik bir etki yapması imkansız. Anestolün içinde %5 bulunan madde lidokain emlada %25 var. Yani anestolün sağlam deriyi uyuşturması çok çok zor. Kaldı ki bakalım nolcak diye bacaklarımda denedim hiçbir şey olmadı. Ancak ağdayı yaptıktan sonra acıyan kıl köklerine sürerseniz onu uyuşturur deri yara almış oluyor çünkü.

ya kızlaarr off emlayı yazmamış doktor. sevgilimi yolladım, iğne olcam falan diye uydurttum, 2 dra gitmiş, ikisi de ben kesinlikle yazamam o kremi demiş. Sorumluluğunu alamam demeye getirmiş yani. zararlı bişi mi bu acaba??

X