Acısız Epilasyon & Emla Krem

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Son düzenleme:
işte ardığım şeyyyyyyy.. yan etkisi kötüymüş yaaaa ama olsun ben birkereye mahsus kullancam sonra kuaföre gitcem.. ama ilk alış için acılarla ölmektense sürerim zaten sonrasına acı normal alımda faza acımaz..

haaa bu arada doktora yazdırmak iyi vallahi.. haftaya gider yazdırırım ne yapcan derse bay.bayan acık ,acık söelerim ağdaaaa öncesii önlem yapcam :)))

sevgiyle kalım öptüm muckk

aaaaa onlar oturup kendileriyle dalga geçsinler valla sempatik sevecen halimle ben istiycem onlarda bana gülcek.. hatta sıcacık gülüşümle onlara aldırırım :)))

ya aksi sevimsiz despotlara gitmeyeceğim bir gerek artı kol altımda beze var haftaya onun için özel hastanede filim vs cekilcek o arada doktora yazdırırım..yani düşünüyorum :)))

sevgiyle kalll muckk

arkadaşalar ben doktor asistanıyım yani yardımcısıyım tıp bilgim yok ama emla kremi kullanıyoruz biz de sadece uyusturma amaçlı zarrasız bir kremdir.doktor kullanırken birçok ekz gördüm sadecee sürüp bekleyin 5 dakka içinde uyuşması lazım eczanelerde var paketli 27 ytl içinde küçük tüplerde 5-6 tane var.

canim bu krem surekli kullanilinca bikini bolgesi duyarsizlasiyormus. bu da tabi cinsel hayati etkiliyor dogrudan sinirler filan.o yuzden korktum.ama gercekten bir yan etkisi yoksa bende almak istiyorum bu kremi

benim hic bilgim yok tabi bu krem hakkinda.sadece baslari okursaniz orada geciyor.yan etkisi

dün aldım bu kremi şimdi uyguladım beklemedeyim bakalım sonuç ne olucak. CADIARZU

ya arkadaşlar bu krem anestezi için zaten yaram var cok agrıyo diye yazdırabilirsiniz hem sigorta falan karşılıyo ama bende işe yaramadı acaba yanlışmı kullandım ki siz nasıl yaptınız

arkadaşlar ben kulube yeni katıldım :)
benim özel sağlık sigortam var acıba o karşılar mı bu süper kremi..

Walla normalde 3 4 saat süren olay 1 saatte emla+eldivenle kusursuzca tamamlandı. Ağdayla yaptığımda ertesi gün yumruk yemiş gibi ağrırdı o da olmadı çok memnun kaldım. Tavuk yolar gibi hissettim kendimi :roflol:

bu kremi alamayanlar anestezi tarzı aynı etkiyi gösteren daha ucuz kremlerde var.anestol gibi.

daha önceden ağdaya gitmeden kullanıyordum şimdi lazer epilasyon öncesi...ilk seansta bana söylemelerine rağmen başıma geleceklerden habersiz olduğum için kullanmadım :) aman allahım dişlerimi sıka sıka bi hal oldum yine de iyi dayandım,şimdi her seansta kullanıyorum çok faydası var ama tüm vücudunuza kullanmanız için emla banyosu yapmanız gerekiyor :) heryere değil ama çok ağrı duyduğunuz özel bölgenize sürebilirsiniz (bol bir şekilde yoğurt gibi) tabi kremi sürdükten sonra üzerine birşey giymemelisiniz yada bazılarının yaptığı gibi jelatin kağıdı ile kapatmalısınız...bu bir çeşit lokal uyuşturucu ,yani istediğiniz heryerinize sürebilirsiniz...yine de bana göre ağrısız epilasyon yooook!

yaa 23 yaşındayım, walla malum bölgeye hiç ağda değdirmedim şimdiye kadar.. şimdi de korkuyorum krem etki bile etmezse diye:roflol:

kızlar bi tavsiye rica etcem. ben eylül-ekim gibi lazere başlamayı düşünüyorum. şimdi bu kremin yan etkileri olabileceğini de hesaba katarsak.. acaba lazere başlayınca mı kreme de başlasam, hani çok sık kullanmamak için? yoksa denesem mi şimdiden ne dersiniz?

Sağlık karnesine yazdırdığınızda 2 3 milyon gibi bi rakama alabiliyorsunuz arkadaşlar, emekli sandığı karşılıyor. Annem sağlık ocağında yazdırdı yerimseniben

X