Sivilceli Ciltler Acnelyse kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
canm ben 3 aydan fzla kullandım acnleyse olsa ben sakallı gezerdım yok abartılack bsy...

gene de ben özelden mesaj attım o kıza. inşallah yardımcı olur. tek avuntum sivilcenin hormonlarla ilgili olduğu onun için sivilceli olup kullananlar belki hormonlarından kaynaklı bir tüylenme yaşamış olabilirler. benim çok şükür o sorunum yok. bir de ben bepanthene merhemi dudaklarıma sürerim hep. yıllardır yani. ister istemez dudak üstüne de bulaşır. ben bıyık bile almayan bir insanım ve de. yani bepanthene benim dudak üstümde hiç tüylenme yapmadı. inşallah diğer yerlerde de yapmaz.

yapmazz yaw korkma bukadr =)) ona bakarsan her nemlendırcıının yapma ozellıgı barındırabılıyormus

ay noolur tüylenme olmasın yaa. çok heves ettim, çok ümitlendim bu izler geçecek diye. hatta takip çizelgesi yaptım kaplumbağalı :KK43:(((. mafoldumben

sakın cnm bırakmaa.. bak bendee cok buyuk heves ettım

daha önce yanaklarımda 1 ay kadar kullandım. aslında tam olarak emin değilim ne kadar süre kullandığımdan ama bir ay vardır herhalde. ama bu kez beş ay kullanacağım. ya senin arkadaşında çukur var mıydı? yoksa sadece sivilce ve kırmızı leke mi vardı?

hem leke hem hafıf cukurlujkta var dıyordu tamamına yakını gıttı dıyorduh

hadi bakalım inşallah bende de işe yarar. bu arada benim o aşırı soyulma ve tahrişi yok artık. excipial ve oriflamein sıradan bir nemlendiricisiyle devam edebilirim yola. bepanthene krem sürmeme gerek kalmadı. madecassolü de yarın eczaneye sordurtacağım. ona da başlayabilirim.

bu arada gizemm daha önce bizim topiğe uğramış. ben unutmuşum yaa...çok sağol gizem yine bekleriz.

soyulma herzaman olmayacagnı sölemıstım sana canm.. suan benmde gergın ama soyulma yok bıraz arttırrsan mıktarı soyulma olur.. o arkdsmda bı sure sonra soyulmadı ama lekeler ıcın o etkı edıo dıyordu

ben madecassol de aldım. az önce sürdüm denemek için. bundan sonra ikisini de kullanacağım ama madecassolü ne zaman sürsem bilemedim. acnelyse gece yatarken sürülecek de madecassolü de akşamüstü mü sürsem acaba. gündüz de bepanthene ya da excipial.

nekdra aldın gunes kremını canm benmde bıtınce belkı denerım onu...
mecd.u evdeyken surebılırsın aama yogudur kıvamı bana agır gelıyor kokusu falan da ve zor emılıyor

nekdra aldın gunes kremını canm benmde bıtınce belkı denerım onu...
mecd.u evdeyken surebılırsın aama yogudur kıvamı bana agır gelıyor kokusu falan da ve zor emılıyor
48 TL sanırım. 50'ye yakın ama 50'den fazla değil. Ben az önce madecassolü sürdüm hemen emdi. şu anda yüzüme hiçbir şey sürmemişim gibi duruyor. pek yoğungelmedi bana. bepanthene merhem gibi yoğun denince ben de yoğun bekledim ama öyle değilmiş.

hmm valla bana yogun geldı.. hade yaa eger cok memnun kalırsan guens kremınden bana haber et canm gercıı daha uzun sure gıder benm suankı fakat belkı degıstrırım

hmm valla bana yogun geldı.. hade yaa eger cok memnun kalırsan guens kremınden bana haber et canm gercıı daha uzun sure gıder benm suankı fakat belkı degıstrırım

valla bana island tavsiye etti bunu. yağlı ciltler için hafif formullü. island'ın söylediğine göre bundan daha hafif formüllüsü yokmuş. zaten bu markayla ilgili yapılan yorumların hepsi olumluydu. ben de tecrübelerimi paylaşırım.

hmm benm sebamed aslında ıyı ama bıraz yaglı gıbıme geldı.. onu dene bakayım bır eger parlama yapmıyorsaa superr

tamam yarın süreceğim. akşama haber veririm sana. istersen islanda özelden mesaj atıp sorabilirsin.

Kızlarrr yanagımda sivilce cıktıı:sinifsinif:
Bide bisi sorucam bu soyulma hep devam mı edecek yani sürekli kremlenicez mi yaza kadar
fisfisfis

Son düzenleme:
X