Sivilceli Ciltler Acnelyse kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Kızlarr benim yüzümde ne tahris ne kızarıklık hicbiri yok diyorum ki hafif kese yapsam da ölü deriler gitse nasıl olur sizce?

Stylis ben kese yapmanı tavsiye etmiyorum çünkü dekolte bölgemdeki güneş lekeleri için acnelyse kullandım 3 gün... soyulma fln olmadı diye kese yapayım dedim sonra orda kırmızı kırmızı benek benek kabarcıklar oldu... Yani aynı şey yüzünde de olabilir dikkat et derim...

Demek ki senin cildin benden hassasmısa.s

Herhalde öyle bir de dekolte bölgesine yaptım yani... Yüzün nasıl oldu senin? Ben cleocin-t aldım acnelyse'i gece sürüyorum gündüzleri ve akşamları da cleocin-t sürüyorum... Şuan için cidden baya iii yüzüm ama korkuyorum hala yeniden bişeyler fırtlar diye... Cleocin-t de acnelyse ile soyulan cildi baya yakıo ama yakması 2 dakka sürüyor anca o iki dakka canım acıyo o kadar... Ama baya iii şuan cildim ya maaşallah... :teytey:

Benim yüzüm daha iyilesemedi baslagımdan beri pek bir fark yok gibi 2 hafta oldu zaten daha kullanıcama.s

Benim yüzüm daha iyilesemedi baslagımdan beri pek bir fark yok gibi 2 hafta oldu zaten daha kullanıcama.s

Hmmm hadi ya... Devam et ama ben inanıyorum kurtulucaz bu dertten =) İstersen sende cleocin-t dene yani bana iyi geldi gibi geliyor... Dün aldım ufacık bişeyler vardı onları söndürdü... Acnelyseden soyulan deriden de daha iii emiliyor cleocin-t'nin antibiyotiği... Yeni bişey çıkmazsa kızarıklıklarda baya hafifledi şuan... Yani 1 hafta sonra yeni bişeyler çıkmazsa hayalimdeki cilde kavuşurum ama genede acnelyse'e devam ederim bi süre daha...

Hmmm hadi ya... Devam et ama ben inanıyorum kurtulucaz bu dertten =) İstersen sende cleocin-t dene yani bana iyi geldi gibi geliyor... Dün aldım ufacık bişeyler vardı onları söndürdü... Acnelyseden soyulan deriden de daha iii emiliyor cleocin-t'nin antibiyotiği... Yeni bişey çıkmazsa kızarıklıklarda baya hafifledi şuan... Yani 1 hafta sonra yeni bişeyler çıkmazsa hayalimdeki cilde kavuşurum ama genede acnelyse'e devam ederim bi süre daha...

sen kullan bir süre iyi gelirse bende alırım :)

Tamam valla ben şuan gözlerime inanamıyorum cidden iyi geldi ya yanımda ayna var bakıp duruorum kabarıklık kalmadı dünden beri yüzümde... Neyse 3-4 gün daha devam ediyim aynı şekilde gelişmeleri yazarım =)))

arkadaşlar umudunuzu kırmak istemem ama ben de her yıl doktora gidip ilaç alıyorum,6 al ilaç kullanıyorum,istediğim sonuca ulaşıyorum.6 ay sonra yine başlıyor.şu an ben tekrar ilaca başladım malesef.yoğun bir sivilce sorunum da yok,çenemde 2-3 tane en fazla..size tavsiyem uzun süre kullanın ilaçlarınızı,1 ayda,2 ayda bi sonuç alınamıyor.

Herkesde değişiyor o kiminin çok sivilcesi oluo bir cleocin-t ile çözüyor, kimi roacutane ile bile kurtulamıyor... Yani sivilce olayı belli olmuyor... Canım sende 2-3 tane sivilce için doktora fln gidip farklı farklı ilaçlar kullanma cildin kusma yapabilir o 2-3 sivilce başına iş açar...

Yok canım saçmalama siyah nokta fln olsa uğraşmam asla burnumda var siyah nokta uğraşmıorum =) Çıkanlar şişio yani şişlikleri inince de kızarıklıkları kalıo :KK43: Ama şuan çok şükür uslandılar...

Ayyy yanlış okumuşum msjını ya... Pardon canım... Siyah nokta burnumda var... Sivilceler ise yanaklarımda çıkıyor hep... Alnımda çıkmıyor mesela...

kızlar bir haftadır sürmüyorum acnelyse yüzüme sadece bepanthene krem sürüyorum sabahları ama cildim hala inanılmaz kuru. artık ne yaptıysa bu acnelyse yağ bezlerini komple kuruttu herhalde. izlerde ise bir değişiklik yok.

Benim de cildim cok kuru oldu nemlendirici sürünce anca düzeliyo
Ama sivilcelerim hala cıkıyoo
Çok üzgünüm çoook

Son düzenleme:
X