Actibreast Göğüs Büyütücü Krem Kullananlarin Paylaşım Alanı

ebrucum sen krem dışında bişiler yapıyo muydun? senin yolundan gidelim madem öyle:))

hayır canım malasef ek birşey yapamıyorum kremi sürüp biraz masaj yapmakla yetiniyorum öncedende söylediğim gibi dün ölçtüm ve şu anda bir duraklama olduğunu gördüm ha tabi bide şu var ben yanlış ölçmüşüm dün göğüs çevrem 84 çıktı göğüs altı ise 75 cm.Bugün önceki sütyenimi taktım 80 B NBB'nin sütyeni veeee ondada aynı dolguyu gördüm genelde gece kıyafetlerimi giyerken kullanırdım ama bugün taktım ve hoşuma gitti darısı sizlere kızlar :teytey:

Zırr da kullanıyor aynı kremi ama ebrudaki etkileri göremiyor. tuana ne yaptı acaba? neden zırrınkiler de ebruninkiler gibi hızlı büyümedi. Hatta büyüyen de söndü gibime geliyor demişsin :KK43: bu durum insanı kremi kullanıp kullanmamakta kararsızlığa sürüklüyor

bende ebru da evli ve dogum yaptıgı için dogum sonrası bosalan gögüslerin dolmasına faydası oldu zıırrrr bekar oldugu için onda etki etmesi daha zor ve bende de :KK43:((

Zırr da kullanıyor aynı kremi ama ebrudaki etkileri göremiyor. tuana ne yaptı acaba? neden zırrınkiler de ebruninkiler gibi hızlı büyümedi. Hatta büyüyen de söndü gibime geliyor demişsin :KK43: bu durum insanı kremi kullanıp kullanmamakta kararsızlığa sürüklüyor

canım bü tür kremler doğum yapan bayanlarda daha çabuk etki gösteriryormuş belkide bendeki hızlı gelişmenin sebebi budur evet güzel gelişme oldu fakat şuan duraklama yaşıyorum ve şuan regli dönemimdeyim ve ölçmeye ara verdim bu dönem geçtikten sonra tekrar ölçerim eğer sende kullanmayı düşünüyorsan biraz daha bekle derim elimde başka marka bir krem daha var bu bittikten sonra onu kullanıcam ikisini kıyaslamış olucam bu arada o kremde sağlık bakanlığı tarafından onaylı bir krem o nedenle içim rahat

kızlar bence endişe etmeyin çünkü istediğiniz boyuta ulaşabilmek için 3 kutu tüketmek gerekiyormuş. küçük gelişmeler olanlar üzülmesin bence büyüme büyümedir değilmi:)hemen olsun istiyoruz ama yavaş olması daha sağlıklı ve hoş olur.sanırım ben nisanda alıcam bu kremden 1-2 kutu alabilirim heralde.keşke taksit imkanı olsaydıda hemen alsaydım ama yaza girmeden insan şöyle bi kendine güvenerek başlamak istiyo:) bide bende gerçekten özenipte daha göğsüm çıkmadan sütyen takmaya başlamıştım:KK43: benimde sanırım ondan bu kadar minik kaldı, hani küçük göğüs vardır ya benim ki öle diil işte baya bi yok dümdüz :KK70: napim alıştım ama en büyük kompleksimden onlar büyümeden kurtulamicam sanırım. herkese bol kremli günlerr :))

birde bu arada, ben kreme başlamadan önce resmini çekicem, 1 ay dolunca yine, 2 ay dolunca v.s v.s görmek isteyen arkadaşlara mail atarım. daha aydınlatıcı olur inşallah.ben niye bu kadar heycanlıyım yaa:KK70:

Merabalar canlarım. Ben aranıza yeni katıldım ve bu kremi gerçekten merak ediyorum. hepinizin yazılarını yakından takip ediyorum. ayşegülbüşra teklifine evet diyorum. yani şuan ilk resmini görmek isterim. çünkü hem kendimle kıyaslamak istiyorum. küçük olduklarını düşünüyorum hem de gelişmeler çok çeşili şekillerde olabiliyo bu gelişmeyi görmek en güzeli. en kısa zamanda şu anki halinin resmini görmek isterim. Bende kısa zamanda başlamak istiyorum. Bakalım artık......:KK70:

aramıza hoşgeldin minikkush sana katılıyorum bende önceki ve sonraki halini görmek isterim gerçi şuan ben kremi kullanıyorum ama olsun farkı görmek istiyorum

Merabalar canlarım. Ben aranıza yeni katıldım ve bu kremi gerçekten merak ediyorum. hepinizin yazılarını yakından takip ediyorum. ayşegülbüşra teklifine evet diyorum. yani şuan ilk resmini görmek isterim. çünkü hem kendimle kıyaslamak istiyorum. küçük olduklarını düşünüyorum hem de gelişmeler çok çeşili şekillerde olabiliyo bu gelişmeyi görmek en güzeli. en kısa zamanda şu anki halinin resmini görmek isterim. Bende kısa zamanda başlamak istiyorum. Bakalım artık......:KK70:

canım sen gönder bende sana göndericem aradaki farkı görelim bende krem kullanıyorum

birde bu arada, ben kreme başlamadan önce resmini çekicem, 1 ay dolunca yine, 2 ay dolunca v.s v.s görmek isteyen arkadaşlara mail atarım. daha aydınlatıcı olur inşallah.ben niye bu kadar heycanlıyım yaa:KK70:

Arkadaşlar yaklaşık 50.000 kayıtlı üyesi ve yine binlerce ziyaretçisi olan, google da arama yapıldığında ilk sayfada çıkan bir sitede yazdığınızı ve kimin iyi kimin kötü niyetli olacağını asla bilemeyeceğinizi, değil göğüslerinizin resmini, mail msn adreslerinizi bile birbirinizle paylaşmamanız gerektiğini hatırlatırım.
Sonra bir olumsuz durum olduğunda bundan sadece siz sorumlu tutulursunuz.Dikkatinizi rica ederim.

kusura bakma minikkush belki de bayansindir ama bir mesajin olma durumuna gore erkek de olabilirsin... fisfisfis aman arkadaslar dikkat! süprizzzzz kas yapalim derken goz cikarmayalim... :1hug:

Canım. Kusura da bakraım üzülürüm de. Ben mantığınızı anlayamadım. Sadece iyi niyetliyim. Bi erkek sırf göğüs görmek için bu tantanayı ne yapsın ki. intenet çıplaklarla dolu. Ve bi şey daha. Elinizde kişinin kafası görünmeyen sadece göğüsleri olan bi fotoğraf olsa o kişinin kim olduğunun nasıl anlatabilirsin ki. Biraz düşünün bence. mesela bana bu tip resim gönderseniz internetten bulmuş olmadığınızı bile anlayamam. Ama düşüncenize saygı duyuyuyorum ve kimseden resim falan da istemiyorum.O zaman bi soru soriyim. Bilen cevaplasın bilen yoksa da kimse benim bi mesajımı daha görmez forumda. Çünkü ilk mesajım olduğu yazılmış. Evet ilk çünkü ben actibreastle ilgili bilgi almak istiyorum ve burası nadir yerlerden biri.. Bunun dışında hiç bir amacım olmadığı için ilk mesajım.
sorum şu: Bu actibreastin kötü bir yan etkisi var mı. tamam sağlık bakanlığı onaylı ama Türkiye burası insan korkuyo. Herhangi bir teknik yada teccrübe bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim. Kendinize iyi bakın.:kızgın:

Bence kimse kırılıp üzülmesin. Eminim kimsenin kötü niyeti yoktur ama cüvcüvün hatırlatması son derece yerinde. Kimse üzerine alınmasın ama herkesi kendimiz gibi bilmemiz en büyük hatamız olur. O yüzden resim göndermek sağlıklı olmayabilir. Naçizane fikrim.

merhaba kızlar ben forumu kremin adını yazınca googleda buldum kısaca yeni üyeyim.bu kreme başlamayı düşünüyorum ve sonuç nasıl yani kesinlikle öneren birileri var mı?

benim henüz 1 hafta oldu.ve suan için bi değişim yok kasınma bile yok... bakalım 1ay sonunda biraz gelişme olur insallah

arkadaşlar ben ztn daha kreme başlamadım. bu resim olayı ancak 2 ay sonra olabilir oda tabiiki her önüme gelene değil, msnden canlı olarak gördüğüm, ntiekim burda sürekliliğini sağlayıp güven sağlayan arkadaşlara olur.abartılcak bir durum değil ayrıca merak etmeyin benimkilere bi erkek baksada bişe olmaz bayan olup olmadığını farkedemezlerr:KK70::KK70::KK70::KK70:

kızlarr, sabah kalktığımda böyle daha bi dolgun hissettim göğüsleri, ölçtüm 84'ü zorluyooo. önceden hafif diyordum ama şimdi belirgin bi dolgunluk var alt kısmında.
annem tarafından da onaylandı tabi:) sanırım gece yapılan masajı uzun tutmalı.
75 beden sütyen aldım bugün, bir iki cm büyüse dolduracak pek sevindimmsırnaşık şey
2. kutuyu kesin alıyorum:dance:

bu cok güzel bi haber zırrr
darısı bizee

selam kizlar. ben de bu kremi kullaniyorum, onceki yazilarimi okumusunzdur sanirim, bazi problemler nedeniyle uzun zamandir yoktum, simdi tekrar geldim. kreme baslayali 3 hafta oldu yanilmiyorsam ama arada 2-3 gun hic surmedim, cok belirgin bisey yok ama gogus cevrem buyudu sanki. ha bi de ben ameliyyat gecirdim ve 3 kilo verdim ama gogus olcum hic degismedi. eskiden kilo verince hemen gogusler giiyordu simdi sanirim buyudu de ama kilo kaybindan dolayi belli olmuyor.

ya kızlar bişi sorcam ben kremi 18martta kullanmaya basladım ama bugün kremim nerdeyse bitmek üzere.ortalama 1 ay gitmesi gerekmiyomu,benim daha 12 gün oldu.cokta sürmüyorum sanki.
size ne kadar gidiyor 1 kutu krem?
cokta pahalı yaa ikinciyide mecbur sipariş vermek lazım,dahada öle bi gelişme yok
bakalım ikinciyide kullanayım bi
sevgiler............

X