Actibreast Göğüs Büyütücü Krem Kullananlarin Paylaşım Alanı

sanırım bu ürünün göğüs kanserine yol açıp açmadığı yada ürünün hangi ülkenin malı oldugu kimsenin umrunda değil???CADIARZU

Son düzenleme:
ebrucum süpersin nazar değmesin:roflol:
evet ufak da olsa var bi gelişme gibi. yani emin değilim çünkü 1,5 cm büyümüş ama görünüşte bişi yok elleyince az bişi anlaşılıyo. yalnız ben çok az mı sürüyorum anlamadım kremin yarısından fazlası duruyo.
bi de ben uzun uzadıya öyle masaj yapamıyorum, sürüyorum yedirene kadar sadece. siz napıyonuz bakimmm
az da olsa belirgin bi fark görürsem ikinci kutuyu alcam kararlıyımjeyyar

bu arada şubat 24'te başlamışım. 19 gün olmuş henüz.

canım senin adına sevindim sabahları bende masaj yapamıyorum sadece yediriyorum ama akşamları yatmadan önce tv izlerken 5-10 dk masaj yapıyorum ama öyle özel bi masaj değil biraz saat yönünün tersine yapıyorum birazda saat yönünde o kadar

ebrucum süpersin nazar değmesin:roflol:
evet ufak da olsa var bi gelişme gibi. yani emin değilim çünkü 1,5 cm büyümüş ama görünüşte bişi yok elleyince az bişi anlaşılıyo. yalnız ben çok az mı sürüyorum anlamadım kremin yarısından fazlası duruyo.
bi de ben uzun uzadıya öyle masaj yapamıyorum, sürüyorum yedirene kadar sadece. siz napıyonuz bakimmm
az da olsa belirgin bi fark görürsem ikinci kutuyu alcam kararlıyımjeyyar

bu arada şubat 24'te başlamışım. 19 gün olmuş henüz.

mrb zırrcım ben de biraz önce sipariş verdim 2 gün sonra gelecek insallah. yorumları okudum ümitlendim. benim gögüslerimde 70-75 :KK43: en azından 80 olsa yaz geliyor bikini aldım ama dolduracak gögüs yok :çok üzgünüm:

mrb zırrcım ben de biraz önce sipariş verdim 2 gün sonra gelecek insallah. yorumları okudum ümitlendim. benim gögüslerimde 70-75 :KK43: en azından 80 olsa yaz geliyor bikini aldım ama dolduracak gögüs yok :çok üzgünüm:[/QU

senemcim seni buralarda ne kadar güzel:1hug:kremi spariş etmişsin hayırlı olsun canım..yalnız olduğunu düşünme bende seninle aynı ölçüleri taşıyorumyerimsenibenben kullanalı 19 gün oldu 70i doldurmayan göğüslerim şimdi dolduruyor:dance:actibreast en iyi çözüm olcak bize inşallaha.s.öptüm kocamanŞeniz

kullanan arkadaslar pekı memografı cektırdınızmı ??
bende sızdenım maalesef kısa zamanda sılıkon dusunuyorum....
az once bı baktım netten bu kremede buyume yapmıyormus sadece capınca genısleme yapıyormus :KK43:
ee buyumıcekse capını napıyım ben senağlama
takıpcınızım ıns ıyı sonuc alırsınız saglıklı bı sekılde :teselli:

alıp almamak konusunda bende çok kararsızım. kanser riskinden bu sitede haberin oldu. ama haksızlık bu yaaa... oğlum büyüsün ilk maaşıyla bana slikon taktırsın!! nede olsa o yok etti göğüslerimi :))))

valla arkadaşım çap büyüse büyüse nekadar büyür benim ilk kullanmaya başladığımda 78 di şimdi 84 oldu sence bu çap büyümesimi ben pek sanmıyorum dolgunlukda var valla bilemiyecem ama ben büyüdüğüne inanıyorum memografiye gelince henüz çektirmedim ama çektirecem şu aralar yoğun çalışıyorum ama ilk fırsatta evet memografi için gidecem

ben bu urunlerin ise yaradigina inanmiyorum bosuna para dokmeyin biraktiktan sonra ne sislik kaliyor ne buyume

arkadaşlar ben 21 gündür kullanıyorum 2 cm büyüme var:teytey:sizler ne alemdesiniz??

canım benim 1 ay olacak neredeyse ve yaklaşık 4 cm'lik bir büyüme var bu arada senin adına çok sevindim diğer kızlardan haberin varmı canım tuana hala dönmedi siteye bi bilgin varmı:1hug:

Arkadaşlar ben de çok merak ediyorum bu kremin sonuçlarını, herkesle aynı çekinceleri yaşıyorum. Silikon taktırmak bir çözüm ama çok yapay geliyor, anladığım kadarı ile burada kimse bomba gibi göğüsleri olması için uğraşmıyor. En azından 75-80 sütyeni doldursun, biraz ele avuca gelsin yeter diye düşünüyor :)
Krem pahalı, bir kutusu kaç gün gidiyor, kullanan arkadaşlar cevaplayabilir mi?
Tabi bir de kremi bıraktıktan sonra eski haline dönüyor mu, dönmemesi için ne kadar sürede bir yeniden kür uygulamak lazım?
Ve en önemli konu; sağlığa -kanser ve benzeri- bir zararı olup olmadığı konusunda nasıl emin olacağız?

Forumda takip ettiğim kadarı ile ebru19, tuana ve zırr deneme amaçlı kullanmaktalar kremi. En iyi sonucu alan da sanırım ebru arkadaşımız. Çok şanslısın :) Görüntüsünde nasıl bir değişme olduğunu yazar mısın, cmler pek iç rahatlatıcı gelmiyor :) 75 sütyen doluyor mu mesela.. Çok soru sorduysam kusuruma bakmayın, benim için de en önemli konu bu şu anda ve kullanmak istiyorum bu kremi. Evlenme durumum var bu göğüslerle kimsenin karşısına çıkmak istemiyorum :)))

:1hug:
canım benim 1 ay olacak neredeyse ve yaklaşık 4 cm'lik bir büyüme var bu arada senin adına çok sevindim diğer kızlardan haberin varmı canım tuana hala dönmedi siteye bi bilgin varmı:1hug:

sağol canım bende senin adına çok sevindim:1hug:diğer kızlardan haberim yok heralde krem bitince haber verecekler:dance:

mrb zırrcım ben de biraz önce sipariş verdim 2 gün sonra gelecek insallah. yorumları okudum ümitlendim. benim gögüslerimde 70-75 :KK43: en azından 80 olsa yaz geliyor bikini aldım ama dolduracak gögüs yok :çok üzgünüm:[/QU

senemcim seni buralarda ne kadar güzel:1hug:kremi spariş etmişsin hayırlı olsun canım..yalnız olduğunu düşünme bende seninle aynı ölçüleri taşıyorumyerimsenibenben kullanalı 19 gün oldu 70i doldurmayan göğüslerim şimdi dolduruyor:dance:actibreast en iyi çözüm olcak bize inşallaha.s.öptüm kocamanŞeniz

mrb canım inşallah bende sonuc alırım. ben ilk uygulamayı dün aksam yaptım. insallah bende iyi bi sonuc alrım. zaten masaj yaptıgımız için kan dolasımı hızlanıyor damarlar acılıyor... sonuc alabiliriz

Arkadaşlar ben de çok merak ediyorum bu kremin sonuçlarını, herkesle aynı çekinceleri yaşıyorum. Silikon taktırmak bir çözüm ama çok yapay geliyor, anladığım kadarı ile burada kimse bomba gibi göğüsleri olması için uğraşmıyor. En azından 75-80 sütyeni doldursun, biraz ele avuca gelsin yeter diye düşünüyor :)
Krem pahalı, bir kutusu kaç gün gidiyor, kullanan arkadaşlar cevaplayabilir mi?
Tabi bir de kremi bıraktıktan sonra eski haline dönüyor mu, dönmemesi için ne kadar sürede bir yeniden kür uygulamak lazım?
Ve en önemli konu; sağlığa -kanser ve benzeri- bir zararı olup olmadığı konusunda nasıl emin olacağız?

Forumda takip ettiğim kadarı ile ebru19, tuana ve zırr deneme amaçlı kullanmaktalar kremi. En iyi sonucu alan da sanırım ebru arkadaşımız. Çok şanslısın :) Görüntüsünde nasıl bir değişme olduğunu yazar mısın, cmler pek iç rahatlatıcı gelmiyor :) 75 sütyen doluyor mu mesela.. Çok soru sorduysam kusuruma bakmayın, benim için de en önemli konu bu şu anda ve kullanmak istiyorum bu kremi. Evlenme durumum var bu göğüslerle kimsenin karşısına çıkmak istemiyorum :)))

selam canım ben önceden büyük ve destekli sütyen kullanırdım kıyafetim dümdüz durmasın diye şuan 75 beden destekli takıyorum ama içi dolu ve arada dolgunluk var hani bu kremlerin reklam resminde varya dolgun göğüs aynen öyle duruyor yani ben istesem şuan 80 bedende takabilirim ama o görüntü hoş olduğu için bir beden küçük takıyorum bu arada kimsenin karşısına çıkmak istemiyorum derken onları zaten bir kişi görecek eh oda seni öyle sevdiği için problem yaratmaz sen bunu kendin istediğin için yapacaksın mesela ben bu kremi kullanırken eşimi ikna etmek için çok uğraştım ikna oldu ama hala ben kremi sürerken Allah akıl fikir versin,kendine işkence ediyorsun ben seni bu halinle sevdim vs. vs. diyo

Ebrucum cevap verdiğin için teşekkür ederim.
75'i doldurarak takabildiğine göre gerçekten işe yarıyor bu krem. Bana da yeter zaten o kadarı.
Son söylediklerine gelince haklısın aslında bu kendini mutlu etmek, daha çekici hissetmek ve kendine güveninin artması ile ilgili bir şey. Eğer kendinde kusurlu ya da eksik gördüğün bir yanının artık daha iyi olduğunu hissetmek bizi çok mutlu edeceği için bu mutluluk karşımızdakine de yansıyacak.
Bu arada diğer sorularımı da cevaplarsan çok sevinirim. Kaç gün gittiği, istediğimiz büyüklüğe geldikten sonra ne kadar sürede bir tekrar etmemiz gerektiği vs. Kremin sitesinde 2-3 ayda bir kutu demiş ama 2-3 aya sönerlerse eğer çok yazık olur :KK43:

Ebrucum cevap verdiğin için teşekkür ederim.
75'i doldurarak takabildiğine göre gerçekten işe yarıyor bu krem. Bana da yeter zaten o kadarı.
Son söylediklerine gelince haklısın aslında bu kendini mutlu etmek, daha çekici hissetmek ve kendine güveninin artması ile ilgili bir şey. Eğer kendinde kusurlu ya da eksik gördüğün bir yanının artık daha iyi olduğunu hissetmek bizi çok mutlu edeceği için bu mutluluk karşımızdakine de yansıyacak.
Bu arada diğer sorularımı da cevaplarsan çok sevinirim. Kaç gün gittiği, istediğimiz büyüklüğe geldikten sonra ne kadar sürede bir tekrar etmemiz gerektiği vs. Kremin sitesinde 2-3 ayda bir kutu demiş ama 2-3 aya sönerlerse eğer çok yazık olur :KK43:

canım ben 1 aydır kullanıyorum ve hala bitmedi sanırım 15-20 gün daha gider krem birazda kullandığın miktar önemli sanırım ben azar azar sürüyorum diğer soruna gelince evet öyle diyolar ama ben sabitlemek korumak için haftada 1 kez sabah ve akşam olmak üzere uygulamayı düşünüyorum yada 2 haftada 1 kez işimi şansa bırakmak istemem pahalılığı konusunda haklısın ben 2. alabileceğimi sanmıyorum şu sıralar maddi krizde gibi bişeyim daha önceki mesajlarımı okudunmu bilmiyorum ama ben bu kreme başlamadan önce başka bir krem almıştım fiyatı uygundu ve öylece duruyo evde bu bittikten sonra sanırım onu kullanacağım ama daha sonra ne olur bilmiyorum belkide o kremle devam ederim şuaralar madd,yat benim için önemli çünkü hesapta olmayan ödemelerim çıktı

benim 2. günüm insallah bende de işe yarar. fazla ümitlenmek istemiyorum sonra olmayınca cok üzücü oluyor

kızlar merakla sizi takip ediyorum mayıs 19 da tatile çıkacağım çok az bi büyüme olsa yeter fazlasında gözümüz yok:) umarım hepinizin istediği gibi olur.

canım ben 1 aydır kullanıyorum ve hala bitmedi sanırım 15-20 gün daha gider krem birazda kullandığın miktar önemli sanırım ben azar azar sürüyorum diğer soruna gelince evet öyle diyolar ama ben sabitlemek korumak için haftada 1 kez sabah ve akşam olmak üzere uygulamayı düşünüyorum yada 2 haftada 1 kez işimi şansa bırakmak istemem pahalılığı konusunda haklısın ben 2. alabileceğimi sanmıyorum şu sıralar maddi krizde gibi bişeyim daha önceki mesajlarımı okudunmu bilmiyorum ama ben bu kreme başlamadan önce başka bir krem almıştım fiyatı uygundu ve öylece duruyo evde bu bittikten sonra sanırım onu kullanacağım ama daha sonra ne olur bilmiyorum belkide o kremle devam ederim şuaralar madd,yat benim için önemli çünkü hesapta olmayan ödemelerim çıktı

Teşekkür ederim canım
En iyi gelişme sende olmuş, demek ki az sürmenin ya da boca etmenin pek bir farkı olmuyor. eğer iki kutu 3 ay giderse zaten istenilen ölçüye yaklaşılabilir. Ben de senin gibi düşünüyorum; haftada bir kez kullanıp işi garantiye almak.
Maddiyata gelince haklısın, hepimiz aynı durumdayız aşağı yukarı.
Peki bu kremi eczanede falan bulmak mümkün olur mu? Kargo ile birlikte sanırım 150-YTL'ye geliyor.

X