Adaçayı,Hayıt,Soğan kürü vs kullanıp Hamile kalanlar/Kalamayanlar.Haydi sayı bulalım!

soğan kürü kaynatılınca iyi geliyor sen onu dene.1 orta boy beyaz soğanı 2.5 su bardağı suya kaynayınca at 5 dk kaynat ılıyınca iç.aslında sabahları diyor ama oruç zamanı gece sahur ne zaman istersen.bu arada burnunu kapat içerken sonra içtikten sonra ağzına güzel bişey al.hiçkoku kalmıyor.bu da benden tavsiye olsun sana:):roflol:

amin.

kıslar yaa şu soğan kürüne bakıyorum iki saattir..kimisi kabuğuyla falan yazmış kafam karıştı yaafss..soğanı kaynatıyoruz ve 15gün içiyoruz dimi sadece ..ayy yapan ve doğru bilen desin nolur :)))) göslerim karıştı artık yazıları da garip okuyorum hehhe

Günaydın Canım
kabukları ile değil kabuklarını soy canım istersen saracoğlunun sitesindede bakabilirsin
ben uyguladım ve kabuklarını soydum

soğan kürü kaynatılınca iyi geliyor sen onu dene.1 orta boy beyaz soğanı 2.5 su bardağı suya kaynayınca at 5 dk kaynat ılıyınca iç.aslında sabahları diyor ama oruç zamanı gece sahur ne zaman istersen.bu arada burnunu kapat içerken sonra içtikten sonra ağzına güzel bişey al.hiçkoku kalmıyor.bu da benden tavsiye olsun sana:):roflol:

Günaydın Canım
kabukları ile değil kabuklarını soy canım istersen saracoğlunun sitesindede bakabilirsin
ben uyguladım ve kabuklarını soydum

sağolun kıslar ...ilginiz için..ay deneyeyim hemen..

slm kızlar bende deneyeceğim kürlerininizii arada topiğe girenler bana mesaj atsıın size anlatacaklarıım var burdan güzel arkadaşlıklar kurmak istiyoruum

arkadaşlar ben adaçayını kullanıyorum ama bende çok vc ye çıkıyorum ağrılar oluyor anlamadım ben şimdi faydasınımı görüyom zararınımı bırakmakta istemiyorum çayı kararsızım walla

sabah ac karnına corek otu tarcın bal yıyorum oglen adacayı gece hayıt otu ıcıyorum bakalım ne olcak

mrhb kızlar. ben 15 gün soğan kürünü uyguladım ve adet olmayı bekliyorum.bi sonraki adetime de 10 gün kala 5 gün daha soğan kürünü uygulucam.hamile kalamazsam 2 aylık soğan kürü uygulaması sonrası incir kürüne geçicem. yanlız ada çayı kullanıp hamile kaldım diyen arkadaşlar varmış ve şanslılar. benden size tavsiye doktorunuzada sorabilirsiniz. adaçayının söktürücü özelliği var gebe kaldınızı bilmezsiniz adaçayına devam edersiniz ALLAH korusun . bana doktorum adaçayının her bünyeye iyi gelmediğini hatta adet olamayanların adaçayı içip söküldüğünü söledi. gerçi bi iyi yanı var iltihaplarıda söküyormuş. ama doktorunuza sorun derim. herkezin hakkında hayırlısı olsun

Cevabin icin sagol nagihancigim. Birisi sanki ikisini kullandim ayni anda ve yumurtaliklarimi cok calistirdigi icin kist olustu demisti sanki, emin olamadigim icin soruyorum. Galiba beraber kullanmiyacagim, belki incir kurunden sonraki ayda yaparim onu da.

Cevabin icin sagol nagihancigim. Birisi sanki ikisini kullandim ayni anda ve yumurtaliklarimi cok calistirdigi icin kist olustu demisti sanki, emin olamadigim icin soruyorum. Galiba beraber kullanmiyacagim, belki incir kurunden sonraki ayda yaparim onu da.

evet cnm aynen sana katılıyorum . kürleri aynı anda kullanma bencede sırayla yap istersen dediğin gibi bu seferde fazla çalıştırıp kiste sebep olmasın . zaten bende kist var umarım bu ay gider de kurtulurum artık :KK43:

evet cnm aynen sana katılıyorum . kürleri aynı anda kullanma bencede sırayla yap istersen dediğin gibi bu seferde fazla çalıştırıp kiste sebep olmasın . zaten bende kist var umarım bu ay gider de kurtulurum artık :KK43:

Gecmis olsun canim, istersen sogan kuru kullan bana cok faydasi oldu. Insallah kutulursun biran once...

Selam arkadaşlar, bu topici açan arkadaş bal-tarcın-corekotu karışımı ile hamile kaldı.
iki ay yumurta takibi yaptırdı, onu bırakıp bu karısımı denediği ay hamile kaldı.
darısı başınıza...

ya ben de soğan suyu içtim ama bir hafta içinde bende acaip kuruluk yaptı çok rahatsız oldum bıraktım şimdi hayıt suyuna başlayacağım ama tadı çok kötü yaa :KK43:

arkadaslar adacayi bende böbrek agrisi yapti. günde iki fincan ictim. 10 gündür kullaniyorum. iki sabahtir acayip bi böbrek sancisi ile uyaniyorum. sanirim yan etki yapabilio. dikkat edin derim ben.

canim dikkat et eger böbrekte sorun yapiyorsaaa böbrekte tas veya kum olabilir.

bende balli ada cayi ilmistim sonra sancidan öüyodum ee 3 gün sonrada tas düsürdüm ve tasim olsugunu dahi bilmiyordumfisfisfis

hayıt suyunu bende içiyorum tohumunu demleyıpiçiyorum.gecen ay prolaktın 24 çıkmıştı.
dostınex ve son 1 haftadada hayıt suyu içtim.
degerım dusmuşçok şükür.
dostınex ı bıraktım şimdi ama hayıt a devm eecegım.adetimde duzenlı geldiçok sukur.bakalım onumzdekı ay nasıl olack temennım adetimin hiç gelmemsidie.
gebelık yokkken gecıkıncede sıkıntı oluyorr yaa

mrb bende geçen ay soğan kürü kullandım olmadı. bu ay incir kürene başladım inşallah olur allah hepimize verir inşaallah

tarçın bal çörekotu kullandım hamile kalamadım soğan suyu+brokoli suyu+nane kürü uyguladım hamile kalamadım bugünde adaçayına başladım hayırlısı artık acaba bu adaçayının hormon düzenleyici etkisi varmdır?

X