Tüp Bebek Merkezleri Adana Seyhan Başkent'e Tüp Bebek Yaptıracaklar

Kesin olmamakla birlikte kız olma ihtimali şimdilik daha yüksek dedi doktor.sanırım gelecek hafta sonu daha kesin bir açıklama yapar.
15 haftayı doldurdu miniğim teyzesi pek küçük değil artık :KK66:

ay ay ay.kocaman olmuş benim yeğenim.Allah hayırlısını versin canım.sağlıklı mini mini bir kız olsun bıcır bıcır....:asigim:

kızlar selam 19 mayıs tatilimi adanada geçirdim tayfun beyle tedavim bir sonraki yani haziran adetimde başlıyor korkularım var ilk denemedeki gibi olumsuz olurmu diye aynı zamanda heyecanda var sanki bu sefer olacak gibi hissediyorum
kızlar benim nisan başında yaptığım düşükten bu yana kanamam bitmiyor on gün önce adet gördüm dün tekrar adetim başladı hormonlarım da bir sorun oluşmuş olabilir mi neden düzensiz kanamalarım oluyor acaba doktorum düşük sonrası bir süre olur dedi ama bu kadar ara kanama normal gelmiyor bana

kızlar selam 19 mayıs tatilimi adanada geçirdim tayfun beyle tedavim bir sonraki yani haziran adetimde başlıyor korkularım var ilk denemedeki gibi olumsuz olurmu diye aynı zamanda heyecanda var sanki bu sefer olacak gibi hissediyorum
kızlar benim nisan başında yaptığım düşükten bu yana kanamam bitmiyor on gün önce adet gördüm dün tekrar adetim başladı hormonlarım da bir sorun oluşmuş olabilir mi neden düzensiz kanamalarım oluyor acaba doktorum düşük sonrası bir süre olur dedi ama bu kadar ara kanama normal gelmiyor bana

arkadaşım ne kadarlıkken düşürdün bebişini

[QUO

TE=butterfly 's';2835005]biz de sorun sperm kaynaklıydı ilk başta.......[/QUOT
geçmiş olsun arkadaşım şimdi sorun nedir

[QUO

TE=butterfly 's';2835005]biz de sorun sperm kaynaklıydı ilk başta.......[/QUOT
geçmiş olsun arkadaşım şimdi sorun nedir

ilk denemeden sonra dış gebelik geçirdim.ameliyat falan oldum.bende de sorun oluştu.sağ tüpüm alındı.....başka ne olduğunu da şimdi araştırıyorlar işte.....görücez bakalım

canım hakkında hayırlısı olsun...desene yazın hep beraber bekleyeceğiz ne güzel....:dance:

canım o kanmalarınıda kafana takma... geldiğinde hepsini sorarsın...biliyorsun strestende olabiliyor...bir başından tahlizlikler göti...2 kere düşük yaşadın...

canım hakkında hayırlısı olsun...desene yazın hep beraber bekleyeceğiz ne güzel....:dance:

canım o kanmalarınıda kafana takma... geldiğinde hepsini sorarsın...biliyorsun strestende olabiliyor...bir başından tahlizlikler göti...2 kere düşük yaşadın...

çarşamba doktora gittim hormon testlerime baktı herşey yolunda sorun yok düşükler sonrası normal dedi biraz rahatladım sen akıntın tamamen bittimi canım

çarşamba doktora gittim hormon testlerime baktı herşey yolunda sorun yok düşükler sonrası normal dedi biraz rahatladım sen akıntın tamamen bittimi canım

sevindim canım ....gözün aydın....benim o anormal olan akıntım geçti...şimdi öyle normal akıntım var...ahni yumurtlama dönemi olur ya o.... bilmiyorum bakalım artık...inşallah herşey yolunda giderde...transferim daha fazla ertelenmez....

sevindim canım ....gözün aydın....benim o anormal olan akıntım geçti...şimdi öyle normal akıntım var...ahni yumurtlama dönemi olur ya o.... bilmiyorum bakalım artık...inşallah herşey yolunda giderde...transferim daha fazla ertelenmez....

yeşbu alarenden haberin var mı başkentte yaptırıyorda embriyo kalitesi çok düşük dedikleri için ümitsizdi onu merak ediyorum

kızlar ben geldim.başkantte histereoskopi oldum bugün.hala biraz halsizlik ve mide bulantım var.adet sancısı gibi ağrılarım var.bunların dışında iyiyim merak etmeyin.sadece biraz darlık vardı onu da açtım dedi dr.herhangi bir yapışıklık veya başka bir durum yokmuş çok şükür.rahmin ön ve arka duvarından parça alıp patalojiye göndermişler.2 hafta sonra sonuç çıkıcakmış.....

kızlar ben geldim.başkantte histereoskopi oldum bugün.hala biraz halsizlik ve mide bulantım var.adet sancısı gibi ağrılarım var.bunların dışında iyiyim merak etmeyin.sadece biraz darlık vardı onu da açtım dedi dr.herhangi bir yapışıklık veya başka bir durum yokmuş çok şükür.rahmin ön ve arka duvarından parça alıp patalojiye göndermişler.2 hafta sonra sonuç çıkıcakmış.....

geçmiş olsun canım inşallah patolojide güzel çıkar adım adım bebeğine yaklaşıyorsun

mrb helin
canım eğer benden bahsediyorsan henüz emriyo aşamasına gelemedim.tedaviye başladığım zaman adetim hep gecikiyor stresten sanırım.17 mayısta lucrine başladım.hastalanmayı bekliyorum.Ece bebekte iyce heveslendirdi beni.Başkent inşallah bizede 2. micromuzda uğur getirir.internetten neyi okusam iyi geliyor diye yemeye başlıyorum.yakında fil gibi olurum herhalde.eşim şimdiden isteklerin bitmiyor hamile kalırsan sen den çekeceğim var diyor.Lütfen dualarınızı eksik etmeyin.Bende HAAAAAAAMİLEYİM DİYE BAŞLIK AÇMAK İSTİYORUM ARTIK.........................

butterfly geçmiş olsun canım.Tahlil sonuçlarında iyi çıkar merak etme.yolumuz yine hamiş satfalarında birleşecek öyle hissediyorum.

teşekkürler helin ve alaren ben de dediğiniz gibi kötü bişiy çıkmamasını umut ediyorum.
alaren inşallah herşey yolunda gider canım.benim de adetim gecikir hep tedavilerde.sanırım stresten.çok kafaya takmamak gerekiyor ama yapamıyoruz işte.heyecan,özlem tüm vücudumuzu sarıyor.bir an önce anne oluruz inşallah.benim tam olarak ne zaman başlayacağım belli değil ama herhalde helinle sen aynı dönemde olucaksınız canım benim.hayırlısıyla siz başlayın ben de takip edicem ......

inşallah bebişe kavuşursun. bir mucize olur allahım emekleri boşa vermesim inşallah bebeğine kavuşursun.a.s.

Geçmiş olsun canım,inşallah sonuçların da iyi çıkar ve bebeğine kavuşursun.

mrb helin
canım eğer benden bahsediyorsan henüz emriyo aşamasına gelemedim.tedaviye başladığım zaman adetim hep gecikiyor stresten sanırım.17 mayısta lucrine başladım.hastalanmayı bekliyorum.Ece bebekte iyce heveslendirdi beni.Başkent inşallah bizede 2. micromuzda uğur getirir.internetten neyi okusam iyi geliyor diye yemeye başlıyorum.yakında fil gibi olurum herhalde.eşim şimdiden isteklerin bitmiyor hamile kalırsan sen den çekeceğim var diyor.Lütfen dualarınızı eksik etmeyin.Bende HAAAAAAAMİLEYİM DİYE BAŞLIK AÇMAK İSTİYORUM ARTIK.........................
İnşallah sende başarıya ulaşırsın bu denemende.Allah o başlığı tez zamanda hayırlısıyla açmayı nasip etsin..

:icecream:mrb kızlar.dün ilk gonal f iğnemi 225 doz vuruldum.P.tesi kısmetse kontrolüm var.Her şey yolunda giderse önümüzdeki hafta toplama günü belli olur.Çok heycanlıyım.Sanki bu defa çok yaklaştığımı hissediyorum.Olacak kızlar hepimizin pozitif olacak

X