Tüp Bebek Merkezleri Adana Seyhan Başkent'e Tüp Bebek Yaptıracaklar

teşekkürler yeşbü ve helin.Ben de sizle riçin dua ediyorum canlarım....
helincim salı günü hem gelişmeleri hem de mail adresini yazarım canım.

merhaba alaren ben adanadan yazıyorum biz iki defa tüp bebek yaptırdık ama ikiside başarısız oldu tayfun bey bizden genetik test istedi bizde yaptırdık testlerin sonucunda kan pırtılaşması çıktı ama iyi bir hastane tavsiye ederim bizde üçümcüyü tekrar orda deniyecegiz inşallah hayırlısı olur allah hepimizin dualarını kabul etsin

merhaba alaren ben adanadan yazıyorum biz iki defa tüp bebek yaptırdık ama ikiside başarısız oldu tayfun bey bizden genetik test istedi bizde yaptırdık testlerin sonucunda kan pırtılaşması çıktı ama iyi bir hastane tavsiye ederim bizde üçümcüyü tekrar orda deniyecegiz inşallah hayırlısı olur allah hepimizin dualarını kabul etsin

merhaba canım biz de gebetik test yaptırdık .sen de eşin de yaptırmış olmalısınız,ne kadar sürüyor tamamının çıkması?benim sonuçların tamamı çıkmadı daha ,29 nisan da test yaptırmıştık.cevap yazarsan çok sevinirim. :uhm:

aa şimdi aklıma geldi bi de 3. tedavini ücretsiz mi yapıcaklar?arkadaşlar öyle bişiyden bahsediyorlardı?

ARKADAŞLAR YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ.Ben başkentte perşembe günü sulu ultrason ve rahim filmi çektireceğim.Rahim filminde eski yeni yöntem varmış.arkadaşlar başkentteki çok acıtıyormu.hazırlıklı gitmek istiyorum lütfen beni bililendirin.bu arada ben ssk'lıyım ne kadar ek ücret ödemeliyim bunlar için.

ARKADAŞLAR YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ.Ben başkentte perşembe günü sulu ultrason ve rahim filmi çektireceğim.Rahim filminde eski yeni yöntem varmış.arkadaşlar başkentteki çok acıtıyormu.hazırlıklı gitmek istiyorum lütfen beni bililendirin.bu arada ben ssk'lıyım ne kadar ek ücret ödemeliyim bunlar için.

sulu ultrason yapılmıştı bana hiç bişiy hissetmiyosun.zaten rahim filmi çektirip çektirmemene sulu ultrasondan sonra karar veriliyor.kesin tüp bebekse sulu ultrasonun iyi çıkarsa rahim filmine gerek yok.aşılama ya da normal tedavi olacaksan rahim filmi kesin istenir.rahim fimimi ben başka bir yerde anestezili olarak çektirmiştim.Çok rahattı,bişiy hissetmedim.ücret olayını da başkenti ara canım tüp bebekteki hemşirelere sor onlar iyi biliyor.anestezili ne kadar ,anestezisiz ne kadar,ve ssk da ek ücret var mı sor bakalım. İnşallah herşey gönlünce olur.

sulu ultrason yapılmıştı bana hiç bişiy hissetmiyosun.zaten rahim filmi çektirip çektirmemene sulu ultrasondan sonra karar veriliyor.kesin tüp bebekse sulu ultrasonun iyi çıkarsa rahim filmine gerek yok.aşılama ya da normal tedavi olacaksan rahim filmi kesin istenir.rahim fimimi ben başka bir yerde anestezili olarak çektirmiştim.Çok rahattı,bişiy hissetmedim.ücret olayını da başkenti ara canım tüp bebekteki hemşirelere sor onlar iyi biliyor.anestezili ne kadar ,anestezisiz ne kadar,ve ssk da ek ücret var mı sor bakalım. İnşallah herşey gönlünce olur.

teşekkür ederim bilgilendirdiğin için canım.ben başkenti aradım anestezili olabilirmiyim diye sordum.çok acımıyor merak etmeyin diye beni rahatlatmaya çalıştı.ama arkadaşların deneyimlerini okuduktan sonra tamam neyse diyemiyor insan.bakalım inşallah zor olmaz.

Elifözge ben başkentte çektirdim rahim filmi.Öncesinde kas gevşetici iğne oldum ve bir ağrı kesici hap aldım.Benimki iyi geçti.Tavsiye ederim.Zaten benim tek hissettiğim spekulum denilen aletin takılmasıydı.Eğerki bu alet daha önceden takıldıysa tecrüben varsa
hiç korkmana gerek yok.Ben bu aletle sonraki her aşılamada karşılaşınca rahim filminden boşuna korkmuşum dedim.Korkacak birşey olmadı bende.

canım hem gelişmeleri hemde maili bekliyorum adet oldum tayfun beye ulaşırsam sanırım perşembe adanadayım

hlincim ben geldim canım.maili özelden yazıcam.şu an çok şaşkınım.pataloji sonuçlarım güzel çıktı.dr hadi başlıyoruz dedi ama ben hemen düşünmemiştim bilemiyorum......................................................:çok üzgünüm:

Mrb kızlar dün yumurtalarım toplandı.23 tane.bugün aradılar 18 döllenmiş.Bebişlerimin bensiz 2.günleri.Kısmetse perşembe annesi ve babası onlarak onları almaya gideceğiz.Onların ait oldukları yerde olmalarını çok istiyoruuuuuz.Bizim şafak sayımı başladı lütfen dualarınızı eksik etmeyin.

Mrb kızlar dün yumurtalarım toplandı.23 tane.bugün aradılar 18 döllenmiş.Bebişlerimin bensiz 2.günleri.Kısmetse perşembe annesi ve babası onlarak onları almaya gideceğiz.Onların ait oldukları yerde olmalarını çok istiyoruuuuuz.Bizim şafak sayımı başladı lütfen dualarınızı eksik etmeyin.

hayırlı olsun canım.bebişlerinizi alın galin bakalım annesi.senin için dua ediyoruz canım.İnşallah anne olursun sen de...:nazar:

Elifözge ben başkentte çektirdim rahim filmi.Öncesinde kas gevşetici iğne oldum ve bir ağrı kesici hap aldım.Benimki iyi geçti.Tavsiye ederim.Zaten benim tek hissettiğim spekulum denilen aletin takılmasıydı.Eğerki bu alet daha önceden takıldıysa tecrüben varsa
hiç korkmana gerek yok.Ben bu aletle sonraki her aşılamada karşılaşınca rahim filminden boşuna korkmuşum dedim.Korkacak birşey olmadı bende.

cnm kas gevşetici iğneyi bu işlemi yaptıracak herkeze yapıyorlarmı yoksa sen kendin mi istedin yaptırmayı.bunu cevabını çok merak ediyorum.Birde ben daha önce evet erkek doktora gitmedim.alışırım heralde ama ilki zor olacak.daha önce hiç bir işlem yapılmadı bana.bu sebepten herşey beni tedirgin ediyor.ama alışacaz artık.

Merhaba,
Ben sessiz takipçilerinizdendim. Ama sonunda giriş yapmaya karar verdim.
Hepinizin bu konudaki katlandıklarını, ve çabalarınızı ilgiyle takip ediyorum. Paylaşımlarınız çok güzel, beni çok etkiledi, doğrusu.
Allah hepimize bu yolda sabır, güç, destek ve muradımızı verir, inşallah.

hlincim ben geldim canım.maili özelden yazıcam.şu an çok şaşkınım.pataloji sonuçlarım güzel çıktı.dr hadi başlıyoruz dedi ama ben hemen düşünmemiştim bilemiyorum......................................................:çok üzgünüm:

çok sevindim canım hadi hayırlısı teker teker hamile kalırız inşallah neden üzülüyorsun ki herşey temiz çıkmış ne güzel

dualarımız seninle olumlu düşün herşey güzel olacak buna inan

kızlar bugün sordum ve öğrendim eğer başkentte 3 deneme yaparsanız 3. sü bedavaymıışşşşş :dance:
Ama ekimde değişebilir dedi hemşireler şu yasayla bağlantılı olarak. CADIARZU

canlarım ben bugün antibiyotik tedavisine başlıyorum.22 haziranda da lucrine başlıyorum.yani temmuzda tüp bebek yapıcaz Allah'ın izniyle.dün kafam çok karışıktı dr hadi başlayalım deyince bi tuhaf olmuştum ama bugün gözümü kararttım işte ne olacaksa olsun bakalım.iyice gırtlağımıza kadar borca giricez zaten borç var birsürü ama napalım Allah ım büyük ,bir çıkış yolu gösterir elbet.
dualarınızı bekliyorum....a.s.

canlarım ben bugün antibiyotik tedavisine başlıyorum.22 haziranda da lucrine başlıyorum.yani temmuzda tüp bebek yapıcaz Allah'ın izniyle.dün kafam çok karışıktı dr hadi başlayalım deyince bi tuhaf olmuştum ama bugün gözümü kararttım işte ne olacaksa olsun bakalım.iyice gırtlağımıza kadar borca giricez zaten borç var birsürü ama napalım Allah ım büyük ,bir çıkış yolu gösterir elbet.
dualarınızı bekliyorum....a.s.

canım hayırlı olsun öcelikle...inşallah mutlu sona tez zamanda ulaşırsın....allah hep yanında ve yardımcın olsun inşallah... dualarımız seninle...a.s.

dualarınızı bekliyorum. cnm hakkında hayırlısı olsun inş bu sfer tek kısı olarak gıttıgın yerden(transfer sonrası ıcın ) 3kısı bırlıkte gelırsınız ıkız ıstıyosu ya allahım gonlunegoreversın emeklerınızı bosa cıkarmasın dualarımız senınle :emir_bebek::emir_bebek:al cocukları ben leylege verdım getırırıyrlar sana inş inşşşşşşşşşşşşşşş:nazar::dance:

X