Tüp Bebek Merkezleri Adana Seyhan Başkent'e Tüp Bebek Yaptıracaklar

:icecream:mrb kızlar.dün ilk gonal f iğnemi 225 doz vuruldum.P.tesi kısmetse kontrolüm var.Her şey yolunda giderse önümüzdeki hafta toplama günü belli olur.Çok heycanlıyım.Sanki bu defa çok yaklaştığımı hissediyorum.Olacak kızlar hepimizin pozitif olacak

canım hadi hayırlısı...inşallah canım inşallah...allah emeklerimizi boşa çıkarmasın inşallah...a.s.

:icecream:mrb kızlar.dün ilk gonal f iğnemi 225 doz vuruldum.P.tesi kısmetse kontrolüm var.Her şey yolunda giderse önümüzdeki hafta toplama günü belli olur.Çok heycanlıyım.Sanki bu defa çok yaklaştığımı hissediyorum.Olacak kızlar hepimizin pozitif olacak

hadi bakalım hayırlı olsun.inşallah canım inşallah poz olur.gelişmeleri yaz merak ediyoruz seni a.s.

hayırlı olsun canım bende olacağına inanıyorum

slm arkadaşlar bende sizin yorumlarınızdan güç alarak başkente karar verdim.İnanın yorumlarınız bana hep güç verdi.Bu hafta çarşamba konferansa katılacağım.ALLAH inşallah dualarımızı geri çevirmez.bu bekleyişler son bulur inşallah.Lütfen geçirdiğimiz süreçleri burada hep paylaşalım.

slm arkadaşlar bende sizin yorumlarınızdan güç alarak başkente karar verdim.İnanın yorumlarınız bana hep güç verdi.Bu hafta çarşamba konferansa katılacağım.ALLAH inşallah dualarımızı geri çevirmez.bu bekleyişler son bulur inşallah.Lütfen geçirdiğimiz süreçleri burada hep paylaşalım.

selam elifcim.hayırlı olsun diyelim.

konferansa giderken tüm tetkikletiniz yanınızda olsun.konferanstan sonra gösterebilşirsin.aklına takılan sorular varsa yaz gitmeden.orda belki unutursun.

bence çok doğru bir karar vermişsin.dilrim hepiniz ilk denemelerinizde olumlu sonuçlar alırsınız.

inşallah canım sen de biz de kavuşuruz bebişlere..........:enbuyukkk:

slm DaRKiNLiFe,anladığım kadarıyla sen aşılamayla hamile kaldın değilmi.İnanın böyle
hamile kalan arkadaşları duyunca çok mutlu oluyorum.ALLAH hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin.Cinsiyeti bellimi?Bu arada konferansta tüm tetkikleriniz yanınızda olsun demişsin ama cnm ben çok fazla tetkik yaptırmadım.Neler yaptırmam lazım onuda bilmiyorum.Bende intihap gibi ufak sorunlar vardı,eşim test yaptırdı.değerler az çıktı.Başkentte bütün tahlilleri yaptırabilirim değilmi.
Bu arada orada hangi doktordan randevu almamı tavsiye edersin.çok soru sordum galiba kusuruma bakma ne olur.

Ayşenur be pelly taransferiniz hayırlı olsun.Bebişlere iyi bakın.Onlarda anneleri gibi inatçı olacak ve size sıkıca tutunacaklar.Ben ilaca devam ediyorum perşembe günü yumuşlarımın boyunu ölçecekler.Size yaklaşıyorum kızlar kısmet olursa önümüzdeki hafta içi benim işlem de tamamlanacak.Hamiş sayfalarını siz açın bende geliyorum kızlar

bende inanıyorum inşallah herşey yolunda gidecek.hadi bakalım buradan sevindirici haberlerini almayı beklicez.gelişmelerden bizi haberdar et.

inşallah canım sen de biz de kavuşuruz bebişlere..........:enbuyukkk:[/QUOTE
inşallah cnm,siz nasılsınız bilmiyorum arkadaşlar ama ben artık herşeyi oluruna bıraktım.Hayırlısı,ilk başlarda bu düşünceyle yatıp bu düşünceyle kalkıyordum.Şimdi ise kendimi herşeye hazırladım.elimizden gelebilecek herşeyi yapalım.sadece bunu yapabiliriz.Gücümüz bu kadarına yeter.Bebişlerimizi almak için çabalıcaz,sonuçta olacak bebeklerimiz ama demekki daha zamanı var.Güçlü olalım.

hakkımızda hayırlısı olsun, sabırla bakliycez artık.tekiklerin tamam değilse nasıl tüp bebek yaptırmanız gerektiğini öğrendiniz?spermlerde mi sorun var?tetkik konusunda canını sıkma süper bir hastane herşeyi titizlikle yapıyorlar.ben emekli sandığına bağlıyım fark almadan bütün işlemlerimi yaptılar.sonuçlar da kısa sürede çıkıyor.şimdilik memnunum bakalım....benim dr bülent bey.

hakkımızda hayırlısı olsun, sabırla bakliycez artık.tekiklerin tamam değilse nasıl tüp bebek yaptırmanız gerektiğini öğrendiniz?spermlerde mi sorun var?tetkik konusunda canını sıkma süper bir hastane herşeyi titizlikle yapıyorlar.ben emekli sandığına bağlıyım fark almadan bütün işlemlerimi yaptılar.sonuçlar da kısa sürede çıkıyor.şimdilik memnunum bakalım....benim dr bülent bey.

evet cnm eşimin değerleri çok düşük çıktı.Aşılama için şartlar ne olmalı bilmiyorum.artık bizi yönlendirirler diye düşünüyorum.internetten araştırdığımız kadarıyla tüp bebek tek yolmuş gibi görünüyor.

anladım.İnşallah başkent bizlere de uğurlu gelir.iyi bir hastane ama işte biraz yoğunluk var.

:bbo:beklemek güzeldir gelenin varsa.....
Bizimkilerde gelecek.P.tesi kontrolüm vardı kızlar dr Bülent Bey yumuşlarımın güzel büyüdüğünü söyledi.kısmetse perşembe sabahı tekrar kontrolüm var.Sanırım toplama günü belli olur.Çok tuhaf kızlar bu benim 2.microm ama ilkinde bukadar heycanlanmamıştım.elim sürekli karnımda utanıyorum artık ama kendime engel olamıyorum.sanırım benim yumuşlar baskı yapıyor.biraz hareket etsem yoruluyorum.bebeklerimi istiyorum kızlar.Dualarınızda bana da yer verin.ihtiyacım var.

kızlar tayfun bağışın hastaneden mailini bana gönderirmisiniz hastanede yazıyordu almayı unuttum

:bbo:beklemek güzeldir gelenin varsa.....
Bizimkilerde gelecek.P.tesi kontrolüm vardı kızlar dr Bülent Bey yumuşlarımın güzel büyüdüğünü söyledi.kısmetse perşembe sabahı tekrar kontrolüm var.Sanırım toplama günü belli olur.Çok tuhaf kızlar bu benim 2.microm ama ilkinde bukadar heycanlanmamıştım.elim sürekli karnımda utanıyorum artık ama kendime engel olamıyorum.sanırım benim yumuşlar baskı yapıyor.biraz hareket etsem yoruluyorum.bebeklerimi istiyorum kızlar.Dualarınızda bana da yer verin.ihtiyacım var.

inşallah olucak canım bu sefer dualarımız seninle :emir_bebek: :emir_bebek: hem de çifter çifter

kızlar bu arada benim genetik testlerin bir kısmı çıkmış ;herşey normal diyor.Ancak benim bir kısım testlerimle eşimin genetik sonuçları belli değilmiş.biraz daha sürecek dediler. pataloji sonucum da çıkmış, dosyama eklenmiş.salı günü hem muayene olucam hem de pataloji sonucumu öğrenicem.inşallah bişiy çıkmaz.

kızlar bu arada benim genetik testlerin bir kısmı çıkmış ;herşey normal diyor.Ancak benim bir kısım testlerimle eşimin genetik sonuçları belli değilmiş.biraz daha sürecek dediler. pataloji sonucum da çıkmış, dosyama eklenmiş.salı günü hem muayene olucam hem de pataloji sonucumu öğrenicem.inşallah bişiy çıkmaz.

hadi hayırlısı canım...çok sevindim şimidlik herşeyin normal gitmesine...inşallah diğer sonuçlarındada birşey çıkmaz canım....dualarımız seninle...a.s.

X