Adet ağrısı

Nare12

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2023
68
7
26
Merhaba kızlar şimdi ben 8 aylık evliyim. Evlenmeden önce adet ağrısı falan olmazdı bende. Sadece ilk gün bir halsizlik olurdu o kadar. Kanamamda normal olurdu. Evlendikten sonra ise kanamam az gibi gelmeye başladı. Adetim düzenlidir. Sadece bu ay 3 günlük bir gecikmem oldu. İlaç falan kullanmıyorum. Evlendikten sonra adet öncesi değilde adet döneminde ağrılarım başladı. Alt karın bel kasıklqr bunların hiç biri evlenmeden önce yoktu. Kanamam da eskisi gibi normale döndü. Bu ne ola bilir? Hiç ömceden ağrı çekipte evlendikten sonra ağrısı azalan ya da aksine olan var mı ? İnternetde okudum da böyle bir şey olamayacağını yazmıştı.

Ben evlendikten sonra regl agrilari benim icin ölüm oldu resmen, bekar iken regl hic anlamazdim lavoboya gittigimde goruyordum regl oldugumu evlendikten sonra 1 aydan itibaren regl 2 gun varken basliyor agrilarim. Sutyen takamiyorum yemek yiyemiyorum surekli kusuyorum ve agridan atesim cikiyor. Gunlerimin gelmesinden korkar oldum artik gitmedim kadin doktoru kalmadi hepsi bir sorunun olmadigini ve bu denli agrilarin demir ve d vitamini dusuklugunden dolayi oldugunu soylediler. Gercektende d vitamini ve demir ilaci almaya basladigimdan beri agrilarim baya dindi

X