Adet günü yaklaşanlar acaba hamile miyim diyenler burayaa...

ay canım ya şu haftayı hep beraber atlatalım hepimiz birbirmize gğzel mutlu haberleimizi verelim işlh... hepiniz için dua ettim sizde bana dua edin kızımın hevesi kırılmasın nolur:KK43: :KK43: kahvaltıda da kaydiş dedi durdu baba bak anne göbüş kaydiş dio annemin göbeğinde kardeş var dio :KK43: beni geç onun için büyük bir hayal kırıklığı olacak...

canım inşallah rabbim kalbinde ne varsa onu versin :) kucağınada güzel bir bebiş kızınada kardeş versin

sen eymen berat medne ve bi iki kişi daha vardı ama isimleri hatırlamıorum :)

valla senin 1 gün kalmış benim taa 8 gün var :KK43: gerçi benim günüm 26 bakalım belki de zamanında olurum...

canım adetini bekle olmazsan gene yap test... geçen ay hasta olmuşmuydun peki...

merhaba benimde adetime 6 gün kaldı olacammı olayacammı diye düşünmekten strese girdim inş. olmam artık yeter kırmızıları görmekten fenalık geldi

adetim düzensizdi kist tedavisi gördüm doğum kontrol hapı kullandım ve kıst evlenmeden once gitti.3 aylık evlıyım bu ay ıkıncı deneme ve cok heyecanlıydım bu sefer olmustur dıe cunku yumurtlama donemınde cok calıstık.yumurtlamadan sonrakı 8.gunum sabah yaptım sılık cızgı bıle yoktu .son gunu beklemelıyım elbette ama her gun gectıkce beynım benımle oynuyor sankı hamıleymısım gıbı sınyal verıyo

adetim düzensizdi kist tedavisi gördüm doğum kontrol hapı kullandım ve kıst evlenmeden once gitti.3 aylık evlıyım bu ay ıkıncı deneme ve cok heyecanlıydım bu sefer olmustur dıe cunku yumurtlama donemınde cok calıstık.yumurtlamadan sonrakı 8.gunum sabah yaptım sılık cızgı bıle yoktu .son gunu beklemelıyım elbette ama her gun gectıkce beynım benımle oynuyor sankı hamıleymısım gıbı sınyal verıyo

tatlı üzülme allah sana tombş tatlımı tatlı bir yavru elbet nasip edecek sadece ufaklık doğru zamanı bekliodur canım :)

bende bugün test yaptım yok birşey daha pazar gelsede kurtulsam artık delirecem belirsizlik çok kötüüüü

X