Adet günü yaklaşanlar acaba hamile miyim diyenler burayaa...

işte çift çizgim :)))))))
$Fotoğraf0387.jpg

liste uğurlu geldi kalamayanlar üzülmesin birdahakine kesin:)

kayraysmn...................Eki Görüntüle 312690
pearl..........................Eki Görüntüle 312690
sweetwitchhh..............Eki Görüntüle 312690

merhametli..................14 aralık (bir dahaki sefere inşallah üzülme)
berkerim.....................18 aralık?
ilksen.........................18 aralık ?
zmg...........................20 aralık?
pijema2......................21 aralık(birdahaki aya inşallah canım)
filozofcan....................22 aralık
esmerm.......................22 aralık
sedosumm...................23 aralık
AlxFa..........................23 aralık (birdahaki aya inşallah canım)
medne........................24 aralık
cicekdemeti.................24 aralık
dilekce61....................24 aralık
krdy..........................24 aralık
ahminelask..................25 aralık
eymen_berat...............25 aralık
gizemsami...................26 aralık
esraefe80...................26 aralık
denisss_86..................27 aralık
Tkale.........................29 aralık
tuuba_87....................30 aralık
dils3...........................01 ocak
Stggg5.......................01 ocak

ayyyy ne kadarda güzel bi duygu :KK43:( burda görünce bile çoookkk heyecanlandım.canım allah bebişini mübarek etsin bizede enkısa zamanda çift çizgiyi görmeyi nasip etsinnn...çok duygulandım gözlerim doldu yaaaaa:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

canım benim ya kıyamam ben sana üzlme :KK43:

çok güzel birşey yarabbim bizede nasip et ne olur o çizgiyi görmeyi

ayyyy ne kadarda güzel bi duygu :KK43:( burda görünce bile çoookkk heyecanlandım.canım allah bebişini mübarek etsin bizede enkısa zamanda çift çizgiyi görmeyi nasip etsinnn...çok duygulandım gözlerim doldu yaaaaa:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

Kizlar sanki ikinizden de güzel haber alicaz gibi bir his var icimde:nazar::nazar::nazar:

Kizlar sanki ikinizden de güzel haber alicaz gibi bir his var icimde:nazar::nazar::nazar:

canım ya sanki benimde bugün içimde birşey var bu baş dönmesi hala devam edyor başım gövdemden ayrı sanki anlamadım ümitlenmek istemiyorum kendimi kaptırmakta istemiyorum ama inşallah içine doğduğu gibidir dua et nolur

ya ben de de bir gariplik var bacaklarımın iç tarafında uyuşma gibi bii his var ... ne demekki bu... ara ara da ta içlerde bi sancı oluo ramimin içinde sanki tabi benim ikinci nasıl anlatsam ki size...

canım ya sanki benimde bugün içimde birşey var bu baş dönmesi hala devam edyor başım gövdemden ayrı sanki anlamadım ümitlenmek istemiyorum kendimi kaptırmakta istemiyorum ama inşallah içine doğduğu gibidir dua et nolur

Hayirlisi olsun bak cuma günün fazileti coktur bu mübarek günün hürmetine Rabbim hayirli evlat nasip etsin insallah (Amin)

kizlar sanki ikinizden de güzel haber alicaz gibi bir his var icimde:nazar::nazar::nazar:

ayyyyyyy.... Canım benim inş. Allah duanı kabul etsin. Ama bende hiiiççç belirti yok ki güzelim bee 1,5 yıldır bekliyom
böle hamiş kalanları duydukça gözlerim doluyo valla :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

ya ben de de bir gariplik var bacaklarımın iç tarafında uyuşma gibi bii his var ... ne demekki bu... ara ara da ta içlerde bi sancı oluo ramimin içinde sanki tabi benim ikinci nasıl anlatsam ki size...

hayir olsun insallah ama bilemiyorum, bende de ara ara vücudumun herhangi bir yerinde uyusma oluyor ama bendeki pihtilasma probleminden kaynaklaniyor

Son düzenleme:
kızlar bence hamilesiniz... bu kadar belirti boşa olmaz... hadi hakınızda hayırlısı kırmızılarda uzak olsun:) :)

hayir olsun insallah ama bilemiyorum, bende de ara ara vücudumun herhangi bir yerinde uyusma oluyor ama bendeki pihtilasma probleminden kaynaklaniyor

ay canım ya şu haftayı hep beraber atlatalım hepimiz birbirmize gğzel mutlu haberleimizi verelim işlh... hepiniz için dua ettim sizde bana dua edin kızımın hevesi kırılmasın nolur:KK43: :KK43: kahvaltıda da kaydiş dedi durdu baba bak anne göbüş kaydiş dio annemin göbeğinde kardeş var dio :KK43: beni geç onun için büyük bir hayal kırıklığı olacak...

canım benim inşallah sizinde olur mutluluktan ağlarsın :)

X