Adet günü yaklaşanlar acaba hamile miyim diyenler burayaa...

meraba ki zlar. alt karnim sis sol yumurtam agriyor bi de surekli idrara cikma istegi var adetime 1 hafta var gebemiyimdir

bel ağrım ve kasık ağrım var regle 3 gün var ağrılarsa bir haftadır mevcut ancak dün test yaptırdım negatif çıktı (1,20) dostineks kullanıyorum onun yan etkileri mi acaba.....

idrarda koyulaşma uyku hali ve aşırı canım tatlı yemek istiyodu 2 test yaptım geçen hafta ikisi de negatif adetim 12 gün gecikmişti dün oldum şimdi her zamanki gibi ağrımda var acaba hamile olma ihtimalim var mı kan testi yaptırsam mı cevap verirseniz sevinirim arkadaşlar

yaa benim kafam çok karışık tam 1 ay geiktim 20 gün önce test yaptım negatif çıktı ama hale gelen giden yok. çok halsiz hissediyorum kendimi çok sık çıkıyorum tuvalate ama tekrar test yapmaya da korkuyorum. ne olacak benim halim yaaa..

yaa benim kafam çok karışık tam 1 ay geiktim 20 gün önce test yaptım negatif çıktı ama hale gelen giden yok. çok halsiz hissediyorum kendimi çok sık çıkıyorum tuvalate ama tekrar test yapmaya da korkuyorum. ne olacak benim halim yaaa..

Bence hemen kan tahlili yaptirmalisin.bebis yoksa bile 1 ay uzun bir zaman gecikme icin.dr ye gorunmelisin.

Benimde adetim 1 gun gecikti.umutlanmak istemiyorum poff ne zor beklemek..insallah hamileyimdir bu defa..

bende dun yaptim negatif ama daha 1 hafta var adete. kendimi hamis hissetmekten baska bi belirtide yok:KK43: biraz alt karin şişlik okadar

slm canm bnm son adet tarihim 26 temmuz adettimden yaklaşık 1 hafata sonra kahve rengi akıntı geldi 3 kadar sürdü. tutunma kanı olma ihtimali var mı Acaba :KK9:

slm canm bnm son adet tarihim 26 temmuz adettimden yaklaşık 1 hafata sonra kahve rengi akıntı geldi 3 kadar sürdü. tutunma kanı olma ihtimali var mı Acaba :KK9:

mrb canım aynı durum benim başımdan geçti hemen kan testi yaptırdım sonuç negatif çıktı ama adet günümü bekliyorum bakalım sonuç ne olacak

ben hamile değilmişim :KK43: geldi benim adetim hemde bu zamana kadar gelmediği kadar çok geldi... aslında şu kimyasal gebelikten şüpelenmiyo değilim. onda adet sandığımız şey düşük olabiliyormuş böyle parça parça doku gelince düşük sayılıyomuş galiba ama emin değilim bu konuda bilgisi olan varmı??

Merhaba bayanlar:KK42:

8 ağustosta regl oldum ve bugun tam 3. hafta yani yerleşme günüm... Midem bulanıyor, halsizlik ve sıcak basması var arada belime ve karnıma ağrı vuruyor... Sık idrara çıkıyorum.. Ayrıca geceleri hiç uyuyamıyorum bir kaç gündür.. Belki psikolojik ama bu kadarda insan heveslenmezki yahuuuu :KK50:
Pazartesi doktora gidicem, Randevüm var... 1 yıldır korunmadığımız halde hiç gebelik yaşamadım... Belki bu ay olur biraz farklı hissediyorum kendimi :26:

Dualarınızı eksik etmeyin :18:

kızlar bende eli kolu bağlı bekleyenlerdenim.1 hafta öncesinden kasıklarım ağrımaya başladı gögüslerim ağrımaya başladı iştahım arttı adet günüme bir gün kala test yaptm negatif cıktı dün olmam gerekıyordu bugün hala gelmedi beyaz kireç gibi bi akıntı var çamaşırımda ne olur yardımcı olun beynimden atamıyorum o tek çizgiyi gördüğüm halde:KK43:

ve test yaptım tek çizgi hala adet olmayınca gittim az önce kan testi yaptırdım birde ultrasyona girdim ultrasyonda da kese çıkmadı ama hala bekliyorum.bi umut:KK43:

ve test yaptım tek çizgi hala adet olmayınca gittim az önce kan testi yaptırdım birde ultrasyona girdim ultrasyonda da kese çıkmadı ama hala bekliyorum.bi umut:KK43:

inşallah olur kardeşim.. ben de bir yıldır uğraşıyorum ama bu ay bıraktım artık.. zaten hiç bir belirti yok demekki geçen ayki belirtiler kendimi çok dinlememdenmiş. bu ay dinlemiyorum hiç ne sancı ne bel ağrısı hiçbirşey yok.. hayırlısı bakalım..:KK34:

selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım 17 aylık bir oğlum var ve bir senedir spiralle korunuyorum 4-5 gün gecikmem var spiralle hamile kalan varmı aranızda :KK17:

X