Adet günü yaklaşanlar acaba hamile miyim diyenler burayaa...

Mrb bayanlar.iki aydr eşimle korunmuyoruz gecen ay 23nde regl oldum smdi de iki günm var ama bir hafta once kasiklarimda agri ve batma oldu sonrasimda gögs uclarim agridi simdi gögslerim cok dolgun fakat adet sancisi cekiyorum sizce hamile olma ihtimalim varmidir.cok istiyoruz bebisimizin olmasini

Mrb bayanlar.iki aydr eşimle korunmuyoruz gecen ay 23nde regl oldum smdi de iki günm var ama bir hafta once kasiklarimda agri ve batma oldu sonrasimda gögs uclarim agridi simdi gögslerim cok dolgun fakat adet sancisi cekiyorum sizce hamile olma ihtimalim varmidir.cok istiyoruz bebisimizin olmasini

İnşallah hamilesindir canım. aynı belirtiler bende de var. 12sinde çatlatma iğnesi oldum. kasık ağrısı, gögüste hassasiyet, karında şişlik, mide ekşimesi, tansiyon düşmesi hepsi var açıkcası :) pazartesi doktora gidicem inşallah hamileyizdir :)

Yeni test yaptinmi hamileymiymisin cok merak ettim . bende bebek istiyorum takvime gore dun adet gunumdu ancak ben bu ay ovulosyon testi yaptim evde beklenenden 6 gun sonra test yhmurtalarimin catladigini gosterdi yani adetiminde 6 gun gecikmesi lazim. bu durumda ne zaman test yapsam cikar. bebek istedigimizden beri her ay regl gecikiyor ve her ay bir suru test yapmak zorunda kaliyorum bu ay artik dogru zamanda ve tek test yapmak istiyorum;(

Dun kan testi yaptrdim bhcg 541.7 cikti dootr pozitf dedi bi kac gün sonra tekrar yaptr degerler yükselicek mi dedi :)

mrb. ben 2013 kasım ayında dış gebelik geçirdim. 2 doz aşıyla sonlandırıldı gebelik. 3 aylık korunma sonrası hsg filmim çekildi. film çekindiğim hafta yumurtlama dönemime denk gelmişti. o hafta ben denemelere başladım. ilişkiden 2 gün sonra kasıklarımda ağrılar başladı. adet olacakmışım gibi bi ağrı... bazen sağ kasıktan bazen sol kasıktan batmalar... karnımda gaz eksik olmuyor.... ara ara çok nadir başıma ağrı giriyor... 2 kez test yaptım negatif cıktı ama başlarda yapmıştım. göğüslerimde bi değişiklik yok sanki ama adetime 2 gün kaldı göğüslerimde agrı başladı. adetime yakın göğüslerde hassasiyet oluyodu :KK43: tüm bu kasık ağrılarından sonra göğüsteki ağrı şüphelerimi gölgelendirdi. sizce bu belirtiler neden ???

İnşallah hamilesindir canım. aynı belirtiler bende de var. 12sinde çatlatma iğnesi oldum. kasık ağrısı, gögüste hassasiyet, karında şişlik, mide ekşimesi, tansiyon düşmesi hepsi var açıkcası :) pazartesi doktora gidicem inşallah hamileyizdir :)

mrb. ben 2013 kasım ayında dış gebelik geçirdim. 2 doz aşıyla sonlandırıldı gebelik. 3 aylık korunma sonrası hsg filmim çekildi. film çekindiğim hafta yumurtlama dönemime denk gelmişti. o hafta ben denemelere başladım. ilişkiden 2 gün sonra kasıklarımda ağrılar başladı. adet olacakmışım gibi bi ağrı... bazen sağ kasıktan bazen sol kasıktan batmalar... karnımda gaz eksik olmuyor.... ara ara çok nadir başıma ağrı giriyor... 2 kez test yaptım negatif cıktı ama başlarda yapmıştım. göğüslerimde bi değişiklik yok sanki ama adetime 2 gün kaldı göğüslerimde agrı başladı. adetime yakın göğüslerde hassasiyet oluyodu :KK43: tüm bu kasık ağrılarından sonra göğüsteki ağrı şüphelerimi gölgelendirdi. sizce bu belirtiler neden ???

Cnm benim belirtilerim soyleydi kasiklarda agri gogus agrisi
baş dönmesi falandi.birde gebelik testini başlarda yaptiysan çıkmaz
bwn bir gün gecmisti yaptım silik çıkmıştı birde herkesde farklı olabiliyor
İnşallah hamilesindir

Cnm benim belirtilerim soyleydi kasiklarda agri gogus agrisi
baş dönmesi falandi.birde gebelik testini başlarda yaptiysan çıkmaz
bwn bir gün gecmisti yaptım silik çıkmıştı birde herkesde farklı olabiliyor
İnşallah hamilesindir

adetime 1 gün var. gece rüyamda test yaptım pozititi. sabah kalkınca test yaptım silik bir çizgi cıktı. kan testi yaptırdım hemen. pozitif :) daha tam sevinemiyorum çünki geçirdiğim bi dış gebelik var. tekrarlama yüzdesi 25 :KK43: inş normal bi gebelik olur bu sefer. rabbim isteyen herkese nasip etsin

adetime 1 gün var. gece rüyamda test yaptım pozititi. sabah kalkınca test yaptım silik bir çizgi cıktı. kan testi yaptırdım hemen. pozitif :) daha tam sevinemiyorum çünki geçirdiğim bi dış gebelik var. tekrarlama yüzdesi 25 :KK43: inş normal bi gebelik olur bu sefer. rabbim isteyen herkese nasip etsin

Cnm iyi düşün ki iyi olsun :KK34:inşallah rabbim gonlundekini
verir.kesinleşince yazarsin Cnm ben inanıyorum ki bebisin seninle

Merhaba ark sorum acaba olanlar varmı adet öncesi akıntı geldi kaygan beyazımsı adetime 3 gün kala test yaptırdım negatif çıktı şimdi hala adet görmedim 3 gün gecti siZce akıntının Sebeni ne olabilir

Kızlar ben vajınısmusum. Şırınga ve üstüne b.. La calısmalarımz var.bu ay regl günümde az kahverengı geldi 3-4 gün sürdü bıttı. Yaklasık 2 haftadır kasıklarım bagırsak bölgel karnımın altında agrılar ani sancılar var. Ve karnım ve bagırsklarımda gaz gıbı sesler sıkısma şişlik hissi. Sanmıyorum cok az bır ıhtımal dıye düşünüyorum cünkü bu ay cok üstünde calısmadık. Sızce kac ıhtımal var acil cvp ıstıyorum kızlar yardımcı olabılırmsnız test yapıymmı sızce ????

adet günüm 3 mayıs 5gün kaldı planlı gebelik degil ama korunmuyorz bakalım inş. hamileyimdir:)

Yarın adet günüm ama bende tuhaflıklar var. bir haftadır bel ağrısı göğüs ucu ağrısı çekiyorum ve af edersiniz yoğun gaz... Yarın ola hayrola inşallah :)

İnşallah Cnm:KK16:rabbim gönlüne göre versin:nazar:

çarşamba dr gittim keseyi göremedi. adetin daha 2 gün gecikmiş göremememiz normal dedi. haftaya salı gitcem. kan verdim beta değerim 1036 çıkmış. ben bundan önce dış gebelik geçirdiğim için korkuyorum. dr' um kan değerimin normal olduğunu söyledi. inş normal gebelikir

Kızlar ben vajınısmusum. Şırınga ve üstüne b.. La calısmalarımz var.bu ay regl günümde az kahverengı geldi 3-4 gün sürdü bıttı. Yaklasık 2 haftadır kasıklarım bagırsak bölgel karnımın altında agrılar ani sancılar var. Ve karnım ve bagırsklarımda gaz gıbı sesler sıkısma şişlik hissi. Sanmıyorum cok az bır ıhtımal dıye düşünüyorum cünkü bu ay cok üstünde calısmadık. Sızce kac ıhtımal var acil cvp ıstıyorum kızlar yardımcı olabılırmsnız test yapıymmı sızce ????[/QUOTE

ben 2 kez denedim hamile kaldım. çok denememiştim :) belirtilerim coktu bi iki kez test yaptım negatif cıktı. kanda bile cıkmamıstı. adetime 2 gün kala test yaptım çok silik 2. çizzgi çıktı. bence adetine yakın yap canım. inş vardır

çarşamba dr gittim keseyi göremedi. adetin daha 2 gün gecikmiş göremememiz normal dedi. haftaya salı gitcem. kan verdim beta değerim 1036 çıkmış. ben bundan önce dış gebelik geçirdiğim için korkuyorum. dr' um kan değerimin normal olduğunu söyledi. inş normal gebelikir

Erken gitmissin Cnm benim 8 gün falan gecmisti
Kese tam olarak gorunmemisti

X