Adet günü yaklaşanlar acaba hamile miyim diyenler burayaa...

arkadaşlar kısa bir aradan sonra tekrardan bebek çalışmalarına devam etmeye karar verdik . yumurtlama tarihinde 2.3 gün denemek istiyorum . .... ama yumurtlama gününü tam gününü bilmek zor :KK43: .... yardımcı olurmusunuz ..... acaba dyorum bu yumurtlama tarihini gösteren testlerden mi alsam . yada nasıl hesaplayabilirim ... bu konu hakkında yardım bekliyormarkadaşlar .... allah isteyen herkese aratmadan versin amin ....

ben hamile deilmişimmmm boşşşşşşşşş hepsi .....kaşıntım vardı doktora gittim bide kistde varmış moral sıfırr şuanda

benimde 2 gün var adetime henüz net bir belirti yok arada kasıklarım sancıyo bizim bebek işi bu ayda olmadı gibime geliyo ya bakalım hayırlısı inş

arkadaşlar kısa bir aradan sonra tekrardan bebek çalışmalarına devam etmeye karar verdik . yumurtlama tarihinde 2.3 gün denemek istiyorum . .... ama yumurtlama gününü tam gününü bilmek zor :KK43: .... yardımcı olurmusunuz ..... acaba dyorum bu yumurtlama tarihini gösteren testlerden mi alsam . yada nasıl hesaplayabilirim ... bu konu hakkında yardım bekliyormarkadaşlar .... allah isteyen herkese aratmadan versin amin ....

ben hamile deilmişimmmm boşşşşşşşşş hepsi .....kaşıntım vardı doktora gittim bide kistde varmış moral sıfırr şuanda

Geçmiş olsun canım morelini bozmamaya çalış demek ne dercede etkili olur bilmem ama olsun allah vermek istedikten sonra veriir.

slm tosticimmm,,,:KK71::KK71::KK71:
tebrik ederim canım bebişin seninleymişş,:nazar::nazar::nazar:ebrudan öğrendim
çok sevindim canım,Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin:KK69::KK69::KK69:
biz hala bekliyoruz canım,,,rabbim bizlerede en kısa zamanda nasip eder inşlhh...:21::21::21:

sağl kuşum ama ben düşük yaptım nasip olmadı yıne hayırlısı artık önümüze bakıyoruz

3,5 cm kist var dedi bende şaşırdım bana doğum kontrol hapı verdi kisti eritecekmiş smir testi de yaptırdım senden ne haber

canım kistten korkma kasımda banada var dedi 3,5 cm ilaçla gecer dedi dogum kontrol hapına benzer bir hap verdi ama dogum kontrol hapı değildi 1 hafta sürmedi kayboldu hemen 2 ay sonrada hamıle kaldım kistten korkma çikolata kisti olmadıkça

sağl kuşum ama ben düşük yaptım nasip olmadı yıne hayırlısı artık önümüze bakıyoruz

Hadi yaaa ,,,çok üzüldümm tosticimm,,, hayırlısı olsun canım,senin sağlığın yerinde çok şükür değil mi??
Rabbim ,inşlh hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli bir evlat nasip eder hepimizee....

Kizlar adetlendim o kadar belirtiler psikolojikmis anlicaniz stress yaptim o kadar

canım kistten korkma kasımda banada var dedi 3,5 cm ilaçla gecer dedi dogum kontrol hapına benzer bir hap verdi ama dogum kontrol hapı değildi 1 hafta sürmedi kayboldu hemen 2 ay sonrada hamıle kaldım kistten korkma çikolata kisti olmadıkça

desolettt verdi bana büyük ihtimal geçer dedi benim hala göğüsleirm sızlıyo acaba hormonal değişklikten mi desteğin için saol:KK54:

3-4 gündür bellirtilerimi yazıyordum. bu ay farklı oldugundan şüpheliydim zaten. kan tahlili yaptırdım. yarın çıkacak. dayanamadım idrar testi yaptım silik de olsa 2. çizgi çıktı. Tüm isteyenlere allah yaşatsın sağlıklı bebelerimiz olsun inşş..

X