Adet günü yaklaşanlar acaba hamile miyim diyenler burayaa...

3-4 gündür bellirtilerimi yazıyordum. bu ay farklı oldugundan şüpheliydim zaten. kan tahlili yaptırdım. yarın çıkacak. dayanamadım idrar testi yaptım silik de olsa 2. çizgi çıktı. Tüm isteyenlere allah yaşatsın sağlıklı bebelerimiz olsun inşş..

inşlh vardır cnm bebek benimde kafam karıştı dün doktora gittim alttan muayene etti gebelik yok dedi ama test de yaptırmadı ben şüpeleniyorum kist var die birsürü ilaçda verdi çok emin bi şekilde dedi yok die sizce napımmm bi test yapımmı evde

Günaydın arkadaşlar.Bizde 2 aydır deneme yapıyoruz.Bende hiçbir belirti yok ama burda yazılanları okudukça acaba acaba demeye başladım.21 mart beklediğim adet tarihim ama birkaç aydır hep 28 gün olan adetlerim düzensizleşti.Denemeye başladıktan sonra stresten herhalde.Okudukça bende sanki göğüs uçlarım büyümüş gibi hissetmeye başladım yada belim ağrıyormus gibi gelmeye başladı.Kasıklarımda batma varmış gibi.Sanırım burda okuduklarımdan etkilendim :)) yada belki adet öncesi belirtiler.Akşam iş çıkışı erken gebelik testi aldım eczaneden ama yapmaya korktum.5 gün kaldı en iyisi beklemek diyip bekliyorum bakalım.İnşallah hepimizin yüzü güler.

Günaydın arkadaşlar.Bizde 2 aydır deneme yapıyoruz.Bende hiçbir belirti yok ama burda yazılanları okudukça acaba acaba demeye başladım.21 mart beklediğim adet tarihim ama birkaç aydır hep 28 gün olan adetlerim düzensizleşti.Denemeye başladıktan sonra stresten herhalde.Okudukça bende sanki göğüs uçlarım büyümüş gibi hissetmeye başladım yada belim ağrıyormus gibi gelmeye başladı.Kasıklarımda batma varmış gibi.Sanırım burda okuduklarımdan etkilendim :)) yada belki adet öncesi belirtiler.Akşam iş çıkışı erken gebelik testi aldım eczaneden ama yapmaya korktum.5 gün kaldı en iyisi beklemek diyip bekliyorum bakalım.İnşallah hepimizin yüzü güler.

5 gün erken bence. bir iki gün geciksin öyle yap. ben günümde yaptım çıkmadı. 6. günde belli oldu.

Şimdi yapsam negatif çıksa önce üzüleceğim sonra kendi kendime moral verip erken yaptım ondan negatif çıktı diyeceğim.Sonra tekrar test falan...İyisimi beklemek ama vakitte geçmiyorki en iyisi başka birşeylerle uğraşmak :KK6:
:))

Merhaba arkadşlar. aranıza yeni katldm.. ağzmda acı bir tat ve aşırı bir baş dönmesi var 2-3 gündür. kasık ağrısı ve hafif bel ağrısı yorgunluk karışımı bişi var. adetime 9-10 gün var. hamile olabilirmiyim ki, ilk bu ay denedik

arkadaşlar yardım bekliyorum ... 2 martta regl oldum . yumurtlama günümü nasıl hesaplayabilirim lütfen yardım

merhaba arkadaşlar bende 3 gndür baş dönmesi var arada duruyo ama cogunlukla dönüyo vede aynı anda mide bulantısı biraz yemek yiynce geciyuo 10 dk sonra yne başlıo 3 gn de adet gecikmesi var vede bu ay sakıncalı gnlerde ilişkiye girdim yani 27 şubatta ilişkiye girdim 28 şubatta yumurtlama günüm acaba hamilemiyim bilmiyorum yardım edersseniz svinirim vede gögüs uçlarımda şişlikler başladı agrı yok ama sadece hassas biraz ve de şiş....yardım lütfen tşk....

canım aşağıdaki linki tıkla,umarım yardımcı olabilmişimdir.

Hekimce.com

baktım sikluslarınız yaklaşık 26 gün sürüyor bir sonraki adetiniz 28/03/2011 diyor ...gebe kalmanız acısından şansınızın yüksek oldugu günler ve 09/03/2011 14/03/2011 tRİHLERİ arasıdır diyor... ysni buna göre 09/03/2011 mi yumurtlamaın ilk günü oluyor ...

baktım sikluslarınız yaklaşık 26 gün sürüyor bir sonraki adetiniz 28/03/2011 diyor ...gebe kalmanız acısından şansınızın yüksek oldugu günler ve 09/03/2011 14/03/2011 tRİHLERİ arasıdır diyor... ysni buna göre 09/03/2011 mi yumurtlamaın ilk günü oluyor ...

şimdi nisanda olayımda regl ona göre yumurtlama günü deneriz ... şimdi geçmiş zaten yumurtlama günleri :KK43:(( .. teşekkür ederim bu arada inş. doğru olur ...

kızlar ben hala adet olmadım belirtide yok adet olacama dair bakalım ne olcak göğüs uçlarım felaket ağrıyor :84:

canım aşağıdaki linki tıkla,umarım yardımcı olabilmişimdir.

Hekimce.com

merhaba arkadaşım yumurtlama günü falan demedim denedim . ilişkiden sonra 10 dk falan yatakta ayaklarımı dikip yattım . daha sonra kalktım gene uzandım 2-3 saat. ama ilişkiden hemen sonra tuvaletim geldi ve kasıklarım hafif hafif ağrıdı . sizde oldumu bu.

kızlar benim adetime 4 gün var dün test yaptım 10 dk içinde birşey yoktu sonra işe gittm akşam geldiğimde farkettm ki ikinci çizgi hafif ama çok hafif belirmiş

evde olmadığım içn ne kadar süre sonra belirdiğiyle ilgili bir fikrim yok

bilginiz var mı acaba testin üzerinden süre geçince ikinci çizgi belirir mi hamilelik olmasa da

kızlar benim adetime 4 gün var dün test yaptım 10 dk içinde birşey yoktu sonra işe gittm akşam geldiğimde farkettm ki ikinci çizgi hafif ama çok hafif belirmiş

evde olmadığım içn ne kadar süre sonra belirdiğiyle ilgili bir fikrim yok

bilginiz var mı acaba testin üzerinden süre geçince ikinci çizgi belirir mi hamilelik olmasa da

tam süre hatırlamıyorum ama testin üzerinde belli bi süreden sonra çıkan sonucu dikkate almayın diyo istersen yeniden yap ama madem adet günü geçince yap daha iyi olur sen fazla 15 dk dır bence

bende hala polikistik over var hamile olmama rağmen o geçmiyormuş malesef demirbaş gibi bişeymiş artık vücutta adetim 2-3 ay normalse sonraki ay sapıtıyordu ben 20 gün adetimin geçtiğini bilirim bu tarz belirtileri var bazılarında tüylenme yapıyormuş saç dökülmesi yapıyormş zaten ultrasonda gözüküyor canım pkolu olup olmadığın

nasıl bi şey bu böyle canım ya.ben hala hamile kalamadım adetim olmadı günü geçmesine ragmen.adet söktürücü verdi doktor kullansam mı kullanmasam mı bilemiyorum yardım yarabbimmmmmmmmmm:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:

arkadaşlar...
hamişlik belirtilerinde göğüste mavi damar olayı var malum.aynı belirti adet döneminde de oluyor mu?
ya hamileyim ya da 24ünde kırmızı kart yiycem:KK43:

arkadaşlar...
hamişlik belirtilerinde göğüste mavi damar olayı var malum.aynı belirti adet döneminde de oluyor mu?
ya hamileyim ya da 24ünde kırmızı kart yiycem:KK43:

bende adet döneminde de olur. çünkü hamileliğin ilk zamanlarındaki belirtiler aynı adet olacakmışsın gibi oluyor. zannediyorsun ki adet olacağım. adetin geçikecek ve sen acaba hamilemiyim die kan testi yaptırdığında hamile olduğunu anlıyorsun. :) karnım şişti, göğüslerim acıyor kasıklarımda ağrı var acaba hamilemiyim die bişey yok malesef ama yine de insan düşünmeden edemiyor değil mi

29 nisan bat benimde heyecanla bekliyoruz. eğiliyorum ay göğüsüme sancı girdi acaba hamilemiyim demeden edemiyorum. hehehehehe:KK49::KK49::KK49::KK49:

X