Adet günü yaklaşanlar acaba hamile miyim diyenler burayaa...

tamamdır canım teşekkür ederim eliptik bisikletim var kullanayım mı acaba ay yürüyüşü o bir zararı olur mu ki muhasebeciyim ben işim oturarak diyet yapıyorum ama ter atmadan olmuyor malesef

Spor salonuna üyeligim var ama bu ay belki bebis varsa diye gitmiyorum, adet olursam ayni gün kosa kosa gitcem spora :KK37::KK37:
cünkü 1 haftadir acayip istahim acik kendimi yemege adamis durumdayim :KK52::KK52::KK52::KK52:

arkadaşlar bende adetim 2 gün gecikti.:18:
yumurtlama günü hesabı yapıp aynı gün eşimle çalıştık.:KK52:
ayın 18. nde adet olmam gerekiyordu ama ben 4 gün önce ara ara çok açık kahverengi damla lekelenme yaşıyorum yürüyünce oluyor ama....
bigün hiç olmuyo
2. gün bi bakıyom damlamış:26:
bugün evde test yaptım 2.çizgi yok :KK50:
sol gögüs ucum ara ara sızlıyo
dün gece de dişlerim çok sızladı sabah o sızıyla uyandım
gazımda çok noluyo bana ya:KK54:
bi akıl verin deneyimli hamişler :KK16:
Kızlar bi de şu deneyi okudum geçenlerde aranızda deneyen ya da bilen var mı;
orta parmakla vajinaya girilip parmak ucuna bi sertlik yada doku gelmiyorsa gebeymişsin
nedeni de adet olacaksan eğer rahim aşşağıya iniyor ya
işte hissedersen o sertliği renkliler geliyor demekmiş
hissetmezsen de yani bi boşluk varsa o zaman da rahim yukarıda oluyormuş ve gebe olabilir mişiz....
Denemeye cesaret edemedim bilen varsa yazsın nolur :KK15:

Son düzenleme:
ayın 18. nde adet olmam gerekiyordu ama ben 4 gün önce ara ara çok açık kahverengi damla lekelenme yaşıyorum yürüyünce oluyor ama....
bigün hiç olmuyo

canım bence 1 2 gün daha bekle bir test yap yine mi gelmedi bi sağlık ocağı bulup kan testi başka yolu yok

slm kızlar benimde adetim 2 gün geçti bugün sağlık ocağında kan testi yaptırdım negatif ama adet olaxağıma dair hiçbir belirtim yok göğüslerimin ağrısından duramazdım her aya ama bu ay hiçbir şey hissetmiyorum acaba geç döllenme falanmı oldu fikriniz varmı

slm kızlar benimde adetim 2 gün geçti bugün sağlık ocağında kan testi yaptırdım negatif ama adet olaxağıma dair hiçbir belirtim yok göğüslerimin ağrısından duramazdım her aya ama bu ay hiçbir şey hissetmiyorum acaba geç döllenme falanmı oldu fikriniz varmı

canım ya benim adetim geçmedi ama ben her ay adet olmadan 15 gün önceden belirtileri yaşıyordum. göğüslerim felaket şişerdi ve ağrırdı. ama bu ay göğüslerim acımıyor. sol göğüsümün baş kısmında damarlar çıktı. ama öyle acı falan yok. birde karnım sürekli şişip şişip iniyor. tabi birde adet olacakmışım gibi ağrılar olmaya başladı. Bugun biraz belim ağrıdı. Ve akıntım öyle çok yok normal seviyeden az. hatta kuruyum bile diyebilirim.

bigün hiç olmuyo
Kızlar bi de şu deneyi okudum geçenlerde aranızda deneyen ya da bilen var mı;
orta parmakla vajinaya girilip parmak ucuna bi sertlik yada doku gelmiyorsa gebeymişsin
nedeni de adet olacaksan eğer rahim aşşağıya iniyor ya
işte hissedersen o sertliği renkliler geliyor demekmiş
hissetmezsen de yani bi boşluk varsa o zaman da rahim yukarıda oluyormuş ve gebe olabilir mişiz....
Denemeye cesaret edemedim bilen varsa yazsın nolur :KK15:

Ben böyle birsey duymustum ama hic denemedim nasil yapilir nasil anlasilir bilemiyorum.

ne demek hoşgeldin şeker :))))))))))) :KK34:

hoşbulduk canm
ve beklenen son hasta oldum ya
bidaki aya artık
yan 3 aylık evlıyım yanı ne yapmamger ekıyor acıkcası bılmıyorum adet gunumden ıtıbaren sayınca 14. gunmu yumurtlama oluyor
bu arada benım adetım en son 10. gun bıtıyor son gunlerde kahverengı akıntı seklınde
akıl verın bacılar

kızlar benide alın aranıza 30 aralık..

eklendin bile tatlım

merhametli..................14 aralık (bir dahaki sefere inşallah üzülme)
berkerim.....................18 aralık?
ilksen.........................18 aralık ?
zmg...........................20 aralık
pijema2......................21 aralık(birdahaki aya inşallah canım)
filozofcan....................22 aralık
sweetwitchhh..............22 aralık
sedosumm...................23 aralık
AlxFa..........................23 aralık (birdahaki aya inşallah canım)
medne........................24 aralık
cicekdemeti.................24 aralık
dilekce61....................24 aralık
ahminelask..................25 aralık
eymen_berat...............25 aralık
gizemsami...................26 aralık
esraefe80...................26 aralık
Tkale.........................29 aralık
tuuba_87....................30 aralık

hoşbulduk canm
bidaki aya artık
yan 3 aylık evlıyım yanı ne yapmamger ekıyor acıkcası bılmıyorum adet gunumden ıtıbaren sayınca 14. gunmu yumurtlama oluyor
bu arada benım adetım en son 10. gun bıtıyor son gunlerde kahverengı akıntı seklınde
akıl verın bacılar

ah biz bir bilsek :)
birde şeyi dene tatlım gün aşırı ilişki yani bir gün yapıp birgün yapmıyorsun
çünkü eğer yumurtan atılıp çatlamışsa 1 gün yaşıyor vücudunda spermler ise 2 gün hatta kaliteli ise 3 güne kadar yaşıyor
yani kaçırma şansın çok az :)
ben bu ay denedim gibi bakalım eşim dalga geçiyor hatta
yeter ya erkek sığınma evi varsa kaçıcam diye:):):):):):):)

22 aralık benim de kızlar çatlıyacağım meraktannnnn

ekliyorum o zaman canım ama haber ver bize mutlaka

merhametli..................14 aralık (bir dahaki sefere inşallah üzülme)
berkerim.....................18 aralık?
ilksen.........................18 aralık ?
zmg...........................20 aralık
pijema2......................21 aralık(birdahaki aya inşallah canım)
filozofcan....................22 aralık
sweetwitchhh..............22 aralık
esmerm.......................22 aralık
sedosumm...................23 aralık
AlxFa..........................23 aralık (birdahaki aya inşallah canım)
medne........................24 aralık
cicekdemeti.................24 aralık
dilekce61....................24 aralık
ahminelask..................25 aralık
eymen_berat...............25 aralık
gizemsami...................26 aralık
esraefe80...................26 aralık
Tkale.........................29 aralık
tuuba_87....................30 aralık

ah biz bir bilsek :)
birde şeyi dene tatlım gün aşırı ilişki yani bir gün yapıp birgün yapmıyorsun
çünkü eğer yumurtan atılıp çatlamışsa 1 gün yaşıyor vücudunda spermler ise 2 gün hatta kaliteli ise 3 güne kadar yaşıyor
yani kaçırma şansın çok az :)
ben bu ay denedim gibi bakalım eşim dalga geçiyor hatta
yeter ya erkek sığınma evi varsa kaçıcam diye:):):):):):):)

:):):):)) bız yenı evlıyız ya öle bısı demıyo suan
halbukı odun gıbı de kadınım ya töbe töbe :)yanı suan bıraz cekıngenlık durumu mevzubahıs

Günaydın kızlarrrrrrrrr.....:KK3::KK3:
Eeee... Yok mu hamiş haberleri daha yaaa.... çok merak ediyorum bakalım bizim listeden kaçtane hamiş çıkcak bu ay :KK49::KK49::KK49::KK49: Gönül isterdiki ben ilk müjdeyi verim sizlere ama eminim yok bende bebiş.bakalım ne zaman tuturacazzz:KK52:

Şu listeden bir tane bile olsa hamile çıkcak di mi? Ben değilsemde bir tanemiz çıkacak di mi? Çıkar çıkar niye çıkmasın ki. Çıkmalı. çıksın artık. e çıkacak tabi. Mutlaka çıkacak. Çıkar gibi. Çıktı bile belki. Ha gayret çıkacak. :))

Şu ay sonu şurdan birisi için heyecanlanalım lütfen.lütfen.

Bende belirti arıyorum kendime. yine aynı tipik dinlemeler. Bu ay tek fark çok yemek yemem. tıka basa. ama sinirden, ama heyecandan, ama adetten, ama bebekten bilmem. bitek bu var zaten :)))

Adet ağrıları gibi ağrılar başladı , vuruyor ara ara . özellikle bacağıma. bu ağrı girdi mi ben bütün ümidimi kaybediyorum. 24 bile beklemeden gelecek gibi. öfffff..

hoşbulduk canm
bidaki aya artık
yan 3 aylık evlıyım yanı ne yapmamger ekıyor acıkcası bılmıyorum adet gunumden ıtıbaren sayınca 14. Gunmu yumurtlama oluyor
bu arada benım adetım en son 10. Gun bıtıyor son gunlerde kahverengı akıntı seklınde
akıl verın bacılar

canım üzülme yaa... Daha çok yenisiniz siz bana baksana 1 yılı geçti evleneli daha tık yok :KK9: şimdiden böle takarsan kafana olmaz haaa...canım yumurtlama günü bazan değişebiliyormuş bence garanti istiyorsak 10-20. Günler işi sıkı tutmak gerek.iyi çalışmak yaniiii..:KK52::KK52::KK52::KK52:
Gerçi bu ay çok iyi çalıştık ama bence yine tutmadı....:KK14::KK14:

hoşbulduk canm
bidaki aya artık
akıl verın bacılar

Canim yumurtlama yünü senin adet gününe bagli,. Önceleri adetim 29 gün sürüyordu 15.gün yumurtlama günümdü.
Ve esimle 12. 14. 16. günlerde calisiyorduk. Son 4 aydir adetim 30 gün sürüyor 16. gün yumurtlama günüm.

X