Adet günü yaklaşanlar acaba hamile miyim diyenler burayaa...

şu listeden bir tane bile olsa hamile çıkcak di mi? Ben değilsemde bir tanemiz çıkacak di mi? çıkar çıkar niye çıkmasın ki. çıkmalı. çıksın artık. E çıkacak tabi. Mutlaka çıkacak. çıkar gibi. çıktı bile belki. Ha gayret çıkacak. :))

şu ay sonu şurdan birisi için heyecanlanalım lütfen.lütfen.

Bende belirti arıyorum kendime. Yine aynı tipik dinlemeler. Bu ay tek fark çok yemek yemem. Tıka basa. Ama sinirden, ama heyecandan, ama adetten, ama bebekten bilmem. Bitek bu var zaten :)))

adet ağrıları gibi ağrılar başladı , vuruyor ara ara . özellikle bacağıma. Bu ağrı girdi mi ben bütün ümidimi kaybediyorum. 24 bile beklemeden gelecek gibi. öfffff..

inşallah canım bu listeden çoooookkkkk hamişler çıkartırız.:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49: Bence sen ipin ucunu sıkı tut yinede az yemeye bakkksıkıntıdanda olabiliyor adettende.....

Şu listeden bir tane bile olsa hamile çıkcak di mi? Ben değilsemde bir tanemiz çıkacak di mi? Çıkar çıkar niye çıkmasın ki. Çıkmalı. çıksın artık. e çıkacak tabi. Mutlaka çıkacak. Çıkar gibi. Çıktı bile belki. Ha gayret çıkacak. :))

Şu ay sonu şurdan birisi için heyecanlanalım lütfen.lütfen.

Bende belirti arıyorum kendime. yine aynı tipik dinlemeler. Bu ay tek fark çok yemek yemem. tıka basa. ama sinirden, ama heyecandan, ama adetten, ama bebekten bilmem. bitek bu var zaten :)))

Adet ağrıları gibi ağrılar başladı , vuruyor ara ara . özellikle bacağıma. bu ağrı girdi mi ben bütün ümidimi kaybediyorum. 24 bile beklemeden gelecek gibi. öfffff..

Valla bende de durum ayni birde cok zayifmisim gibi son bir haftadir geceli gündüzlü yiyorum, zar zor 2 kilo vermistim onuda bu bir hafta icinde geri aldim. Valla bebis varsa göbiste kilo sorun degil ama yoksa tekrar vermek icin ugras..
Dün gece kasik agrisi ile birden uyandim sol kasigim cook fenaydi.

Son düzenleme:
Valla bende de durum ayni birde cok zayifmisim gibi son bir haftadir geceli gündüzlü yiyorum, zar zor 2 kilo vermistim onuda bu bir hafta icinde geri aldim. Valla bebis varsa göbiste kilo sorun degil ama yoksa tekrar vermek icin ugras..
Dün gece kasik agrisi ile birden uyandim sol kasigim cook fenaydi.

inşallah daha çok ağrır. :) inşallah hep batar o kasık. inşallah çok akıntın olur. inşallah miden bulanır. inşallah göğüslerin iyice şişer..inşallah bi kez baygınlık geçirirsin. inşallah kirpiklerin karışır.. ve daha bi çok belirti.. ay okurken ne düşündün bilmem ama ben aslında sana dua ediyorum... :))) hepimizee...Akşam yatarken eşime ben hep adet belirtisimi yaşicam, ne zaman hamileik belirtisi yaşicam. ne zaman sen,i bu yataktan kaldırıp git bana şu al dicem... ne zaman midem bulanacak. ne zaman başım dönecek dedim..ay demez olaydım.. nasıl üzüldü nasıl anlatamam..mahcuplaştı. elimden bişey gelmiyo der gibi baktı.. üzüldüm üzüldüm üzüldüm

canım üzülme yaa... Daha çok yenisiniz siz bana baksana 1 yılı geçti evleneli daha tık yok :KK9: şimdiden böle takarsan kafana olmaz haaa...canım yumurtlama günü bazan değişebiliyormuş bence garanti istiyorsak 10-20. Günler işi sıkı tutmak gerek.iyi çalışmak yaniiii..:KK52::KK52::KK52::KK52:
Gerçi bu ay çok iyi çalıştık ama bence yine tutmadı....:KK14::KK14:
yumurtlama gunu hesaplayıcısından baktım o gunler aktiftim :) olmadı demek ovulasyon testlerımı ne varmıs ondan alım dıyorum sonrada dıyorumkı daha cok yenıyız zaten rabbım bılır hayırlısını

Canim yumurtlama yünü senin adet gününe bagli,. Önceleri adetim 29 gün sürüyordu 15.gün yumurtlama günümdü.
Ve esimle 12. 14. 16. günlerde calisiyorduk. Son 4 aydir adetim 30 gün sürüyor 16. gün yumurtlama günüm.
nerden hesaplıyorsun bunu pekı ben netten falan baktım ama aydınlatıcı olmuyor pek

inşallah daha çok ağrır. :) inşallah hep batar o kasık. inşallah çok akıntın olur. inşallah miden bulanır. inşallah göğüslerin iyice şişer..inşallah bi kez baygınlık geçirirsin. inşallah kirpiklerin karışır.. ve daha bi çok belirti.. ay okurken ne düşündün bilmem ama ben aslında sana dua ediyorum... :))) hepimizee...Akşam yatarken eşime ben hep adet belirtisimi yaşicam, ne zaman hamileik belirtisi yaşicam. ne zaman sen,i bu yataktan kaldırıp git bana şu al dicem... ne zaman midem bulanacak. ne zaman başım dönecek dedim..ay demez olaydım.. nasıl üzüldü nasıl anlatamam..mahcuplaştı. elimden bişey gelmiyo der gibi baktı.. üzüldüm üzüldüm üzüldüm

bız ısı dalgaya vurduk resmen ya adama test al dedım 3 lıralık test almıs tamam zaten hasta oldum bu sabah da tuta tuta bunda cımrılıgı tuttu bı suru soylendım kendısıne horlamasın dıye bı banda bılmem ne kadar verıyo benım teste 3 lıra ...olsada cıkmaz yanı ole bı durum

yumurtlama gunu hesaplayıcısından baktım o gunler aktiftim :) olmadı demek ovulasyon testlerımı ne varmıs ondan alım dıyorum sonrada dıyorumkı daha cok yenıyız zaten rabbım bılır hayırlısını

nerden hesaplıyorsun bunu pekı ben netten falan baktım ama aydınlatıcı olmuyor pek

Ben hissediyorum o gün sol kasigimda igne batmasi gibi bir seyler oluyor ve her zaman olmasada cok hafif bir agri oluyor

Canim yumurtlama yünü senin adet gününe bagli,. Önceleri adetim 29 gün sürüyordu 15.gün yumurtlama günümdü.
Ve esimle 12. 14. 16. günlerde calisiyorduk. Son 4 aydir adetim 30 gün sürüyor 16. gün yumurtlama günüm.

ben pek dikkat etmedim şimdiye kadar ama geç yada erken yumurtlayanlarda varmış onu duyunca bu ay iyi çalıştık ama yine tutmadı gibi geliyor çünkü ellerim ayaklarım şişti üzerimde sebepsiz bir sinir var göğüslerime dokunamıyorum benim kırmızılar yakın:KK43:

valla kızlar allah kocişlerimize güç versin...bütün sinirimizi onlardan çıkarıyozzz...zavalılar hamiş olsakta kurtulsalar..:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

selam liste nerde?? benı de ekleyınn:KK52: bı tuhafım bu ay yedıkce yıyesım gelıyor kı yedıgını ınkar etmeyenlerdenım.yedıgıme dıkkat edıp yuruyusle 58den aşagı ınemeyen bırıyım kı su an 60 kıloyum. neyse sureklı yemek yemek istiyorm:KK23: karnım şiş canım kocam bakıo arada:KK53:tuhaf gelıo. 6 aydır eşimin istegı üzerıne bebiş çalışıoruz.ilacı bıraktıktan(temmuz) sonra 30 gunde bır adet olmaya devam etmıştım gecen aya kadar.gecen ay normal tarıhten 1 hafta önce adet gördum.bu duzene gırdı demekse eğer dun adt olmam gerekıyordu.bu konuda kafam karısık. gögus uclarıma dokununca acıyo.. karnım şiş.. 1-2 defa kasıklarıma kramp girdi.. sankı sanki..:KK16:

Amin amin amin amin amin amin amin.......16::KK16::KK16::KK16::KK16:
insallah hepimizin saglikli sihhatli bebislerimiz olsun.Valla biz bu ay güya oluruna
biraktik ama bebis varsa diye dikkat ediyorum. (Spora gitmiyorum, hastayim ilac bilem icmiyorum)
Benim kasiklarimda agri var, doymak bilmiyorum ama bu psikolojik büyük ihtimalle, birde 2gündür
gögüslerim hasaslasti uclari aciyor baskada bir belirtim yok.
Birde gazmana bagladim olayi :KK37::KK37::KK37::KK37::KK37:

Son düzenleme:
selam liste nerde?? benı de ekleyınn:KK52: bı tuhafım bu ay yedıkce yıyesım gelıyor kı yedıgını ınkar etmeyenlerdenım.yedıgıme dıkkat edıp yuruyusle 58den aşagı ınemeyen bırıyım kı su an 60 kıloyum. neyse sureklı yemek yemek istiyorm:KK23: karnım şiş canım kocam bakıo arada:KK53:tuhaf gelıo. 6 aydır eşimin istegı üzerıne bebiş çalışıoruz.ilacı bıraktıktan(temmuz) sonra 30 gunde bır adet olmaya devam etmıştım gecen aya kadar.gecen ay normal tarıhten 1 hafta önce adet gördum.bu duzene gırdı demekse eğer dun adt olmam gerekıyordu.bu konuda kafam karısık. gögus uclarıma dokununca acıyo.. karnım şiş.. 1-2 defa kasıklarıma kramp girdi.. sankı sanki..:KK16:

Ay hadi hayirlisi o karin sisliginin sebebi bebis olsun insallahhhhh..

valla kızlar allah kocişlerimize güç versin...bütün sinirimizi onlardan çıkarıyozzz...zavalılar hamiş olsakta kurtulsalar..:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Yok canim onlarin dertleri o zamanda bitmiyor :KK51::KK51::KK51: as erme olayi oldumu gecede olsa gitmeler, evde agir is yaptirmamalar, aglama krizleri ya da sinir patlamalari, vs.... Vakti zamaninda benim herüf en cok alisveris bosetlerinde sikayetciydi zavalli her hafta 3.kata söylene söylene cikartiyordu.

Amin amin amin amin amin amin amin.......16::KK16::KK16::KK16::KK16:
insallah hepimizin saglikli sihhatli bebislerimiz olsun.Valla biz bu ay güya oluruna
biraktik ama bebis varsa diye dikkat ediyorum. (Spora gitmiyorum, hastayim ilac bilem icmiyorum)
Benim kasiklarimda agri var, doymak bilmiyorum ama bu psikolojik büyük ihtimalle, birde 2gündür
gögüslerim hasaslasti uclari aciyor baskada bir belirtim yok.
Birde gazmana bagladim olayi :KK37::KK37::KK37::KK37::KK37:

AY son cümlenle bende kahkahaya bağlandım :) bu yemek olayı anlaşılan hepimizde mevcut. ayrıca göğüs uçları acıması da iyi gelişme. Lakin olan bu glişemelere öyle kapılıyoruz ki. bu ay iki oda arasında taşıma işlemi yaptım. kotuk çektim. eşyaları sürükledim yer değiştirdim. perde taktım. merdivenleri hızlı koştum.. ay daha neler. kendimi kolladımda ne oldu.

bi ay o kadar heyecanlıyım ki kayınvalde bizde.şu halıyı şu odaya almak istiyorum dedim. şu koltuğu şuraya.. ay kadın hemen kalktı haydi değiştirelim. yok dedim şimdi değişemeyiz. değişiriz kızım hadi. yok anne olmaz.. niye dedi .. ay ne bilim belkide bebiş vardır dedim.. oyy kadın bir sevinç dur ben çekerim. dur ben seresim. sen elleme otur. tabi ay sonu geldi.. ee kızım varmı bebiş.. YOK.

yani dikkat ettim de ne oldu. bari etmiyimde psikolojikmen moda girmiyim dedim. ne biliyim iyi mi kötü mü ...öffff yine daral geldi...

hee unuttum. tam adet bitti çalışmadayız. grip oldum. ama ben öyle hastayım. ama çalışmadanda vazgeçmiyorum. :)))... ertesi gün bu ara daha bebiş yok dedim. antibiyotik asprin grip ilacı ne bulursam içtim... he olur mu bebek olmaz mı bu ay ümitsizim işte...

Son düzenleme:
:KK9:oh onlara oh işte. normal zamanda yedıklerı tabagı kaldırmazlar mı oh olsun..cocuk ıcın her istedıgımızı yaptıralım..(hamış havasına gırdım ay:KK31:) duramıcam öğleden sonra teste gıdıyım:KK52:

AY son cümlenle bende kahkahaya bağlandım :) bu yemek olayı anlaşılan hepimizde mevcut. ayrıca göğüs uçları acıması da iyi gelişme. Lakin olan bu glişemelere öyle kapılıyoruz ki. bu ay iki oda arasında taşıma işlemi yaptım. kotuk çektim. eşyaları sürükledim yer değiştirdim. perde taktım. merdivenleri hızlı koştum.. ay daha neler. kendimi kolladımda ne oldu.

bi ay o kadar heyecanlıyım ki kayınvalde bizde.şu halıyı şu odaya almak istiyorum dedim. şu koltuğu şuraya.. ay kadın hemen kalktı haydi değiştirelim. yok dedim şimdi değişemeyiz. değişiriz kızım hadi. yok anne olmaz.. niye dedi .. ay ne bilim belkide bebiş vardır dedim.. oyy kadın bir sevinç dur ben çekerim. dur ben seresim. sen elleme otur. tabi ay sonu geldi.. ee kızım varmı bebiş.. YOK.

yani dikkat ettim de ne oldu. bari etmiyimde psikolojikmen moda girmiyim dedim. ne biliyim iyi mi kötü mü ...öffff yine daral geldi...

Gecen sene artik benim herüf isyan etti "yeter ya artik yumurtlama gününe göre beraber oluyoruz bu ne ya cocuk mocuk istemiyorum" dedi bir güzel kavga ettik ben tabiki aglama krizine girdim ama neler saydirdim adamcagiza:KK57::KK57::KK57::KK57::KK57: tamda o günde yumurtlama günüm sonra oda üzüldü neyse yinede calistik o gece :KK53::KK53: ama sinirden de kudurmus durumdaydim, allah sahit cok üzülmüstüm esimin sözlerine o ay hamile kalmayi hic istemedim. Hic umursamadim adetim gecmis onu bile fark etmemistim o derece yani ama sonuC o ay hamile kalmistim.

Son düzenleme:
Yok canim onlarin dertleri o zamanda bitmiyor :KK51::KK51::KK51: as erme olayi oldumu gecede olsa gitmeler, evde agir is yaptirmamalar, aglama krizleri ya da sinir patlamalari, vs.... Vakti zamaninda benim herüf en cok alisveris bosetlerinde sikayetciydi zavalli her hafta 3.kata söylene söylene cikartiyordu.

valla yazık kocişimeeeee......:KK4::KK4::KK4:
valla benim ev 5. katta bilmem neolur hali adamın zaten zayıflıktan kırılıyorr...neyse anam hele bi döl tutağda gerisi allah kerimm...:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

sinir sitres oldum iyice vara yoka ağlıyorum kocamı da üzüyorum:KK43: karnıma ağrılar giriyor psikolojik olarak mı geliyor mu bilmiyorum :KK43:((

sinir sitres oldum iyice vara yoka ağlıyorum kocamı da üzüyorum:KK43: karnıma ağrılar giriyor psikolojik olarak mı geliyor mu bilmiyorum :KK43:((

iki gün önce türk filmi vardı tv de. mavi boncuk tarık akan emel sayın kemal sunal ......

ben o filmde ağladım ya.. hangi sahne son sahne. kavuşuyolar emelle trık dağ başında.. sonra arada dostluk muhabbeti geçiyo emelin aşk bakışları falan.. bunlara bile ağlar oldum.. psikolojik. beyin ağlama modunda ne bulursa ağlatıyo

X