Adet günü yaklaşanlar acaba hamile miyim diyenler burayaa...

canım maşallah sen çokmgüzel belirtiler yaşıyorsun,hadi bakalım inş.hamişsindir:KK49:
bende hiçbişey yok yaa anlamadım o kadar kafaya takıyom ama piskolojik belirtim bile yokkk...:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
aay inşallah canım ya fenalardayım yeminle bide her rüyası aynen çıkan bi arkadaşım korunmayı bıraktığım ilk gün rüya örmüş sarışın tombiş ve erkek bebek emziriyomuşum hiç haberi yoktu istediğimizden oda beni çok etkiledi açıkçası ...

aay inşallah canım ya fenalardayım yeminle bide her rüyası aynen çıkan bi arkadaşım korunmayı bıraktığım ilk gün rüya örmüş sarışın tombiş ve erkek bebek emziriyomuşum hiç haberi yoktu istediğimizden oda beni çok etkiledi açıkçası ...

cok umit vermek istemem ama
gecen sene yakin arkadasim bebek istiyordu
6.ayindalardi ve ben ruyamda onun hamile oldugunu ogrenmistim, mujdeyi vermisti
oburgun gercek mujdeyi verdi normal hayatta:KK34:

müjdeleri bekliyoruz..

benden sarı akıntı geliyo. beyaz gelmiyor öfff. buda demektir adet olcam di mi?

Annem gecen haftaki tel.konusmamizda "kizim seni rüyamda gördüm müjdeli haber veriyordun, gözden uzaksin ama rüyalarima giriyor artik beklide hamilesin de söyelmiyorsun" diye söyleniyor bana. Kadin beni bir gaza getirdi 2 günüm öyle gecti sonrada aman dedim olursa günü gelince zaten ögrenicez. Ama heyacan yok desem yalan olur.

Aman :KK76::KK76::KK76::KK76: hadi kizlar pespese müjdeli haberler aliriz insallahhh.....:KK49::KK49::KK49::KK49:

22 Aralıkcılar aklım sizde. 3 de üç olsun ne olu he ne olur..

Annem arıyor beni . hım kem küm bişey dememi bekliyo . yazık soramıyorda eee başka deyip durdu. bende ne olsun anne öyle işte. demekten o da ee başka demekten yorulmadı.. öffffffffffff yine daral geldi... 6 olsada çıksam şu işyerinden patlicam

kızçelerrrrrrrrr naptınız varmı gelişmeeeeeee

merhametli..................14 aralık (bir dahaki sefere inşallah üzülme)
berkerim.....................18 aralık?
ilksen.........................18 aralık ?
zmg...........................20 aralık
pijema2......................21 aralık(birdahaki aya inşallah canım)
filozofcan....................22 aralık
sweetwitchhh..............22 aralık
esmerm.......................22 aralık
sedosumm...................23 aralık
AlxFa..........................23 aralık (birdahaki aya inşallah canım)
medne........................24 aralık
cicekdemeti.................24 aralık
dilekce61....................24 aralık
ahminelask..................25 aralık
eymen_berat...............25 aralık
gizemsami...................26 aralık
esraefe80...................26 aralık
Tkale.........................29 aralık
tuuba_87....................30 aralık

22 Aralıkcılar aklım sizde. 3 de üç olsun ne olu he ne olur..

Annem arıyor beni . hım kem küm bişey dememi bekliyo . yazık soramıyorda eee başka deyip durdu. bende ne olsun anne öyle işte. demekten o da ee başka demekten yorulmadı.. öffffffffffff yine daral geldi... 6 olsada çıksam şu işyerinden patlicam

yazık ya torun istiyorlar haklı olarak bizleri büyütmekten sevmeye vakitleri kalmadı inşallah çocuklarımızı sevecekler:)

müjdeleri bekliyoruz..

benden sarı akıntı geliyo. beyaz gelmiyor öfff. buda demektir adet olcam di mi?

canım hamişlerde akıntı çoğalıyormuş ama of kendim ümitlenmek istemediğim gibi başkasınada vermek istemiyorum ama dua ediyorum hepimiz için kurana başladım en baştan 22. sayfadayım hepinize dua ediyorum her okuduğumda:)

iki gün önce türk filmi vardı tv de. mavi boncuk tarık akan emel sayın kemal sunal ......

ben o filmde ağladım ya.. hangi sahne son sahne. kavuşuyolar emelle trık dağ başında.. sonra arada dostluk muhabbeti geçiyo emelin aşk bakışları falan.. bunlara bile ağlar oldum.. psikolojik. beyin ağlama modunda ne bulursa ağlatıyo

ya kızlar sizin yine iyi ben turlcell in reklamı varya zara şarkı söylüyor birde kubat o şarkıda koyveriyorum resmen kendimi varmı böyle birşey ya :KK43:

Merhaba arkadaşlar ben yeni üye sayılırım. Bizde çocuk çalışmalarına başladık bu ay yumurtlama dönemimi hesaplayıp o günü de afedersinz ilişkiye girdik. Daha adetime 10 gün var umarım tutturabilmişizdir Canlar hayırlısı :)

kızlar adet günü idrar testinde çıkar mı??

Senin günün yarindi degil mi? okudugum kadariyla bazen cikiyor bazende birkac gün beklenmesi gerekiyor (hormon seviyesine bagli) En iyisi sen eczaneye sor hem icinde rahat eder (burada erken gebelik testi var adetten 3 günce onlarla test yapabiliyorsun yani adetinin gecmesini bekleme gerek kalmiyor ama orada var mi bilemiyorum)

Merhaba arkadaşlar ben yeni üye sayılırım. Bizde çocuk çalışmalarına başladık bu ay yumurtlama dönemimi hesaplayıp o günü de afedersinz ilişkiye girdik. Daha adetime 10 gün var umarım tutturabilmişizdir Canlar hayırlısı :)

Hosgeldin canimmmmm..... :KK34::KK34::KK34::KK34:

Senin günün yarindi degil mi? okudugum kadariyla bazen cikiyor bazende birkac gün beklenmesi gerekiyor (hormon seviyesine bagli) En iyisi sen eczaneye sor hem icinde rahat eder (burada erken gebelik testi var adetten 3 günce onlarla test yapabiliyorsun yani adetinin gecmesini bekleme gerek kalmiyor ama orada var mi bilemiyorum)

evet yarın canım şimdi iki tane test aldım yarın sabah şansımı denicem aslında çok korkuorum yaa...

X