Adete 9 gun kala gebelik belirtileri

Kizlar adete 9 gun kala gebeligini ogrenen varmiydi?test yapip negatif cikan daha sonra hamile oldugunu ogrenen veya test yapip pozitif cikan ve gebeligini ogrenen arkadaslar yorumlarinizi yazabilirmisiniz.Konular cok eski oldugu icin yeniden acmak istedim.simdiden tesekkurler saygilar :)
Canım adete 9 gün kala yaşanan belirtiler psikolojik olur çünkü henüz yumurta tutunmamıştır ve vücutta hormonel olarak bir değişim yaşanmaz . Genelde bu ay oldu galiba rüyalar vs olur . Yani çok inandığımız için ilişkiden sonra bile belirti hissedenler var hepsi bizim düşünce gücüyle hormon dengemizi bozmamizdan kaynaklı çünkü ben de yaşadım . Hamileligimi ise adete 5 gün kala öğrendim tabi yine her ay olduğu gibi tüm belirtileri yaşadım ama ben de ülser var son 4-5 aydır hiç sorun yaşamamıştım . Mide yanmalarim gece kaldırmaya hatta hiç bir şekilde uyutmamaya başladı ilaç almaya karar verdim ama ne olur ne olmaz diye test yaptım ve pozitif inanılmaz bi mutluluktu. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah aratmasin kucaklarımızı boş bırakmasın verdiğinde kıymet bilmez etmesin. Testlerimi koyuyorum fikir olsun diye

Eklentiler

• IMG_20190207_130401.jpg
    IMG_20190207_130401.jpg
    3,1 MB · Görüntüleme: 889
Arkadaslar bu arkadasimin test sonucu gebelik varmi yokmu anlayamadik bi bakabilirmisiniz rica etsem not=regli 4 gun gecikti

Eklentiler

• Screenshot_20190309-223258.png
    Screenshot_20190309-223258.png
    114,3 KB · Görüntüleme: 964
Gebelik yok, bHCG < 5 yazıyor, hcg 5ten küçük çıkmış o yüzden değer belirtmemişler. Hayırlısı olsun

Cevap icin tesekkur ederiz peki sizce adet gecikmesinin bugün 5.ci gunu gebelik olsaydi cikarmiydi sizce tekrar kan testi ne zaman yaptirmali
Rica ederim. Yumurtlama zamanına bağlı aslında, adetleri normalde düzenli mi, kaç günde bir olur? Mesela benim bu ay yumurtlamam 22.gün oldu 36.gün adet olabilirim diye düşünüyorum. 28günde bir olan birine göre benimki 8gün gecikmeli ama yumurtlama zamanıma göre normal

Arkadaşlar bu test sonucu arkadasimin hamile mi sizce

Eklentiler

• IMG-20190313-WA0000.jpg
    IMG-20190313-WA0000.jpg
    190,9 KB · Görüntüleme: 487
X