adeti günü geçenler buraya

ayzun daha önce başka belirtilerin oldu mu

cnm ya adetim geciktikten sonra bi halsizlik vardi ama ben psikolojiktir belki diyorum iste cokta umitlenip uzulmek istemiyorum sonra idrara cikma cok fazla nerdeyse tuvaletten cikamiyordum o kadar yani goguslerima acimiyordu sonra sonra acimaya basladi bende set olucagim zaman goguslerim acirdi zaten dedim herhalde olucam adet artik ama yok hala istee ama baska bisey yok bu kadar suandada sadece goguslerim aciyor baskada bisey yok

sormak istediğiniz bişey varsa sorun başımdan geçtiği kadarıyla yardımcı olmaya çalışırım
sağol canım ya
geç döllenme olabileceğini düşünüyorum,adetime yakın geldi yumurtlama akıntım ve ateşim de o sıralar yükseldi... idrarda 6 gün çıkmadı,hamile olabilir miyim sence?

tebrik edderim canım bence kesin hamilesin benimde on dakika sonra ikinci çizgi belirsiz çıkıyordu

canım kanda gebelik baktırmadın mı

bende evde 3 tane test yaptim hep negatif cikti cnm simdi yarin doktora gidiyorum kan etsti yapicak evde cikmadi ya umudumu yitirdim ben bide moral sifir yani ee sen anlat evde cikmadi sonra ne yaptin

aylint hadi hayirlisi cnm yarin ikimiz icin buyuk gun ins. hamileyizdir

dilay senin gecikmen kaç gün?gecikmedin mi
inşallah hamilesindir

canım benim adetime 2 gün var daha ama 2 test yaptım 2. çizgi 10 dk sonra falan silik çıktı şimdi merak ediyorum işte olabilir mi diye? birde hiç bir belirtim yokkk testte yanlış olabilir gibime geliyor.

testi üşenip atmak zor geldi herhalde yaptığımda hiç göremeyeceğim bi yere koymuşum atmak yerine. :)) iki gün sonra evimi komple temizleyecektim tam temizliğe kalkıştım test elime geçti. ikinci çizgi belirsizleşmiş. testin içinde de yarım saatten sonra çıkan neticeyi dikkate almayın yazıyordu yine de içime sinmedi tekrar test yaptım on dakika bekledim ikinci çizgi çok silik çıktı. 1 gün sonra dr.a gidip kanda baktırdım değer çok düşük çıktı ama vardı sonuçta bebek.... dr. dış gebelik dedi bir sürü şey başımdan geçti hep dr.ların hatası yüzünden en sonunda ii bi dr. buldum vebütün şüpheler giitti şu an bebişim 17 haftalık gayet sağlıklı 1oo gram ve 8.5 cm... allah herkese nasip etsin çok güzel bi duygu... darısı bütün isteyenlerin başına

testi üşenip atmak zor geldi herhalde yaptığımda hiç göremeyeceğim bi yere koymuşum atmak yerine. :)) iki gün sonra evimi komple temizleyecektim tam temizliğe kalkıştım test elime geçti. ikinci çizgi belirsizleşmiş. testin içinde de yarım saatten sonra çıkan neticeyi dikkate almayın yazıyordu yine de içime sinmedi tekrar test yaptım on dakika bekledim ikinci çizgi çok silik çıktı. 1 gün sonra dr.a gidip kanda baktırdım değer çok düşük çıktı ama vardı sonuçta bebek.... dr. dış gebelik dedi bir sürü şey başımdan geçti hep dr.ların hatası yüzünden en sonunda ii bi dr. buldum vebütün şüpheler giitti şu an bebişim 17 haftalık gayet sağlıklı 1oo gram ve 8.5 cm... allah herkese nasip etsin çok güzel bi duygu... darısı bütün isteyenlerin başına

inşallah canım sağlıkla bebişini kucağına alırsın darısı bizim başımıza..

cnm ya ne guzel ins bu guzel duyguyu bizde yasariz

belirtiler günün tam gecikmesiyle çıkacak olabilir şu an zaten hormonların değişmesine 2 gün var bence bi hafta sonra falan başlar beirtiler

inşallah canım yarın ikinizin de hayırlı haberlerini alırız bunun iin bende çok dua edicem

canım benim adetime 2 gün var daha ama 2 test yaptım 2. çizgi 10 dk sonra falan silik çıktı şimdi merak ediyorum işte olabilir mi diye? birde hiç bir belirtim yokkk testte yanlış olabilir gibime geliyor.
eğer bebişten ikinci çizgin çıkıyosa ki büyük ihtimal öyle,bence kanda baktırırsan kesin çıkması lazım,kanda daha önce yükseliyoya b-hcg,sen de yarın baktırsana kanda, üç müjdemiz olsun inşallah:teytey:
aminn.. Allah sağlıkla kucaklamayı nasip etsin,maşallah.
cinsiyeti belli oldu mu?

sagol papatyam 8 aydir korunmuyorum bakalim artik ins bizde hamileyizdir

X