adeti günü geçenler buraya

eğer bebişten ikinci çizgin çıkıyosa ki büyük ihtimal öyle,bence kanda baktırırsan kesin çıkması lazım,kanda daha önce yükseliyoya b-hcg,sen de yarın baktırsana kanda, üç müjdemiz olsun inşallah:teytey:

aminn.. Allah sağlıkla kucaklamayı nasip etsin,maşallah.
cinsiyeti belli oldu mu?

ama benim adetim daha geçmedi 2 gün var kan testinde hemen çıkar mı birde anemi var bende bu yüzden kan vermek istemiyorum şimdilik

ama sizin sonuçlarınızı bekliyorum heyecanla bakalım inşallah hepimiz hamileyizdir.

ama benim adetim daha geçmedi 2 gün var kan testinde hemen çıkar mı birde anemi var bende bu yüzden kan vermek istemiyorum şimdilik
idrar testinde silik çıkıyosa kanda da yükselmiştir,ama kan vermek istemiyosan biraz daha bekle bakalım,inşallah çabucak alırsın güzel haberi
ama sizin sonuçlarınızı bekliyorum heyecanla bakalım inşallah hepimiz hamileyizdir.
inşallah,haberdar edelim gelişmelerden olur mu

inşallah canım ben 6 ay ilaçla korundum sonra bıraktım 3 ay olmadı. sonra hamile kalmışım ama bilmiyordum düşük yaptım arkasından hiç adet görmeden tekrar hamile kaldım. korunmayı bıraktıktan sonra bünyeye göre koruma hala devam ediyo bu çok normal aklında olsun

yok canım ya bu hafta içi gidicem dr.a çin takvimine göre kızçıkıyo ama ne olacak bilemiyorum en başta sağlıklı olsun da ilk bebek hiç farketmez. cinsiyeti belli olur olmaz yazarım sizlered e

kızlar kendinize iyi bakın şimdi çıkıyorum yarın inşallah sizlerden güzel haberler alırız.

yok canım ya bu hafta içi gidicem dr.a çin takvimine göre kızçıkıyo ama ne olacak bilemiyorum en başta sağlıklı olsun da ilk bebek hiç farketmez. cinsiyeti belli olur olmaz yazarım sizlered e
evet öncelikle sağlıklı hayırlı olsun inşallah
kızlar kendinize iyi bakın şimdi çıkıyorum yarın inşallah sizlerden güzel haberler alırız.
güle güle canım,inşallah

bende bebiş sahibi olmak istioruuummm:)))ama istediğim andan beri reglim düzensizleşti:)17 mart 27 nisan ve 29 matıs regli tarihlerim..ve haziran pas geçtim bu sabah kahverengi lekeler geldi...test yaptım negatiff..:KK43:(hamile olabilirmiyim yaa nolur bişi diyiinn????????

kahverengi leke sonrası adet olmazsan eğer evet hamile olabirsin canım, yerleşme kanaması olmuş olabilir....

benimde son adet tarihim 6 haziraan daha olmadimm bakalim hayirlisi tahlil yaptim cikmadi ama bakalimmm....

benim de bugün regl olmam lazım test yapmadım bu ay hiç biraz beklicem 5 gün falan , en fazla 3 gün gecikiyo sonra geliyo... umarım bu ay hamişimdir ...

bende sizlere katılmak istiyorum cünkü bende beklemekteyim bugün benim aşılamamın 16 günü idrar testi yaptım negatif cıktı gögüslerimşişti adet olmadım henüz kan tahlili yaptırmaya korkuyorum biaraz daha bekleyeyimmi bilmiyorumkafam cok karışıkkk

adet günün geçti mi canım ?? geçmediyse bekle biraz daha derim ben ...

selamlar
ayzun canım haber yok hala senden? merakla bekliyorum..
ben de az önce kan verdim ama artık ümidim yok çünkü ateşim düştü bugün, 36,5...mafoldumben adetimi bekliyorum,sonra da dr.a gidicem..

arkadaşlar benim 16 gün geçti gögüslerim ucu arasıra kaşınır hamilelik belirtisi olabilirmi sizce

selamlar
ayzun canım haber yok hala senden? merakla bekliyorum..
ben de az önce kan verdim ama artık ümidim yok çünkü ateşim düştü bugün, 36,5...mafoldumben adetimi bekliyorum,sonra da dr.a gidicem..

kaç derece oldumu hamile olunuyor neyle ölçüyorsun merak ediyorum canım

X