Adetim 13 gün gecikti kan testi negatif?

sumis61

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2019
36
8
28
Ben Konjenital adrenal hiperplazi hastasıyım. Her gün 2 kere deltacortril yani kortizonlu bir hormon ilacı kullanıyorum. Onun sayesinde düzenli de adetimi oluyorum. Ama bu ay 13 gün oldu adet gelmedi 2 kere kan testi yaptım negatif çıktı. Yarın doktor gel vajinal muayene edicem adet söktürücü verip kan değerlerini bakacam dedi. Ama bir arkadaşım bir sonraki adet tarihine 1 hafta kala kanda pozitif gördüğünü söyledi kafam karıştı. Bu şekilde olan var mı adet söktürücüyü adet tarihime kadar kullanmasam mi

Benimde gecikmede 9. Günüm ve negatif doktor söktürücü verecek yarın, vajinal muayene oldum. İlk defa duydum o kadar geç sonuç alan olmuş demek

Ben Konjenital adrenal hiperplazi hastasıyım. Her gün 2 kere deltacortril yani kortizonlu bir hormon ilacı kullanıyorum. Onun sayesinde düzenli de adetimi oluyorum. Ama bu ay 13 gün oldu adet gelmedi 2 kere kan testi yaptım negatif çıktı. Yarın doktor gel vajinal muayene edicem adet söktürücü verip kan değerlerini bakacam dedi. Ama bir arkadaşım bir sonraki adet tarihine 1 hafta kala kanda pozitif gördüğünü söyledi kafam karıştı. Bu şekilde olan var mı adet söktürücüyü adet tarihime kadar kullanmasam mi
umarim hersey gonlunuzce olur😍🙂

Öncelikle çok geçmiş olsun canım. Benimde gecikmenin bugün 12.günü,2 gün önce vajinal ultrason baktılar, kist falan yok. Doktor rahim duvarı kalın solda yumurta var, adet olabilirsin gebelikte olabilir demişti ve kan testi istedi, kan negatif çıkınca gebelik yok adet söktürücü vereyim dedi, bende geç döllenme varsa diyince ozaman için rahat etsin kullanma adet söktürücü, 1 hafta daha bekle gelmezse tekrar test ver dedi. Ben kullanmayacağım çünkü dediğin gibi kanda çok geç pozitif görenler var, bekliyorum o yüzden, hiçbir adet belirtim yok başka belirti de yok

X