adetim düzenli olduğu halde hamile kalamıyorummmm

canım bende aynen senin gibiyim bende 8 ay önce bebeğimin kalbi durdu ve aldırdık sonrasında druma sordum ölüm sebebi nedir diye tamamen kötü şans dedi bebekte bir anormallik olabilir dedi testlerimdede bir sorun çıkmadı bende uğraşıyorum geçen ay 6 gün geçikti adetim çok umutlandım ve hamile moduna girmiştim ki kanamam geldi hayırlısı artık stres en büyük sebepmiş:teselli:
kafana takma en azından bir sorun yok allah ne zaman kısmet ederse o zaman olur

canım evet bende adetim ne zaman 1 2 gün gecikse umutlanıyorum
aynen bende düşüğün genetiğini araştırdım bi sorun cıkmadı
eşimde de ben de de sorun yok ama olmuyor işte rabbim hayırlısını versin diye ancak dua edebiliyorum stres yapmayım diyorum ama adetim ne z<aman yaklaşsa alıyor beni bi stres sende aynımısın

belenaycım ben de zaten ocak ta hamile kaldım yani bu yılın başı _ki ben gecen sene mayısta evlendim korunmadığımız halde hiç beklemiodum bile bence sende göreceksin o çift çizgiyi ama allah hepimize ömürlüsünü verin bitanem
dua listemizde sin dimi
canım listede değilim ama yazarsan sevirim müminin mümin kardeşine yaptığı duadan daha hayırlı bir dua yoktur inşallah rabbim bizimde dualarımızı duyar ve hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip eder:Saruboceq:

hüzün yaprakları konu actım bakarmısın ona canım adını yaz dsualistemnize senide alalım ben kaydediyorum herkesi

canım ewt bende 2 düşük yaptım sayılır bebeklerimin kalbi durdu.senin bahsettiğin başlık hangi bölümde tam açık olarak yazmamışsında?:sm_confused:

arkadaşlar tavsiyeleriniz için gercekten tesekkür ederim zaten yumurtlama tarihini tutturmayla başım dertte
eşim le en fazla yada nasıl diim en uzun süreli beraberliğimiz 2 tam ay oldu onun harici ayda 10 yada 15 gün görüyorum ki bunun ilk haftası mutlaka adet günlerime rastlıor:KK43:(ne yazıkki görevi dolayısıyla cok sık bir araya gelemiyoruz komando oldugu için:KK43:(
zaten o 30 günlük sürenin birinde de hamile kadım
bu işi gercekten kafama takıyorum galiba
keşke takmasama ama
nezaman adetim yaklassa bu aya olmasam die dua etmeye başlıyorum benim gibi olan var ı acaba
biraz rahatlamak istiyorum
stres yapmamak istiyorum elimde değil
bu arada folik acit vucüdu gebelik için hazırlarmı
bi ara kullanıyordum bıraktım
slm arkadaşlar ben şu anda bir aylık hamileyim bendede kan pırtılaşması var bebek aspirini ve folik asit kulanıyodum ama bebek aspirini midemi maf ettihalen agrım var bebek aspirini içmesem ne olur yinemi aynı sorunları yaşıyacam yasamak istemiyom ve hafif hafif leke geliyo canım sıkın böyle bi sorun yaşıyan varmı

vay be ne cok kafaya takıyordum allahım herkese tattırsın şimdi buraya yazan 3 arkadas da hamile ne güzel değil mi belenay hüzünyılı ve ilsu terik ederim canlarım

X