Adetimden 8 gün önce beta hcg sonucum 20 çıktı

eda nayn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2023
27
6
23
Kızlar selam size bişey sormak istiyorum benim son adet tarihim 30 kasımdı 5 aralıkta adetim bitti ve biter bitmez eşimle düzenli ilişki yaşadık korunmasız yumurtlama dönemim adet bitimimden 5 gün en fazla 7 gün sonra oluyor benim akıntımdan da anlıyorum yumurtlama dönemim biter bitmez bende şiddetli bel ağrısı göğüslerde şişlik özellikle kenarlarına elimi değdiremiyodum erken biliyorum ama kaç defa erken gebelik testi yaptım negatif çıktı 4 gün önce beta test yaptırdım sonuç 0.20 çıktı dediler dün gece ateşler içinde yandım vücüt ağrılarımdan da duramadığım için eşimle acile gittik üşüttüğümü düşünüyordum ama gene de kan vermek istedim çünkü bebek varsa antibiyotik kullanmak istemedim iyili yaptırmışım sonuç 19.80 çıktı doktor şuan daha çok çok yeni oluşum evresinde dedi 2 gün sonra tekrarlayın dedi aranızda buna benzer bşy yaşayan varmı

Tahminimce bebek daha 10 günlük falan ümitlenmek de istemiyorum ama adetten 8 gün önce böyle bi sonuç vermesi de beni çok şaşırttı

Canım kafana hiç takma inşallah sağlıklı ilerler iki günde bir kan ver düzenli olarak yükseliyorsa sağlıklıdır endişe etme 🥰

Bende adetim 1 gün geçti hemen test yaptım pozitif çıkmıştı hemen kan verdim 0.80 felan çıkmış btahcg😀 bir hafta içinde 1000e yüksekmişti Allah sağlık versin

Ama temmuz ayında bebeğimi kaybettim.. şimdi bir ümit tekrar bekliyorum adetime 5 gün var erken test ypmamak için zor duruyorum

Ama temmuz ayında bebeğimi kaybettim.. şimdi bir ümit tekrar bekliyorum adetime 5 gün var erken test ypmamak için zor duruyorum
Canım çk üzüldüm merak etme Allah bir kere vermiş illaki gene verir ben buradaki yorumları okuyunca kafayı yiyordm kafama çok takmıştım hatta kafanıza takarsanız bebek olmaz diyenler vardı takmamak elde değildi daha kesinde ümitlenmek istemiyorum beklicem peki belirtin varmı bel ağrısı göğüs hassiyeti gibi.. birde hemen test yapma cnm özellikle erken gebelik testi yapmayın normal gebelik testi yapın diyorlar o daha kesin sonuç veriyormuş bence bekle adet tarihine kadar o gün yap

Canım çk üzüldüm merak etme Allah bir kere vermiş illaki gene verir ben buradaki yorumları okuyunca kafayı yiyordm kafama çok takmıştım hatta kafanıza takarsanız bebek olmaz diyenler vardı takmamak elde değildi daha kesinde ümitlenmek istemiyorum beklicem peki belirtin varmı bel ağrısı göğüs hassiyeti gibi.. birde hemen test yapma cnm özellikle erken gebelik testi yapmayın normal gebelik testi yapın diyorlar o daha kesin sonuç veriyormuş bence bekle adet tarihine kadar o gün yap
Valla bilmiyorum kasık ağrı bel ağrısı yaşıyorum şuan erken gebelik testi yapmamak için zor duruyorum vallahi

İnşallah canım bana da çok dua et sende ne gibi belirtiler vardı canım
Canım benim yumurtlama dönemimde ilişkiye girdik 3/4 gün sonra göğüslerim çok şişmeye başladı birde şiddetli bel ağrım vardı dün ateş ve titremeyle acile gittik öyle tesadüf öğrendik kanda çıktı bütün Gün yorucu iş yaptım en sonunda hastalandım

Valla bilmiyorum kasık ağrı bel ağrısı yaşıyorum şuan erken gebelik testi yapmamak için zor duruyorum vallahi
Yap bakalım en azından merakın gitsin ama çıkmazsa da ümitsizliğe kapılma bende şuan erken gebelik yapsam çıkmazmış çünkü belki kan versen çıkar

X