Adetimden 8 gün önce beta hcg sonucum 20 çıktı

Bizimde yumurtalama günleri haricinde birlikteliğimiz oldu, yumurtalama günüm bittikten 2 gün sonraydı hamile değişimdir diye düşünüyorum. Birliktelikten 5 gün geçti, adet günüme ise 4 gün var. Çok hastayım antibiyotik kullanmam gerekiyor şimdi gitsem kan değerlerimde gebelik başlangıcı var mi yok mu belli olur mu acaba? Daha çok az gün geçti ama adetime de az kaldı :KK43: bide kasıklarımda ağrı var şuan sizce çıkar mı kanda

Bizimde yumurtalama günleri haricinde birlikteliğimiz oldu, yumurtalama günüm bittikten 2 gün sonraydı hamile değişimdir diye düşünüyorum. Birliktelikten 5 gün geçti, adet günüme ise 4 gün var. Çok hastayım antibiyotik kullanmam gerekiyor şimdi gitsem kan değerlerimde gebelik başlangıcı var mi yok mu belli olur mu acaba? Daha çok az gün geçti ama adetime de az kaldı :KK43: bide kasıklarımda ağrı var şuan sizce çıkar mı kand
Kanda 7-10 günde çıkıyor. Birkaç gün daha bekleyin bence

Bizimde yumurtalama günleri haricinde birlikteliğimiz oldu, yumurtalama günüm bittikten 2 gün sonraydı hamile değişimdir diye düşünüyorum. Birliktelikten 5 gün geçti, adet günüme ise 4 gün var. Çok hastayım antibiyotik kullanmam gerekiyor şimdi gitsem kan değerlerimde gebelik başlangıcı var mi yok mu belli olur mu acaba? Daha çok az gün geçti ama adetime de az kaldı :KK43: bide kasıklarımda ağrı var şuan sizce çıkar mı kanda
Benim adetten 8 gün önce kanda çıktı ama benimki erken döllenme olmuş yani adet biriminden hemen sonra hamile kalmışım sizinde öyle olduysa cıkar antibiyotik sıkıntı netleştirin ona göre kullanın aynı durumu bende yaşadım iyiki kullanmadan öğrendim

Kızlar merhaba banada yardımcı olur musunuz. Ben adetimden 9 gün önce kan verdim şüphelerim vardı. Kanda 41.55 gördük doktor gebesin ama çok erken öğrenmişin dedi 2 gün sonra tekrar verdim 45.99 du çok artmamıştı değer benim gibi olan var mı doktorum 2 katına çıkmamış ama erken davrandın dedi düşük önleyici ilacını iç 8 ocakta tekrar bakalım dedi . Benim gibi olup artan var mı içim içime sığmıyor resmen . İlk gebeliğim olucak olursa 😕

Kızlar merhaba banada yardımcı olur musunuz. Ben adetimden 9 gün önce kan verdim şüphelerim vardı. Kanda 41.55 gördük doktor gebesin ama çok erken öğrenmişin dedi 2 gün sonra tekrar verdim 45.99 du çok artmamıştı değer benim gibi olan var mı doktorum 2 katına çıkmamış ama erken davrandın dedi düşük önleyici ilacını iç 8 ocakta tekrar bakalım dedi . Benim gibi olup artan var mı içim içime sığmıyor resmen . İlk gebeliğim olucak olursa 😕
Canım bunu yaşayanlar genelde hep kimyasal gebelik diyorlar inşallah öyle değildir şuan son durum nedir

9 gün önce 41 de aşırı yüksek bi sonuç anormal geldi

Merhaba gebelik var mı sizde bende yumurtlama günümden 2 gün sonra birlikte olabildim merak ettim durumunuzu

Canım bunu yaşayanlar genelde hep kimyasal gebelik diyorlar inşallah öyle değildir şuan son durum nedir
8 ocak 🤦‍♀️ değerim yine artmamış artıkın hayırlısı allahtan ümit kesilmez gelene razıyım diyip doktoru bekliyorum bakalım ne diyecek :) sonuç 57 çıktı bugünde

Yumurtlamanın kaçıncı günü birliktelik oldu sizde
Canım yumurtlama olmadım 2 gün geçmişti hatta dedim bu ay boş geçsin 🤦‍♀️ ama nasıl oldu hiç anlamıyorum. Doktorumda bekleyelim 4 gün sonra tekrar ver dedi ya dış gebelik yada bir yere tutulup birden artar dedi değerin umarım tutunur bana rabbimizden gelen herşeye kabuluz 🙏 hayırlısı inşallah

Canım yumurtlama olmadım 2 gün geçmişti hatta dedim bu ay boş geçsin 🤦‍♀️ ama nasıl oldu hiç anlamıyorum. Doktorumda bekleyelim 4 gün sonra tekrar ver dedi ya dış gebelik yada bir yere tutulup birden artar dedi değerin umarım tutunur bana rabbimizden gelen herşeye kabuluz 🙏 hayırlısı inşallah
Amin hayırlısı olsun 🤲 hakkınızda yumurtlama gününüz olmadığını ovülasyon testi yaparak mı biliyorsunuz kasıklarım ağrıyor ilişki gününden beri yumurtlama gününden iki gün geçmişti benimde şişkinlik var gerginim günüm geçmedi ama siz şuan hamilesiniz ama beta nın artmasını bekliyorsunuz yani kesinleşince yazar mısınız Aynı durumdayız 🙏🏻

95D95493-D8C0-4FDE-B611-CA979299B447.jpeg

Ben dayanamayıp erken gebelik testi yaptım 7 gün var regl e ikinci çizgi beyaz çıktı yaşayan var mı aranızda negatif mi bozuk mu acaba

Amin hayırlısı olsun 🤲 hakkınızda yumurtlama gününüz olmadığını ovülasyon testi yaparak mı biliyorsunuz kasıklarım ağrıyor ilişki gününden beri yumurtlama gününden iki gün geçmişti benimde şişkinlik var gerginim günüm geçmedi ama siz şuan hamilesiniz ama beta nın artmasını bekliyorsunuz yani kesinleşince yazar mısınız Aynı durumdayız 🙏🏻
Ben hiç ovülasyon testi kullanmadım ☺️ demek istediğim aslında o ay boş geçsin diye normal programlar var ya beta takibi ona göre ilişki oluyordu bende aralık boş geçsin diye olmadım sonra ilişki oldu programa baktım 2 gün geçmiş tutmaz dedim tuttu 🤪 derler ya özenirsin takip edersin tutmaz sonra öylesine ilişki yaşarsın tutar o misaldı bugün benim adetimin normalde 2. Günü olmadım değerimin artmasını bekliyorum etrafımda betası yerinde sayıp birden çıkanlar var umarım benimde artar normal sonuçlara görede şuan gebeyim 🥰

X