Adetimden 8 gün önce beta hcg sonucum 20 çıktı

Ben hiç ovülasyon testi kullanmadım ☺️ demek istediğim aslında o ay boş geçsin diye normal programlar var ya beta takibi ona göre ilişki oluyordu bende aralık boş geçsin diye olmadım sonra ilişki oldu programa baktım 2 gün geçmiş tutmaz dedim tuttu 🤪 derler ya özenirsin takip edersin tutmaz sonra öylesine ilişki yaşarsın tutar o misaldı bugün benim adetimin normalde 2. Günü olmadım değerimin artmasını bekliyorum etrafımda betası yerinde sayıp birden çıkanlar var umarım benimde artar normal sonuçlara görede şuan gebeyim 🥰
Aynıyız canım ya başım dönüyor psikolojik herhalde bende yumurtlama döneminden iki gün sonra test negatif çıksa takmicaktım kafaya beyaz çizgi ney anlamadım inşallah gönlündeki olsun senin :)

5BE20F56-B16E-4977-938A-8DB7CB3B43EB.jpeg

Testi tekrarladım bu seferde böyle çıktı aşağıda ki erken gebelik testi :KK43: :KK43: ya bence hamile değilimdir ama test neden böyle dün beyaz olmuştu bugün de idrarı döker dökmez çevresi pembe oldu ortası beyaz tek çizgi olması gerekmiyor mu yoksa hepsi mi bozuk bu testlerin :KK43: 😢

Canım yumurtlama olmadım 2 gün geçmişti hatta dedim bu ay boş geçsin 🤦‍♀️ ama nasıl oldu hiç anlamıyorum. Doktorumda bekleyelim 4 gün sonra tekrar ver dedi ya dış gebelik yada bir yere tutulup birden artar dedi değerin umarım tutunur bana rabbimizden gelen herşeye kabuluz 🙏 hayırlısı inşallah
Rabbim mucize verince nasıl dengeler şaşıyor 🥹🙏🏼 yumurtlama geçmiş bide hayırlısı olsun canım stress iyi değil pozitif düşün 🥰

Canım yumurtlama olmadım 2 gün geçmişti hatta dedim bu ay boş geçsin 🤦‍♀️ ama nasıl oldu hiç anlamıyorum. Doktorumda bekleyelim 4 gün sonra tekrar ver dedi ya dış gebelik yada bir yere tutulup birden artar dedi değerin umarım tutunur bana rabbimizden gelen herşeye kabuluz 🙏 hayırlısı inşallah
Canım tebrik ederim hayırlısıyla tutunur inşallah bebişin güzel haberlerini bekliyoruz 🙏🥰

Aynıyız canım ya başım dönüyor psikolojik herhalde bende yumurtlama döneminden iki gün sonra test negatif çıksa takmicaktım kafaya beyaz çizgi ney anlamadım inşallah gönlündeki olsun senin :)
Rabbim isteyen her anne adayının kucağını boş bırakmasın gerçekten 🙏 dualarım sizinle 🙏

Rabbim mucize verince nasıl dengeler şaşıyor 🥹🙏🏼 yumurtlama geçmiş bide hayırlısı olsun canım stress iyi değil pozitif düşün 🥰
Evet onun için şükürler olsun eşim rahatsızdı sprem sayıları çok düşüktü sonra ameliyat oldu 5. Yılın içinde böyle bir haber aldık rabbim keseyi kalp atışını duymayı nasip eder inşallah 🙏 Ama yine şükürler olsun biliyoruz ki artık sorunumuz yok gelene de razıyız gidene çok şükür ☺️🙏

Evet onun için şükürler olsun eşim rahatsızdı sprem sayıları çok düşüktü sonra ameliyat oldu 5. Yılın içinde böyle bir haber aldık rabbim keseyi kalp atışını duymayı nasip eder inşallah 🙏 Ama yine şükürler olsun biliyoruz ki artık sorunumuz yok gelene de razıyız gidene çok şükür ☺️🙏
Hayırlısı olsun canım inşallah güzel ilerleyecek dua et 🙏🏼❤️ bizde sabırla bekliyoruz hala .. benzer sıkıntılar diyelim

benim dün regl olmam gerekiyordu ama olmadım ağrımda var bugün de olmazsa iki gün gecikmiş olacak yumurtlama tarihi de değişiyor dimi kızlar korunmasız ilişki sonrası regl gecikmesi neden olur normal mi günü gününe olan biriyim normalde 4 gün önceki testim de negatifti

Benim ki kimyasal ile sonuçlandı 😔 hayırlısı buymuş demekki ne zormuş bu durumlar allahım sabırlar versin bunada şükreder oldum. İçerde kanama filan dış gebelik olmadı en azından 🥺

Benim ki kimyasal ile sonuçlandı 😔 hayırlısı buymuş demekki ne zormuş bu durumlar allahım sabırlar versin bunada şükreder oldum. İçerde kanama filan dış gebelik olmadı en azından 🥺
Üzüldüm kuzum ama sıkma canını hayırlısı buymuş demekki Rabbim tez zamanda sağlıklı bir şekilde nasip eder inşallah 🙏🧡

3DCDB481-B3BA-42A3-8E3B-4D86901EAAC2.jpeg
17FFEFD3-F7BB-4536-A5F3-76A2B902D2B1.jpeg

Benim gördüğümü görebilen var mı yoksa görmek mi istiyorum lütfen bakın hala regl olmadım dün olmam gerekiyordu belirtide var regl gibi

X