Adetten 3 gün önce ilişkiye girip hamile kalan varmı?

serenaysero

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2020
758
594
27
Adete 3 gün kala ilişkiye girersek hamile kalirmiyim?yumurtlama günümde girmistik ilişkiye ama kanda çıkmadı adete yakın girerseniz rahim inceldigi için tutuyo diyolar bu durumu yaşayan varmı bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Adete 3 gün kala ilişkiye girersek hamile kalirmiyim?yumurtlama günümde girmistik ilişkiye ama kanda çıkmadı adete yakın girerseniz rahim inceldigi için tutuyo diyolar bu durumu yaşayan varmı bilgilendirirseniz çok sevinirim.
Yumurtlama döneminde, ne zaman çatladı o da önemli. Rahim incelmesi ile gebe kalma bağlantısını çözemedim, belki tutuyordur.
Korunmasız her ilişkide düşük bile olsa bir ihtimal var.

Ben öyle hamile kaldım sanırım.Ama adetimide normal görmüştüm ondan sonraki ay gecikmemle pozitif çıktım.Ebe arkadaşım adete yakın olan ilişkin tutmuştur demişti çünkü betam çok yüksekti

Ben öyle hamile kaldım sanırım.Ama adetimide normal görmüştüm ondan sonraki ay gecikmemle pozitif çıktım.Ebe arkadaşım adete yakın olan ilişkin tutmuştur demişti çünkü betam çok yüksekti
Dün ben hamilelik şüphesiyle kan testi yaptırdım malesef yumurtlama günümde ilişki olduğu halde tutmamış, 0.2 çıktı
Adetime şuan 3 gün var bugün denedik inşallah tutar ya , 1 oğlum var kardeş çok istiyorum çok yalnız birlikte buyusunler istiyorum

Yumurtlama döneminde, ne zaman çatladı o da önemli. Rahim incelmesi ile gebe kalma bağlantısını çözemedim, belki tutuyordur.
Korunmasız her ilişkide düşük bile olsa bir ihtimal var.
Geçen ayın 25 den bu ayın 1 ine kadar yüksek olduğu günlerdi ayın 30 u yumurtlama günümde ama yinede tutmamış , beta HCG 0.2 çıktı dun

Bunun için yumurta olması lazım. Yani adete 3 gün kala yumurtlamak. Yumurta olmadığı sürece rahim duvarına ne döllenip tutunacak ki

X