Afyonlu anne adayları burda buluşlalım mı?

rey06 malesef ben henüz özelden mesaj atamıyorum. :KK43: msj sayımın 25 olması gerekliymiş özel mesaj atabilmek için.

bugün kontrele gittim. Metin bey dört boyutluya yönlendirdi. kırmızıda Rahmi Bey varmış radyoloji uzmanı ona yönlendirdi.

ama kendisi dudak yarığı falan yok dedi. gayet iyi dedi. ben güveniyorum doktoruma. hayırlısı bakalım.

Afyonlu arkadaşlar pek bakmıyor sanırım. ben kendi kendime takılıyorum burda :) ben de öğretmenim bu arada.
komik olucak ama benim temizlikçim düzenli olarak çalışıyordu ama saatleri uyduğunda geliyordu bana. çalışma saatleri değişmiş artık gelemicek :KK43:,
bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleme:
ben de afyondayım . 13 haftalık hamileyimmm bayanlarrr... ikili test oldum çok şükür ki doktor sonuçlar iyi dedi...

rey06 malesef ben henüz özelden mesaj atamıyorum. :KK43: msj sayımın 25 olması gerekliymiş özel mesaj atabilmek için.

bugün kontrele gittim. Metin bey dört boyutluya yönlendirdi. kırmızıda Rahmi Bey varmış radyoloji uzmanı ona yönlendirdi.

ama kendisi dudak yarığı falan yok dedi. gayet iyi dedi. ben güveniyorum doktoruma. hayırlısı bakalım.

Neden guvenmiyosun bende pztsi 4boyutluya gircem..

metin bey çok moral veriyor insana. Bazen her şeyi söylemiyor gibi geliyor ama iyi bir şey mi bilemiyorum.

Neden guvenmiyosun bende pztsi 4boyutluya gircem..

Güveniyorum demiştim yanlış okudun galiba :)

4 boyutlu nasıl geçti ve kime gittin ?

Biz ayrıntılı ve 4 boyutlu ultrason için Halil Bey'in özel muayenehanesine gittik. Çok güzel baktı. 2 boyutluda ayrıntılı olarak beyin, kalp, damarlar vs.. herşeyini inceledi uzun uzun. herşeyimiz temiz çıktı çok şükür. Sonra da 4 boyutluda bebeğimin yüzünü gördüm ilk kez. çok harika bir duyguydu :)
Şimdilik herşey yolunda.
Benim mide yanmalarım haricinde :KK43: sabahtan soda içmeye başlıyorum. Bazen de renni duo şurup alıyorum ama geçici çözümler oluyor hep :KK43:

Son düzenleme:
ben de afyondayım . 13 haftalık hamileyimmm bayanlarrr... ikili test oldum çok şükür ki doktor sonuçlar iyi dedi...

Çok güzel sevindim ikilinin temiz çıkmasına. senin o zaman daha küçük bebişin. biz 24+6 yız bugün :) bugün 25 haftamız doluyor yani.
Sen hangi doktora gidiyosun? :nazar:

Güveniyorum demiştim yanlış okudun galiba :)

4 boyutlu nasıl geçti ve kime gittin ?

Biz ayrıntılı ve 4 boyutlu ultrason için Halil Bey'in özel muayenehanesine gittik. Çok güzel baktı. 2 boyutluda ayrıntılı olarak beyin, kalp, damarlar vs.. herşeyini inceledi uzun uzun. herşeyimiz temiz çıktı çok şükür. Sonra da 4 boyutluda bebeğimin yüzünü gördüm ilk kez. çok harika bir duyguydu :)
Şimdilik herşey yolunda.
Benim mide yanmalarım haricinde :KK43: sabahtan soda içmeye başlıyorum. Bazen de renni duo şurup alıyorum ama geçici çözümler oluyor hep :KK43:

Pardon yanlis okumusum ben pzt 4 boyutlu gircm park hastnesinde olcak en son gitmdeiyi dediler kiz benm seninki 20 hafta 3gunluk...

Fuarda hasan bey var ona gidiyorum bende. Öğretmenim. Cobanlarda gorev yapıyorum. Hamileliginiz nasıl gidiyor?

Fuarda hasan bey var ona gidiyorum bende. Öğretmenim. Cobanlarda gorev yapıyorum. Hamileliginiz nasıl gidiyor?

Çok şükür benim herşey yolunda gidiyor şimdilik. Mide yanmalarım hariç, sabahtan başlıyor ağrımaya :KK43:

onun dışında herşey iyi :nazar:

Çok şükür benim herşey yolunda gidiyor şimdilik. Mide yanmalarım hariç, sabahtan başlıyor ağrımaya :KK43:

onun dışında herşey iyi :nazar:

Kaçıncı haftandasin? Benim bir ara çok kötüydü serum verdi doktor ve gaviskon verdi mide yanması için. Kolay kolay ilaç vermiyorlar ama benim önceden reflüm vardı.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Pardon yanlis okumusum ben pzt 4 boyutlu gircm park hastnesinde olcak en son gitmdeiyi dediler kiz benm seninki 20 hafta 3gunluk...

Benim de kızım olucak inşallah. Babası hala ikna olmasa da :) o erkek olsun istiyor. ama kaç doktora gittiysem hepsi kız dediler. En son Halil Bey gösterdi bakın kız diye.
Benim bugün 25+1 oldu kızım. Yani 26. haftaya başladık. Sen Halil Bey'e mi gidiyodun doktora? hatırlayamadım da :KK43:

Kaçıncı haftandasin? Benim bir ara çok kötüydü serum verdi doktor ve gaviskon verdi mide yanması için. Kolay kolay ilaç vermiyorlar ama benim önceden reflüm vardı.

Sanırım benim de vardı reflüm çünkü ben ara ara ilaç kullanıyordum. 25+1 deyim.mide yanması için renni duo ve maden suyu içiyorum ben de.

Serumu mide için mi verdiler? onu anlayamadım.

başta ismail beye gittim çok moral bozdu, şimdi metin beye gidiyorum. Çok moral verdi bana...[/QUOT

hamileliğin kaçıncı haftasındasın? Metin Bey çok sakin geliyor bana. :) Size şeker testi bakıldı mı. bana bakılmadı hala merak ettim acaba unuttu mu diye?

Sanırım benim de vardı reflüm çünkü ben ara ara ilaç kullanıyordum. 25+1 deyim.mide yanması için renni duo ve maden suyu içiyorum ben de.

Serumu mide için mi verdiler? onu anlayamadım.

Evet mide yanması için. Hafif bulantilarim ve baş dönmesi dışında rahatım çok şükür.

X