Afyonlu anne adayları burda buluşlalım mı?

anladım cnm! sağlıklı doğsunlar inş vakti zamanı önemli değil. bizimki tam zamanına denk geldi. nisan ortası gibi bekliyoruz.
ben hem doğum öncesinde hem sonrasında kullanabilicem iznimi. doktor kontrollerine afyonda gidiyorsundur galiba???

evet burada gidiyorum cnm.ilk kızımda kütahyadaydık ama doğuma buraya gelmiştim Halil Gülden diye bir doktor var ona.çok memnun kalmıştım.Nerdeyse bizim bütün sülaleyi o doğurttu:))3 yıldır buradayız tayinimiz geldi.eşim de ben de afyonluyuz zaten.sen aslen nerelisin ilk çocuk değil mi?

arkadaşlar bu arada çok fena grip oldum hadi o önemli değil ama boğazlarım iltihaplandı şişti.ne yapabilirim doğal zararı olmayacak bişeyler bilen var mı

evet burada gidiyorum cnm.ilk kızımda kütahyadaydık ama doğuma buraya gelmiştim Halil Gülden diye bir doktor var ona.çok memnun kalmıştım.Nerdeyse bizim bütün sülaleyi o doğurttu:))3 yıldır buradayız tayinimiz geldi.eşim de ben de afyonluyuz zaten.sen aslen nerelisin ilk çocuk değil mi?

iyi ne güzel memleketinizdesiniz...
ben aslen denizliliyim. eşim polis. dinar denizliye çok yakın o yüzden avantajlıyız:)

iyi ne güzel memleketinizdesiniz...
ben aslen denizliliyim. eşim polis. dinar denizliye çok yakın o yüzden avantajlıyız:)
afyonda çok fazla Denizlili öğretmen var.denizliye gitmek için burası onlara bir geçiş noktası köprü gibi.hatta bizim ing. öğretmenlerimizden biri de Denizlili.dinar ayrı bir avantaj olmuş

afyonda çok fazla Denizlili öğretmen var.denizliye gitmek için burası onlara bir geçiş noktası köprü gibi.hatta bizim ing. öğretmenlerimizden biri de Denizlili.dinar ayrı bir avantaj olmuş

evet denizliye hemen istediğimiz zaman gidemiyoruz sadece yaklaşıyoruz:)
evet dinar en yakın ilçelerinden tayinim 4 yıl önce çıkmıştı ve sevinmiştim yaklaştık diye...

Kontrole gitcegin zaman alirsin oyle dusunme cvp dogrudur bende senin gibi yanlarina gitcem kendisinden duycam bakalm benm ne olcak ..
canım sonuç belli oldu mu?ben gidip aldıp doktorla da konuştum.herşey normal dedi biraz yaş riski var o da sabit beklenen birşeydi dedi

Aldim canim sonuc iyi dedi 3luye gerek yok dedi sanki biraz cinsiyetinide tahmin etti kiz olablr dedi ama 15 gun sonra belli olr dedi hayirlisi sen nzmn ogrencrksn bu arada mide bulsntm yemek yememe cok bende sen naslsin...

aldim canim sonuc iyi dedi 3luye gerek yok dedi sanki biraz cinsiyetinide tahmin etti kiz olablr dedi ama 15 gun sonra belli olr dedi hayirlisi sen nzmn ogrencrksn bu arada mide bulsntm yemek yememe cok bende sen naslsin...

neyi ne zaman öğrenicem anlmadım.2liyi öğrendim üste yazmıştım

Bende hastaneye gitigim icin 16 hafta ogrencem kiz sanki dedi ama tekrar cagrdi saglikli olsunlarda hic onmli degil..

Bende hastaneye gitigim icin 16 hafta ogrencem kiz sanki dedi ama tekrar cagrdi saglikli olsunlarda hic onmli degil..

benim bir kızım var.biliyorum ki eşim inanılmaz şekilde erkek istiyor babasının adını koymak için:KK1: ama benim tek dileğim sağlıklı hayırlı bir evlat olması ve onları büyütebilecek bir ömre sahip plmak.kız erkek hiç farketmez.Allahım hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin

amın cumlemıze benım ıcınde farketmez sadece merak edıyo ınsan haftaya gıtcem bakalım ne olacak:KK1:

bugün 4 boyutluda baktık hamdolsun şimdilik herşey yolunda dedi doktor.ayaklarıyla kapatmış ama yüzde 80 kız dedi .16 haftada hastanede tahlilleri yapıp tekrar bakalım dedi.hayırlı inşallah.senden naber öğrenebildin mi

Ben 4boyutlu bakilmadi hastaneye gitm 18 hafta gel dedi tam olarak inceleyecek beynine kemiklerine bakti benimki kiz belli oldu bende bazen diyorm ozel muyanemi gitsem kim var onuda bilmiyorum beni cok aydinlatmiyo hastane sanki ..

Ben 4boyutlu bakilmadi hastaneye gitm 18 hafta gel dedi tam olarak inceleyecek beynine kemiklerine bakti benimki kiz belli oldu bende bazen diyorm ozel muyanemi gitsem kim var onuda bilmiyorum beni cok aydinlatmiyo hastane sanki ..

ben ilkinden de tecrübeliyim.hastanede çok ilgilenilmiyor gerçi o zaman benim doktor devlet hastanesindeydi hep özele gittik sık sık çağırdı ama Allah için her seferinde para almadı ilgilendi yani.şimdi parkta çalışıyor parka gidince ne varsa tahlil yaptırıyor ama ilgilenmiyor yani sırf hastaneye para girsin diye ama muayehanede o kadar çok inceledi tek tek herşeyi gösterdi hatta sıkıldım bakmaktan.tekrar 20. haftada detaylı inceleceğiz ama 16. haftada hastaneye gel bakalım tahlillere aç gel dedi.
halil gülden dışında kimin özeli var bilmiyorum ama bir de üniversitede prof var ona özel gidilebiliyormuş 100 liraymış galiba.bizimki 120 aldı

ben tecrubelı degılım acıkcası ama hep bı eksıklık var onun farkındayım okadar ınceleme olmadı gıdınce sorcam ozel muyanenız varmı dıye bazen dıyorum dr degıstırsem kafam cok karısık....

ben tecrubelı degılım acıkcası ama hep bı eksıklık var onun farkındayım okadar ınceleme olmadı gıdınce sorcam ozel muyanenız varmı dıye bazen dıyorum dr degıstırsem kafam cok karısık....

parktaki bayana gidiyorsan onun özeli yok.parkta başka hiçbir doktorun özeli yok.tahlilller hep aynı kan ve hormon ayda bir istiyor sonra şeker yüklemesi falan yapılacak ama daha var

mrb Afyonlu hamileler :) Ben de Afyondayım. hamileliğimin 24 haftasına giricem yarın.
Ayrıntılı ultrason yaptırdınız mı?
Kendi doktorunuz mu yapıyor merak ettim. Ben Metin Bey'e gidiyorum Telek'e. geçen sefer sorduğumda bi dahaki gelişinde konuşuruz şimdilik gerek yok demişti.
Ayrıntılı ultrason konusunu biraz araştırdım. normalde 2 boyutlu ultrasonda bu konunun uzmanı tarafından bütün organların incelenmesi gerekiyormuş.

Sizler nasıl veya nerde yaptırdınız? Doktorlarınız bu konuda size ne dedi? Cevap yazarsanız sevinirim.

X