Afyonlu anne adayları burda buluşlalım mı?

Cnm sanirim muayene ucreti 100 TL ödeniyor. Ayrintili ultrason için ayrıca ücret odenmiyormus. Yani gitmisken ek ücret odemeyecegin için yaptırabilirsin. Aklinda olsun

Mhhh cok tesekkr ederm bilgi icn arkdsm bil.yrm artk ne ister evet ucrettn haberim yogunnus randevu beklyrm :KK1:

Maalesef bebegimi.kaybettim...kalbi durdugu icin gelisim olmamis..mavi de mehmet beye aldirdim..memnun kaldim kendisi iyi bir doktor..islemden once detayli olarak herseyi anlatti..ancak cok yogun oluyor..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Maalesef bebegimi.kaybettim...kalbi durdugu icin gelisim olmamis..mavi de mehmet beye aldirdim..memnun kaldim kendisi iyi bir doktor..islemden once detayli olarak herseyi anlatti..ancak cok yogun oluyor..

ah canım ne denir bilemedim başın sağolsun.Allahın vardır bir bildiği ve hayırlı olan budur muhakkak

slm arkadaşlar kimse girmiyor ama bi şansımı denemek istedim.nefes darlığı çekiyorum.hamilelikte oluyor dediler ama içim hiç rahat değil.evdeki tansiyon aletiyle ölçüyorum tansiyonum normalden düşük ama nabzım çok hızlı.100 ile 120 arasında gidip geliyor.özellikle akşam yemeklerinden sonra kötü oluyorum.sizlerde böyle bir durum yaşayan var mı

slm arkadaşlar kimse girmiyor ama bi şansımı denemek istedim.nefes darlığı çekiyorum.hamilelikte oluyor dediler ama içim hiç rahat değil.evdeki tansiyon aletiyle ölçüyorum tansiyonum normalden düşük ama nabzım çok hızlı.100 ile 120 arasında gidip geliyor.özellikle akşam yemeklerinden sonra kötü oluyorum.sizlerde böyle bir durum yaşayan var mı

benımde özelıkle agır yersem oluyo mesala bana hamurısı cok agır gelıyo hafıf seyler ye bakalım nasıl oacak...

Afyonlular çok durgunuz ya kimse yazmıyor...

Bende devamli bakiyorum ama pek ilerlemiyor. Afyondaki hamisler haberleselim bol bol. Alışverişlere başlayanlar nerelerden neler aliyor. Ben bir hamile kotu bulamadim. Sadece lcw da tek bir model vardi. Onu aldim artik. Siz nerelerden alisveris yapıyorsunuz kendinize ve bebeginize.

Bende devamli bakiyorum ama pek ilerlemiyor. Afyondaki hamisler haberleselim bol bol. Alışverişlere başlayanlar nerelerden neler aliyor. Ben bir hamile kotu bulamadim. Sadece lcw da tek bir model vardi. Onu aldim artik. Siz nerelerden alisveris yapıyorsunuz kendinize ve bebeginize.

ben ancak kendıme aldmı bıseyler:)erkenmı dıye dusunuyorum almakta ıstıyorumm artıkk 24*3 suan sızler aldınızmı bıseyler...

ben ancak kendıme aldmı bıseyler:)erkenmı dıye dusunuyorum almakta ıstıyorumm artıkk 24*3 suan sızler aldınızmı bıseyler...

Ben de kendime aldim. Bebeğe baktik sadece. Almadik daha biz de.Civil, afiumdaki bebegim, carwin, ninni bebeğe. Bebek arabasi ve yatak için almasam da karar vermek istiyorum.

Benim 13. Hafta bitecek nasipse daha kıyafet almadım. Cobanlarda kalıyorum afyona da pek alışamadım daha. 19 Mayıs tatilinde Eskişehire gitmeyi düşünüyorum. Ordan bakcam artık.

Bebeklerinizin cinsiyetini ogrendiniz mi?

X