Afyonlu anne adayları burda buluşlalım mı?

Bende devamli bakiyorum ama pek ilerlemiyor. Afyondaki hamisler haberleselim bol bol. Alışverişlere başlayanlar nerelerden neler aliyor. Ben bir hamile kotu bulamadim. Sadece lcw da tek bir model vardi. Onu aldim artik. Siz nerelerden alisveris yapıyorsunuz kendinize ve bebeginize.

ben taze anneyim canım hamileyken belediye çarşısının giriş katında biyer vardı pantalon etek elbise ben ordan alışveriş yaptım hamilelik kafası adını hatırlayamıyorum kusura bakma

Bende sabırsızlıkla 16 yı bekliyorum :) Bebek odası yatak beşik araba gibi konulara karar verdin mi?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bebek odasi simdi yapmayacagim. Ayri odaya gecirecegim zaman yaparim diyorum. Bir yatak ve dolap alip yatak odasina koymayi düşünüyorum inşallah. Park yatak alacak gibiyim ilk zamanlar için. Bebek arabasinda da hafif olanlari tavsiye ediyorlar hep tecrubeliler. Hafif, travel sistemlere bakalim diyoruz.

ben taze anneyim canım hamileyken belediye çarşısının giriş katında biyer vardı pantalon etek elbise ben ordan alışveriş yaptım hamilelik kafası adını hatırlayamıyorum kusura bakma

Allah bebeğine uzun ömürler versin. Bizlere de o günleri nasip etsin İnşallah. Kot pantalon vs. Gibi spor modeller de var midir acaba belediye carsisinda. Bakmak lazim. Tesekkurler.

Bebek odasi simdi yapmayacagim. Ayri odaya gecirecegim zaman yaparim diyorum. Bir yatak ve dolap alip yatak odasina koymayi düşünüyorum inşallah. Park yatak alacak gibiyim ilk zamanlar için. Bebek arabasinda da hafif olanlari tavsiye ediyorlar hep tecrubeliler. Hafif, travel sistemlere bakalim diyoruz.

Biz okulda üç hamileyiz de birisi oda yapıyor onun yaptırdığı yer dolap için 650 tl demiş. Hem kendi çizimi olacakmış. Digeride hazır dolaplar çok pahalı ve kullanışlı değil dedi. Bende park yatak alacağım 2 3 yaşına kadar yatabiliyormuş...

Biz okulda üç hamileyiz de birisi oda yapıyor onun yaptırdığı yer dolap için 650 tl demiş. Hem kendi çizimi olacakmış. Digeride hazır dolaplar çok pahalı ve kullanışlı değil dedi. Bende park yatak alacağım 2 3 yaşına kadar yatabiliyormuş...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.[/QUOTE

Ben bakmadim ama dolaplar pahali oluyor gerçekten. Ama esyalari için de bir dolap şart. Uygun bir şey bulursak buradan paylasalim.

Beklemedeyim daha 25 hafts olduk erkenmi acaba..

Sen bilirsin tabi de hamile kiyafeti daha rahat olmaz mı hem ayarlanabiliyor diye biliyorum. Benim çok belli değil ama bende pantolunumun penslerini açtım sadece bir tanesini giyebiliyorum. Eskisehire gideceğim hafta sonu ordan bakacağım.

Sen bilirsin tabi de hamile kiyafeti daha rahat olmaz mı hem ayarlanabiliyor diye biliyorum. Benim çok belli değil ama bende pantolunumun penslerini açtım sadece bir tanesini giyebiliyorum. Eskisehire gideceğim hafta sonu ordan bakacağım.

ben bebek kıyafetı anladım benım karnım baya bellı ozdılekten aldım hamılelıgı lcv bana hıc olmadı bebek ıcınde ankya gıtmeyı dusunuyorum bu hafta bısey cıkmazsa...

ben bebek kıyafetı anladım benım karnım baya bellı ozdılekten aldım hamılelıgı lcv bana hıc olmadı bebek ıcınde ankya gıtmeyı dusunuyorum bu hafta bısey cıkmazsa...

Özdilekte büyük bedenler var mı ki ben hiç bakmadım oraya?

benim ikinci.sizlere tavsiyem 0-3 ay kıyafetlerini abartmayın.başlangıçta inanılmaz hızlı büyüyorlar.yatağa gelince bizim mobilya yatak takımımız vardı ama sonradan park yatak aldık çünkü hem yatak odasında yanımızda dursun hem de seyahatlerde kullanalım diye.odası vardı mobilyadan ama iki yaşına kadar yanımızda yattı.iki yaşından sonra park yatağı da odasına götürdük 3,5 yaşına kadar uyudu parkta.aklıma geldikçe yazarım şimdilik gelenler bu kadar..bye:KK5:

X