Afyonlu anne adayları burda buluşlalım mı?

tabiki özlemcim kapımız herkese açık bebeğin için çok üzüldüm emin ol için cızz etti okuyunca Allah sağlıklı ve hayırlı evlatlar versin inş.

sagol canim cumlemize versin isteyen herkese hayirli evlatlar versin insallah ilk degil canimya 6 defa dusuk yasadim bende artik korkuyorum birdaha ayni aciyi yasarim diye herseyin hayirlisi bakalim afyonlu gorunce atladim hemen bende australiada kaliyorum herzaman yazisabilmek umidiyle canim

merhabalar kızlar,öncelikle özlem aramıza hoşgeldin canım geçmiş olsun çok üzüldüm Allah hayırlı zamanda hayırlı evlatlar nasip eylesin inşallah,üzme kendini Allah ın takdiri bu,zamanı var daha demekki,canoluk arkadaşım yarın gidecem dr uma 4 boyutlu bakacak ama ayrıntılı mı oluyor bu bilmiyorum canım,internetten baktığım kadarıyla ayrıntılı usg de,bebeğin organlarına sistemlerine bunların gelişim ve işlevlerine bakılıyor (kalp,beyin,iç organlar...) ama yine internetten okuduğum kadarıyla ayrıntılı usg yi bu işin uzmanı dr ileri teknoloji usg cihazında yapıyor yani kendi dr umuz değil,pazartesi yazışırız yine hepinizle sağlıcakla kalın,Allah a emanet olun,öpüyorum.

merhabalar kızlar,öncelikle özlem aramıza hoşgeldin canım geçmiş olsun çok üzüldüm Allah hayırlı zamanda hayırlı evlatlar nasip eylesin inşallah,üzme kendini Allah ın takdiri bu,zamanı var daha demekki,canoluk arkadaşım yarın gidecem dr uma 4 boyutlu bakacak ama ayrıntılı mı oluyor bu bilmiyorum canım,internetten baktığım kadarıyla ayrıntılı usg de,bebeğin organlarına sistemlerine bunların gelişim ve işlevlerine bakılıyor (kalp,beyin,iç organlar...) ama yine internetten okuduğum kadarıyla ayrıntılı usg yi bu işin uzmanı dr ileri teknoloji usg cihazında yapıyor yani kendi dr umuz değil,pazartesi yazışırız yine hepinizle sağlıcakla kalın,Allah a emanet olun,öpüyorum.

tesekkur ederim canim alistim artik elden birsey gelmiyor cunku uzulmekten baska evet bende oyle diyerek kendimi teselli ediyorum bundada vardir bir hayir sagolun kizlar hepinize tesekkur ederim ayri ayri canlarim.

kardelen benim araştırdığım kadarıyla şunlara dr nin dikkat etmesi gerekiyormuş: bebeğin beyninde ur var mı? kalbi delik mi? midesi sağda mo solda mı? Diyaframında yırtık var mı?böbrek büyüklükleri yeterli mi? bebek 5 parmaklı mı? vb. karşılaştıralım istedim çünkü bi arkadaşıma baştan savma bi muayene etmişler bebeğim yüzünü kime benzediği felan gibi organlarına pek bakmamış doktor. o yüzden sordum sanada acaba senin bilipte benim bilmediğim bişey var mı diye.

Özlemcim çok geçmiş olsun allah birdaha yaşatmasın bu acıyı inşallah tez kavuşursun bebişine. Bende geçen ay bir tehlike atlattım. Ufakta olsa yıkıyor insanı. Şükür iyiyim şimdi. Canoluk ben afyonda bir mobilya fabrikasında çizim yapıyorum. İşim masa başı ama bu seferde uykusuzluk yıkıyor valla. Bilgisayar mahvediyor gözleri. Hadi afyonlular epey çoğaldık valla. Hepinizi çok öpüyorum..

canoluk verdiğin bilgiler için teşekkürler canım,bu arada 22+6 günlük mü bebişin benimki 22+7 bugün aynı gibiyiz galiba,doğum ne zaman canım,bebişin kilosu boyu nasıl?

Yaklaşık 10 gün önce boy:23cm kilo:640 gr(normalden biraz fazla tombiş:)
14 mart doğum olarak görünüyor ama %60 erken doğum yapacağım. zaten bizde erken doğumu ne kadar geciktitiriz diye çabalıuoruz. rahmimde şimdiden 1.5 cm açılma var..çalışan biri olduğum için artmasından korktu doktorum ve 2 ay istirahat verdi..

günaydın hanımlar nasılsınız bugün.Kardelenciğim nasıldı ayrıntılı ultrasonun umarım bi problem çıkmamıştır

Canoluk' cum çok geçmiş olsun inşallah doğumda bir sıkıntı yaşamazsın. Kardelendede güzel haberler bekliyoruz.

günaydın kızlar nasılsınız iyisinizdir inşallah,geç kaldım biraz bugün,işlerim vardı ancak açabildim interneti,cumartesi muayene oldum kızlar,bebek 21+6 günlük çıktı kilosu:514 gr boyunu söylemedi dr haftasına göre iyi dedi,ayrıntılı usg ye kendisi baktı kalbine baktı kalp odacıklarına kalp atışlarına midesine ve diğer iç organlarına gayet güzel dedi Allah a şükürler olsun,doğum 22 mart ta inşallah bir problem olmazsa,4 boyutlu da baktı çok tipsiz görünüyor yav bebiş kime çekti bilmem ki :) (gerçi daha küçük belki güzelleşir sonradan:) )

kardelenciğim sevindim güzel haberlerine.. olsun benimkide pek çirkin görüküyor ama güzel yakışıklı bir bebek olacak biliyorum annesinin bi tanesi

Günaydın kızlar ne zamandır giremiyorum nasılsınız. Size güzel bir haberim var, allah nasip ederse bir kızım olucak. Dün akşam metin beye gittim bebeğimizi gördüm. Ayaklarını , parmaklarını her yerini maşallah biz onu izledikçe o döndü durdu pek hareketli benim meleğim. Her şey nosmal dedi doktor haftaya 3'lü teste giricez..

talya canım dünür olabiliriz fizim kide fatihmirza veya tafihtaha olacak:) hayırlısı ile doğusnlar.

slm kızlar hiç sesiniz çıkmıyor nerelerdesiniz? ben memlekete gidiyorum pazartesiye kadar giremeyeceğim kendinize iyi bakın çok çok öpüyorum sizi. Aman bebişlere dikkat edin ha bu arada bu gün tetenoz aşısı oldum.

Geçmiş olsun canım. Bende kan tahlilleri yaptırdım, biraz geç oldu gerçi ama, bugün sonuçları alıcam. İşyerinden izin almak artık işkence oluyor. Haftada 1 gidiyorum bazen, hele bide sonuçlar için gitmek varya zülum. Neyse kızlar k.iyi bakın. by

günaydın kızlar,iş yoğunluğu nedeniyle ancak girebildim internete,canoluk ben de oldum tetanoz aşımı canım,çok ağrı yaptı ya,2. dozu var daha bi de öbür ay,neyse bebişler için katlanacaz artık,öpüyorum hepinizi,sağlıcakla kalın.

arkadaşlar slm bende afyonluyum ve afyonda oturuyorum 9+6 hamileyim benim ikizlerim olacaktı fakat 8. hafta birini kaybetmişim ilk dogan beye gidiyordum içerde kanama gözüküyor dedi içim rahat etmedi özgür beye gittim (fuar hast).kanama gibi gözüken şey ikinci bebeğin kesesi dedi 8. hafta kaybetmişin dedi siğer bebeğin sağlıklı dedi.yani özgür bey bildiallahım hepimize sorunsuz hamilelik hayırlı sağlıklı bebekler nasip etsin inşallahhhhhhhhhh

X