Afyonlu anne adayları burda buluşlalım mı?

günaydın kızlar,nasılsınız uzun süre giremiyordum iş yoğunluğu sebebiyle,çalıştığım hastane aile hekimliğine geçti dolayısıyla bir sürü iş çıktı hala da düzeni oturtamadık,canoluk çok sevindim bebeğinin sağlıklı olmasına canım inşallah hepimiz hayırlısıyla bebeklerimizi sağlıklı bir şekilde dünyaya getiririz.Bu arada bebişini nasıl bu kadar besledin,özel bir formülü var mı,nasıl besleniyorsun canım?

tşklr canım.. özletmiştin kendini iyi olmana sevindim.. özel birle beslemekten ziyade özel bir sevgi ve ilgi gösteriyorum..

kızlar hepinize iyi bayramlar diliyorum.bir dahaki bayramı bebeklerimizle kutlamak dileğiyle. inş sağlıcakla alırız kucağımıza öpenizi çok öpüyorum...

ben de afyonluyum ma başka şehirde yaşıyorum.mayısta afyonda doğum yaptım.8. aydan itibaren çok düzenli 15 günde bir halil güldene gittim.çok memnun kaldım.sezaryanla doğum yaptım 24 saat sonra sağlam ayaktaydım.bence sezaryanda ve takipte çok iyi.

mrb kızlr bende 5 artı 7 günlük hamileyim babam afyonlu ben izmirde yaşıyorum hepinize allah sağlıklı bebişler nasip etsin arkadaşlar:CüvCüv::emir_bebek:

günaydın bütün hemşerilerim,geçmiş bayramınız mübarek olsun,öpüyorum hepinizi.9 günlük tatilden sonra mesai biraz koyuyor ama (özellikle uyku bakımından) neyse artık,bebiş 26+1 günlük oldu çarşamba kontrolüm var inşallah herşey yolundadır,hepinize kolay gelsin,görüşmek üzere.

Ay kızlar nasılsınız valla ne zamandır giremedim nete. Bayram haftası işi bıraktım. Haliylede internetten uzaklaştık. Geçen hafta sonu bebişimle şehir şehir gezdik giresuna gittik dün geldim. Öğretim görevliliğini kazandık gibi görünüyor bu arada :-)) tabi tam imzayı atmadan bilemeyiz. İnşalllah olmuştur yaa. Bu arada maşallah bebişleriniz çok sağlıklı allah tamamına erdirsin inşallah k.iyi bakın.

günaydın arkadaşlar nasılsınız iyisinizdir inşallah.dün dr a gittim 26+5 günlük 960 gr olmuş bebiş gayet sağlıklı dedi gelişimi 2 hafta önde gidiyormuş,dr kendine çok kilo almışsın (3 ayda 15 kilo) hamurişilerini azalt dedi,vitamini de hergün değil günaşırı al dedi,bu arada çatı kemiklerimin olduğu bölgede ağrı oluyor (bu haftalardan itibaren yavaş yavaş ayrılmaya başlıyormuş bu kemikler doğuma hazırlık olarak),Allah hepimize sağlıkla zamanında doğum yapmayı nasip etsin inşallah,öpüyorum hepinizi.sağlıcakla kalın.

bayadır praporluyum bu sebeple köye gittik kızlar.. ve şimdide doğum iznim başladı yazamadım ksura bakmayın artık gelince yazşırız bebişlerinize iyi bakan..

merhaba bayanlar.allah hepinizin sağlıcakla bebeğinizi kucağınıza almayı nasip etsin.bende halil beye gitmiştim.afyonda en iyi iki dr vardır.biri halil gülden.diğeri abdullah yücebilgin.ikiside afyonun en eski ve yenilikleri takip eden dr.larıdır.

günaydın tüm hemşerilerim hepinizi sevgiyle selamlıyorum,kimse girmiyordu uzun süredir ben de merak ediyordum nerde bu kızlar ne yapıyorlar diye,alemci erzurum-çat dayım ben canım,çat devlet hastanesinde çalışıyoruz eşimle,ben kadroluyum eşim 4-b li,29+3 günlük hamileyim,doğumumu da Nene Hatun'da yapacağım 22 martda inşallah,görüşmek üzere,hoşçakalın.

slm bende ist liyim ama 9senedir afyondayım.bende 16 +4 günlük hamileyim bende halil beye gidiyorum.düşük tehlikem var ve proluton depont igne kulanıyorum 3günde bir..bir bebegimi kaybettim 5sene önce ve 5sene sonra süpriz oldu bu hamileligim.işallah bebegimi kucama almayı nasip eder allahım.çünkü çok korkuyorum

slm hanımlar nasılsınız uzun süredir giremiyorum.evimde değildim. doğumuma 6 hafta kaldı çok korkuyorum. Acaba bbebeğim sağlıklı doğacakmı diye.komşumuz hamileydi doğumda kaybetti bebeğini benide korku sardı ne yapacağım bilmiyorum.

canım merhabalar (canoluk),yoktun uzun süredir nasılsın nasıl geçiyor hamileliğin?benim de 9 haftam var,korkma herşey Allah ın elinde ve O nun izninde takdir onun canım.Hakkımızda hayırlısı neyse o olur,inşallah sağlıcaklaalırız kucağımıza bebeklerimizi hepimiz de,Allah a emanet ol,sağlıcakla kal canım.

arkadaşlar merhaba.yeni katıldım aranıza ben de afyonluyum eşimin ve benim işimden dolayı mardin deyiz.24 haftalık gebeyim bende 10. haftaya kadar halil güldene gittim hatta telefonla gerektiğinde destek veriyor.burada doktor konusunda sıkıntıdayım her ay bir doktor değiştiriyorum.sanırım afyonda yapıcam doğumu,evimi terk etmek ne kadar doğru bilmiyorum ama...

afyonda doğum yapan arkadaşlarım özellikle halil bey de..lütfen cevap verin halil beyin normal doğum ve sezeryan doğum ücretleri ne kadar? zübeyde hanımda özel oda tutarım bende,ssk lıyım ne kadar öderim acaba? nolur cevapppppp....:uhm:

merhaba...ben de afyondanım.ben de doktor konusunda tedirginlik yaşayanlardanım.ii bir dr tavsiyesi veren olursa çok sevinirim...

merhaba...ben de afyondanım.ben de doktor konusunda tedirginlik yaşayanlardanım.ii bir dr tavsiyesi veren olursa çok sevinirim...

zübeyde hanım devlet hastanesinde nilgün kebabçı var ben ona gidiyorum çok memnunum tavsiye ederimm ama dairesine gitmeyince pek ilgilenmiyor hastanede ,düzenli bir şekilde dairsine gidince yakın takibe alıyor muayenehaneside yeşil camiinin karşısında
yerimseniben

X