Ağustos 2013 Anne Adayları Buraya.... ::)))))))

Benim doğum zamanım 7 Ağustos 2013 Gözüküyorrr. Hadi sizin doğum yapacağınız tarihi ve neler hissettiklerinizi öğrenelim...

merhaba benimde İNŞALLAH 8 agustos gözüküyor
sizin keseniz gözüktümü yada kalp atışınız doktor minnacık bişey var dedi kan verdim alıcam bugün

slm kızlar bende kısmetse aranıza katılacak testım pozıtıf cıktıııııııı :KK49: ama dah doktora gdemedım

ıkıncı cocugum ılk heycan yok tabıkıııııı ama cok mutluyum oglum bıraz kucuk endıselıyım 19 aylık oluck bu ayın 10dda,,,

adet tarıhım 24 ekım

test ogrenme zamanım 2 aralık

test sonucların nasıl cktı benım kırmızıya yakın cktı ıkıncı cızgı

benim bebişimde 13 ağustos gözüküo,ben adetime 7 gün varken öğrendim bhcg 44 çıktı dün yani 2 gün sonra 146 oldu..kaç haftalık mrk ediom adete göre 3 ,değer fazla gibi değere göre 4 anlamadım...cmtesi günüm bide günümde yaptırıcam bakalım...değerler nasıl kızlar?

değerler seni korkutmasın, her geçen gün artması önemli ve seninki artmış.. ben 3 haftalık hamileyim değerim 82 filan çıktı ve bir dahada yaptırmadım.. 5 haftalık olunca doktora gidip direk keseyi görürüm diyorum..

slm kızlar bende kısmetse aranıza katılacak testım pozıtıf cıktıııııııı :KK49: ama dah doktora gdemedım

ıkıncı cocugum ılk heycan yok tabıkıııııı ama cok mutluyum oglum bıraz kucuk endıselıyım 19 aylık oluck bu ayın 10dda,,,

adet tarıhım 24 ekım

test ogrenme zamanım 2 aralık

test sonucların nasıl cktı benım kırmızıya yakın cktı ıkıncı cızgı

gebelik testi sonucunu soruyorsan, benim ikinci çizgi silik çıktı ve bu var olduğunu gösteriyor.. ertesi gün kan verdim ve kesinleştirdim.. benimde 4 yaşında bir kızım var, seninkini küçük olması iyi birlikte büyürler ne güzel:))

Kısmetse bende 2 agustosta anne olacağım.aşılama tedavisi ile hamile kaldım.perşembe günü doktor randevum var keseyi görmek için.aynı gün bebeğin varlığını görme olasılığımız var mıdır? Acaba.ilk hamilelliğim 4 yıllık evliyim.bebeği görecekmiyiz diye çok endişeliyim.zor çocuk sahibi olduğumdanmıdır bu endişeler bilmiyorum belkide hala inanamıyorum hamile olduğuma.rabbim hepimize sağlıklı gebelikler nasip etsin.

kızlaaarr merhaba batım batmasından buraya transfer oldum bende
batım 29 ekim di test yaptım dün çift çizgiyi gördüm
daha kan tahlili yaptırmadım cumartesi gideceğim inş doktora
3,5 yaşında bi kızım var
umarım 9 ay boyunca burda güzel paylaşımlarda bulunur fikir alışverişi yaparız herkese hayırlı olsun...

Merhaba arkadaşlar.Benim de sat 10 kasım bat 6 aralıktı dün bata 3 gün kala idrarda silik çizgi görmemin üzerine kan testi yaptırdım ve 34 çıktı ama yine de günüm geçmeden sevinemiyorum nedense

merhaba arkadaşlar.benim de sat 10 kasım bat 6 aralıktı dün bata 3 gün kala idrarda silik çizgi görmemin üzerine kan testi yaptırdım ve 34 çıktı ama yine de günüm geçmeden sevinemiyorum nedense

tebrikler arkadaşım allah hayırlı evlat versin..testini 2 gün sonra tekrarla.umuyorum kalbindeki olur...

:emir_bebek: ıkı bebekle cok zorlancam sımdıden bellı :KK1:

garıp ama benım mıdem yanmaya basladıı agzım acı su gelıo

halsızlık hat safadaaaaaaaaa

benimkide 5 ağustos görünüyo kan testiyle öğrendim yaklaşık üç-dört haftalık galiba daha doktora gıtmedım erken dıyolar..ilk bebeğim..Rabbim hayırlısyla kucağımıza almayı nasip etsin..

merhaba kızlarrrr.dün gittim muyene oldum kese görünmedi 4 haftalık oldugu için sanırım doktor haftaya gel dedı bakalım inşallah görürsem içim rahatlıcak.Allah yardımcımız olsun

kızlaaarr merhaba batım batmasından buraya transfer oldum bende
batım 29 ekim di test yaptım dün çift çizgiyi gördüm
daha kan tahlili yaptırmadım cumartesi gideceğim inş doktora
3,5 yaşında bi kızım var
umarım 9 ay boyunca burda güzel paylaşımlarda bulunur fikir alışverişi yaparız herkese hayırlı olsun...

sen bat ım a hiç gelmicen mi de transfer falan diyosun acaba canımmm:44::44::44::44::44:

Son düzenleme:
Herkese merhaba. Bende geçen hafta öğrendim bebek beklediğimi. Şuan 4 haftalık ve ilk bebeğim :) inanılmaz güzel bir duyguymuş, Allah hayırlısı ile tüm bebek bekleyen annelere hayırlı ve sağlıklı bir doğum nasip etsin inşallah. Benim doğumumda 08 Ağustos 2013 gözüküyor. Yalnız şimdi ilk bebeğim olduğu için birşeyler sormak istiyorum. Pazartesi günü doktora gittim. Keseyi gördük ve 7,9 mm çıktı bu normal mi acaba gerçi doktorum şuan sağlıklı gözüküyor ay sonunda gel kalp atışlarına bakıcaz dedi ama yinede endişe oluyor insanda. Cevap verirseniz çok sevinirim... :))

Herkese merhaba. Bende geçen hafta öğrendim bebek beklediğimi. Şuan 4 haftalık ve ilk bebeğim :) inanılmaz güzel bir duyguymuş, Allah hayırlısı ile tüm bebek bekleyen annelere hayırlı ve sağlıklı bir doğum nasip etsin inşallah. Benim doğumumda 08 Ağustos 2013 gözüküyor. Yalnız şimdi ilk bebeğim olduğu için birşeyler sormak istiyorum. Pazartesi günü doktora gittim. Keseyi gördük ve 7,9 mm çıktı bu normal mi acaba gerçi doktorum şuan sağlıklı gözüküyor ay sonunda gel kalp atışlarına bakıcaz dedi ama yinede endişe oluyor insanda. Cevap verirseniz çok sevinirim... :))

canım doktoruna güvenmen çok önemli, ben ilk hamileliğimde de o kadar güvendimki o sağlıklı dediyse sağlıklıydı yani.. senin doktorunda sağlıklı dediyse neden endişe ediyorsunki.. ayrıca merak etme daha çok küçük ve keseyi görmüşsün, kalp atışlarınıda duydunmu bir dahaki testlere kadar rahatsın bebişim sağlıklı diye.. sağlıkla büyümesini nasip etsin allahım...

merhaba kızlarrrr.dün gittim muyene oldum kese görünmedi 4 haftalık oldugu için sanırım doktor haftaya gel dedı bakalım inşallah görürsem içim rahatlıcak.Allah yardımcımız olsun

hayırlı olsun canım.. ben kızımın keseyi 5hafta 2günlükken görmüştüm.. bunda da o yüzden gitmedim daha görünmez diye, inşallah sağlıkla yerleşmişlerdir yerlerine..

Merhaba arkadaşlar.Benim de sat 10 kasım bat 6 aralıktı dün bata 3 gün kala idrarda silik çizgi görmemin üzerine kan testi yaptırdım ve 34 çıktı ama yine de günüm geçmeden sevinemiyorum nedense

benimde sat 10 kasım canım ama bat 1 aralıktı ben erken adet görüyorum.. bende 29 u akşamı test yaptım ikinci çizgi silik çıktı, ertesi gün kan verdim 82 çıktı.. sende hamilesin şu anda, inşallah keseyide görürsek ultrasonda rahatlarız:))

X