Aileler arası kültür farkı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben özelim bu duyguları bir tek ben yasiyorum demedim ki ne alaka soylediginiz.. ağzıyla diliyle seviyor tek bir artı bu başka bir şey yok gibi bir şey söylediniz ona istinaden söyledim
Sizi şimdiden ailesinin eksenine sokmaya çalışıyor alıştıra alıştıra. Yani sizi değil, sokmaya çalıştığı kalıbı seviyor. Bunu anlayan sadece ben değilim burda. Ben neler gördüm sevgiliniz gibi bekarlıkta vur patlasın çal oynasın yaşayan , evlendikten sonra sofuya dönen. Köklerde varsa yatkınlık oluyor zaten, bir de sizinkinde baskıcı dediğim dedik bir anne figürü var , o kadın varken sizin hiçbir etkiniz olamayacak. Şimdi bile dik duramıyor sevgiliniz , hele bi evlenin hele bi ellerine düşün, asıl o zaman göreceksiniz cümbüşü. O çok sevdiğiniz adamın yüzünü goresiniz kalmayacak, yüzünüze yüzünüze "O bönöm onnööm " diye höykürunce , kimselere diyemediği "hayır"ları bir bir yüzünüze boşaltınca anlayacaksınız duygular ne kadar da ölümlü. Acı nedir bilmeyen de aşk acısından ölecem sanıyor zaten.

Siz ne alaka ya ben hanımefendinin söylediği sadece ağzıyla seviyor lafına istinaden kendisine söyledim onu siz neden üstünüze alindiniz?
Çünkü forum burası, herkes yorum yapabiliyor, üstüme alınmam için konuyu okumam yeterli yani. Sadece izin verdikleriniz konuşsun istiyorsanız WhatsApp grubu kuracaksınız.

insanlar seni uyarıyor arkadaşım. ama ille ben yanıcam diyorsan sen bilirsin 🤷‍♀️ ama insanlık adına son kez uyarayım kıyma kendine
Biliyorum kaç kez teşekkür ettim ve iyi niyetle yazılan o kadar çok mesaj okudum ki bugün çok hoşuma gitti. Çokça sağ olsunlar. Almam gerekeni alıyorum. Fakat tek tük de olsa konuyu saptiranlar, belden aşağı vuranlar, alay edenler de var :)

İşiniz oldukca zor ayrılında diyemem evleninde diyemem siz filörte devam edin🤩🤩 uzak yerde oturun hatta şehir değiştirin imkan varsa yaşanmış okadar sene var. Çöpmü olsun onca sene benim fikrim bukadar .

Sizi şimdiden ailesinin eksenine sokmaya çalışıyor alıştıra alıştıra. Yani sizi değil, sokmaya çalıştığı kalıbı seviyor. Bunu anlayan sadece ben değilim burda. Ben neler gördüm sevgiliniz gibi bekarlıkta vur patlasın çal oynasın yaşayan , evlendikten sonra sofuya dönen. Köklerde varsa yatkınlık oluyor zaten, bir de sizinkinde baskıcı dediğim dedik bir anne figürü var , o kadın varken sizin hiçbir etkiniz olamayacak. Şimdi bile dik duramıyor sevgiliniz , hele bi evlenin hele bi ellerine düşün, asıl o zaman göreceksiniz cümbüşü. O çok sevdiğiniz adamın yüzünü goresiniz kalmayacak, yüzünüze yüzünüze "O bönöm onnööm " diye höykürunce , kimselere diyemediği "hayır"ları bir bir yüzünüze boşaltınca anlayacaksınız duygular ne kadar da ölümlü. Acı nedir bilmeyen de aşk acısından ölecem sanıyor zaten.

Sevgilisinin gezmeyi sevmediğini yazmıştı, şimdiden gezmeyi sevmeyen adam..

Çünkü forum burası, herkes yorum yapabiliyor, üstüme alınmam için konuyu okumam yeterli yani. Sadece izin verdikleriniz konuşsun istiyorsanız WhatsApp grubu kuracaksınız.
Herkes yorum yapamaz demedim zaten önce yazılanı anlayın. Hanımefendiye söylediğim şeyi alintilayip evet hepimiz seni kiskandik vs demeniz çok saçma ve çocukca. Öyle bir amacım olabilir mi sizce buraya derdimi anlatmaya gelmişim? Ne saçma ya

Siz ne diyorsunuz. Kız tamam çok haklısınız diyip anında adamdan ayrılmasini mi
8 senelik ilişki var pişman olmak istemiyor ayrılırsa da güzelce ayrılmak ister.
Sevdiğini sevildiğini söylemiş ona bile no no no sevilmiyorsun sen diyorsunuz😂

Gayette güzel yorumları dikkate aldı kendisi de yazmış.
Aiyyyy çok seviliyom yaaa dedigi şey iki güzel bakış öpüş seviş, saçının teline zarar gelse ölürüm falan yani.

Siz ne diyorsunuz. Kız tamam çok haklısınız diyip anında adamdan ayrılmasini mi
8 senelik ilişki var pişman olmak istemiyor ayrılırsa da güzelce ayrılmak ister.
Sevdiğini sevildiğini söylemiş ona bile no no no sevilmiyorsun sen diyorsunuz😂

Gayette güzel yorumları dikkate aldı kendisi de yazmış.
İşte anlamak isteyen çok da güzel anlıyor. Size canı gönülden teşekkür ederim. Sabahtan bu saate 1 Gr değişim yok yazmış biri gerçekten komik oluyor

30 undan sonra ibadete çekilir artıkın, evet. 😌

Yazık ya, oysa o enerji o gençlik asla geri gelmiyor. Sevgili o kadar emin ki kızın naifliğinden istediği kalıba sokacağından sorun çıkmayacağından.. Oysa 1 dk geri gelmez en mutlu en güzel geçirilmesi gereken zamanlar. Niye kp gelinlik yorumunu dinlesin, daha bir sürü ayrıntı.

Yazık ya, oysa o enerji o gençlik asla geri gelmiyor. Sevgili o kadar emin ki kızın naifliğinden istediği kalıba sokacağından sorun çıkmayacağından.. Oysa 1 dk geri gelmez en mutlu en güzel geçirilmesi gereken zamanlar. Niye kp gelinlik yorumunu dinlesin, daha bir sürü ayrıntı.
Kız hiç olmamış enerji nasıl geri gelsin ahahah. Bak adamı koy koltuğa, 1 hafta kalkmaz .

Hala birbirinizi çok sevdiğinizi ilki olduğunuzu fln anlatıyorsunuz, konuşarak anlaşabileceğinizi düşünüyorsunuz çok ilginç gerçekten
Bunu durup dururken söylemedim değil mi? Biri bu ilişkideki motivasyonun ne seni tutan ne gibi bir soru yöneltmis onu cevapladim. Durup dururken söyle asigiz böyle aşığız demedim Allah Allah ya benim gibi sakin birini bile sinir etmeyi başardınız tebrikler

Biliyorum kaç kez teşekkür ettim ve iyi niyetle yazılan o kadar çok mesaj okudum ki bugün çok hoşuma gitti. Çokça sağ olsunlar. Almam gerekeni alıyorum. Fakat tek tük de olsa konuyu saptiranlar, belden aşağı vuranlar, alay edenler de var :)
onlar önemli değil. ama çok gençsin ve ateşe yürüyorsun. çoğu kişi senden büyüktür ve bunu görüyorlar. belki üslup farklıdır. ama gerçekten korkunç bir sona gidiyorsun. yapma

İşte anlamak isteyen çok da güzel anlıyor. Size canı gönülden teşekkür ederim. Sabahtan bu saate 1 Gr değişim yok yazmış biri gerçekten komik oluyor

Biri değil ben yazdım. Çünkü bu yaşıma kadar insanları duygusal olarak baskı altına alan insanları çok gördüm, ve asla laftan anlamayacaklarını karşıdakini daima zararlı çıkaracaklarını çok iyi biliyorum. Beni komik bulabilrsin saygı duyarım ama ben ekranı kapattığımda sen hala görmediğin kvnin temizlik takıntısını kp in gelinlik yorumunu düşüneceksin ve ailenin hiç birşeyden haberi yok. Tercih senin, bu zamanların keyfi enerjisi asla kalmıyor. 1 dk geri gelmiyor. Bu adamla konuşarak 1 gr yol alamazsın ya orta yol bulacaksın yada sessizce hayatından çıkarırsın anlamaz sadece zaman kazanır buda aklında bir kösede dursun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X