Ailem hoşlandığım kişinin ailesini onaylamıyor

Çocuğun ne suçu var.tamam evlenmek için aile tuhaf onaylamak zor ama anne böyle diye çocuğu niye suçluyorsunuz kendini kaptırmadan erkek arkadaşını daha yakından tanıyabilirdin.ne yapalım ailesi böyle diye toplumdan tecrit mi edelim ? Ailenin asla onaylayamayacağı biri ise senin başlamadan bitirmende iyi olmuş o halde
Cocugun bir suçu yok. Toplumdan tecritlik bir olay da yok. Ama ilişki yaşamak apayrı birsey.Ikigun sonra o dönem yaşanmış ne varsa bu üyeye patlar. Zaten şimdiden demiş beraber asarız diye. Bu beraber aşılacak birsey değil ki. Üye neden manasız bir kurtarıcı rolü üstlensin ki ? Hem çok da uzun ilişki yapamamışlar, yaşayıp ayrılsa da sorun yok.

Allahım sana geliyorum.
Ya kızım, çocuğum, kardeşim hiç mi akılla hareket edemiyorsunuz. Böyle bir aile size huzur verir mi? Kaldıki sapık mıdırlar nedirler. İki adam bir kadın aynı evde.
Annenizi dinleyin, üç gün ağlayın geçer, ömür boyu ağlamaktan iyidir

Allahım sana geliyorum.
Ya kızım, çocuğum, kardeşim hiç mi akılla hareket edemiyorsunuz. Böyle bir aile size huzur verir mi? Kaldıki sapık mıdırlar nedirler. İki adam bir kadın aynı evde.
Annenizi dinleyin, üç gün ağlayın geçer, ömür boyu ağlamaktan iyidir
Annesi şu an o adamle evli eski eşiyle ayrilmis. Haklisiniz olmayacak bir iş

Ne biçim aile falcı mı kadın mı pazarlıyor belli değil iki eşli kadın aynı evde normal mi? Hiç mi gözün korkmuyor bu işin arkasında başka şeyler bile çıkar

Annen sonuna kadar haklı çocuğum yada kardeşimin böyle bir aileye gelin/damat gitmesini istemezdim.

Kültür farkı olsa tamam dersin ,yada karşı taraf bize göre muhafazakar dersin yine tamam dersin çünkü bu tür şeyler iyi kötü karşılıklı anlayışla idare edilir ama burda durum tamamen farklı falcı kaynana ve falcı kayınpeder meslekleri buymuş ben korkarım böyle insanlardan ki sadece fal yoktur büyü vs vardır bu tür yolla para kazanan kişilerle sadece fal bakarak mi ev gecindirecek çocuk okutup evlendirecekler.

Annen sonuna kadar haklı çocuğum yada kardeşimin böyle bir aileye gelin/damat gitmesini istemezdim.

Kültür farkı olsa tamam dersin ,yada karşı taraf bize göre muhafazakar dersin yine tamam dersin çünkü bu tür şeyler iyi kötü karşılıklı anlayışla idare edilir ama burda durum tamamen farklı falcı kaynana ve falcı kayınpeder meslekleri buymuş ben korkarım böyle insanlardan ki sadece fal yoktur büyü vs vardır bu tür yolla para kazanan kişilerle sadece fal bakarak mi ev gecindirecek çocuk okutup evlendirecekler.
Bi de böyle şeyler nesle aktarılır, çekirdek ailesinde böyle hikayeler olan biri ile evlenmek, onlara soy vermek falan bence alınamayacak bir risk. Adam ailesiyle irtibatı kesmeye pek de meraklı değil, beraber aşabilirdik falan diyor.

annelerin bir bildiği vardır okurken irkildimmmmo_O bide ne çabuk karar veriyorsunuz hemen tanışmaya yahu bu ne acele. Sen iyice bir tanı hemen ailene nede bahsediyorsun.

Ben de öyle söyledim kendisine beraber aşabileceğimiz bir şey olsaydı keşke dedim. Hani maddi sıkıntı olur, hastalık olur mesafe olur, aileler arasinda birkaç farklilik olur aşılırdı. Ama bu öyle bir durum ki Müge Anlıda falan görüp şoklar içinde izlediğim, ne biçim insanlar var dediğim türden bir durum. Umarım karşıma gerçekten mutlu olabileceğim ve mutlu edebileceğim bir insan çıkar..🥺

X