Ailem tarafında darp edildim bana travma oldu

Şiddete karşıyım o başka ama sütten çıkmış ak kaşık gibi konu açmanız çok saçma, kendi yaptıklarınızı da aklınızdan çıkarmayın. Sonucunda dayak yediniz diye değil ama yanlış yaptığınızı anladınız diye.
İyi de ben sütten çıkmış ak kaşık gibi konuşmamıştım ki

Ailem hiç bişey demedi ben özür diledim en sonunda. Beni ilgisiz bıraktılar bende ilgiyi başka yerlerde aradım maalesef
İlgi başka yerlerde aranmaz. Fotoğrafını atma vs vs tehlikeli şeyler yapma. Biliyorsun dünya çok kötü bir yer ve yaşın da çok küçük daha. Dikkatli olmalısın. Ailen de şok olmuşlardır. Ama hatayı hata ile devam ettirmemek lazım.

Şiddete karşıyım o başka ama sütten çıkmış ak kaşık gibi konu açmanız çok saçma, kendi yaptıklarınızı da aklınızdan çıkarmayın. Sonucunda dayak yediniz diye değil ama yanlış yaptığınızı anladınız diye.
İyi de ben sütten çıkmış ak kaşık gibi konuşmamıştım
Neden inandırıcı gelmiyorsun acaba….
Konun fake gibi…

Ailemden yediğim dayak travma oldu diyorsunuz ya, belki yaptığınız travma olmuştur.
Ödeşmiş olmuşuzdur o zmn

Annen ve baban sonuna kadar haksız ama bu kafayla gidersen başına çok işler açarsın.İnşallah kendine çeki düzen verirsin,ayrıca şu üslübübünu bir düzelt.Çok çirkin bir üslübün var.
Diğerlerinin üslubu çok güzel sanki bi okurmusun

Aklın basina geldi mi diye yazanların aklı başında mı acaba? Konu fake bile olsa burayi okuyan binlerce genc kiz var. Onlar da babalari kafalarini gozlerini kirinca hakettim demek ki diyecek. Kadın babasından annesinden aynı anda yüzü gözü kan içinde kalacak kadar dayak yemiş. Erkeklerle konuştuğu için. Babasinin evinden altin mi çalmış adam mi öldürmüş. Kaldı ki çalmış olsa bile polis var mahkeme var. Karakolda bile adam öldüren insana şiddet yasak suç. Bu neyin kafası anlamıyorum. Dayağı meşru kılan kişiler kimse ama kimse şiddeti haketmez. Varsa bir suç mahkeme var polis var savcı var. Ki burda karşı tarafa yapılan bir suç bile yok. Allahim deliricem.

Lütfen anlatacaklarım için beni yargılamayın bana kızmayın pişmanım zaten. Canım sıkılıyordu ve fake sosyal medya hesabımdan erkekleri işletiyordum eğlenceli geliyordu bana. Eylül ayında aileme yakalandım ve erkeklerle yaptığım cinsel içerikli konuşmalar, küfürlü konuşmalarımın hepsi ortaya çıktı gördüler. İntihara kalkıştım korktum yapamadım Babamdan ve annemden aynı anda odamda dayak yedim darp edildim her yerim kan yara bere içinde kalmıştı. Babam evden çıktı gece sarhoş olarak geri geldi sonra kusup bayıldı ambulans geldi bunun üzerine annem bana beddualar etti.Sabah uyandım eşyalarımı alıp iki hafta civarı bir tanıdığımızın evinde kaldım ne o evi nede o odamı görmek istemiyordum. Olayın üstünden zaman geçmesine rağmen bana travma oldu ambulans ve yediğim dayaklar aklımdan çıkmıyor ansızın hatırlıyorum ve gözlerim doluyor. Anne babamın yüzüne bakarken o anlar aklıma geliyor onlardan soğuyorum. Psikoloğa götürdü beni tanıdığım ama işe yaramadı. Etkisinden nasıl tam olarak kurtulabilirim? Bana yardım edin nolursunuz ben bu durumdan çok sıkıldım
Dayağa karşıyım ama senle adamlarla cinsellik konusmusun hangi baba bunu normal karsılar sence bize sanki onlar durup durup seni dövmüşler gibi nefret etmişsin demin ki arkadaşın dediği gibi dayağa karşıyım ama sen hak etmişsin

Dayağa karşıyım ama senle adamlarla cinsellik konusmusun hangi baba bunu normal karsılar sence bize sanki onlar durup durup seni dövmüşler gibi nefret etmişsin demin ki arkadaşın dediği gibi dayağa karşıyım ama sen hak etmişsin
Sanki bu dünyada bir tek ben konuşuyorum bunları ya

X