Ailem tarafında darp edildim bana travma oldu

Şahsen Allah korusun benim kızım yapsa yakalasam niye döveyim ya! Kendimde hata bulurum. Eğitememişim bir şeyleri eksik anlatmışım diye ve oturur doğrusunu anlatırım. Onu güvene alırım. Yani insanlar hata yapabilir hele genç insanlar. Ki bekar birisiyse de kime göre hata ki? Herkesin inancı inanışı farklıdır.
Ailen ne diyor peki şu an? Dövdükleri için pişmanlar mı?
Aynısını düşündüm. Aynı yaşlara yakın bir kızım var. Allah korusun böyle bisi olsa önce güvenlik derim. Kızımı karşıma alıp tatlı tatlı konuşurum. İçlerinden adres verdiğin bilgi ifşa ettiğin biri oldu mu diye. Belki karşıdaki adam 50 yaşında sapık fake hesap kullanıyor. Sonra uygunsuz bir resim attı mı onu öğrenirim ki şantajla baya şeyler geliyor kızların başına. Böyle bir durum olduysa dağ gibi arkandayim ben sakin kimseye boyun eğme derim. Varsa böyle bisi savcılık devreye girer zaten. Ondan sonra neden bunu yapmış yanlış arkadaşlıklar mı onu öğrenirim. Belki arkadaş grubu da yapıyor onlardan heveslendi. Böyle bir durum varsa arkadaşları iletişimi kesmeli ve aileleri uyarilmali. Sonra acilen bir psikolog. Hem de onun ve benim için ki hata neydi ne hata yaptım ki kızım bu duruma geldi onu öğrenirim. Tabi bu arada elinden telefon pc alınmalı mı bunları da psikolog danismanliginda yaparım. Ama sürekli ilgilenir yalnız bırakmam bir daha. Şiddet dayak hakaret onu daha büyük hataya iter sadece.

Erkek olsa dayak yemeyecekti ama buraya doluşmuş aklın başına geldi mi, ders almışsındır umarım bıdı bıdısı.

Cinayet işleyenlere sorun cinayete karşılardır ama haklı gerekçeleri vardır. Buradaki ailenin de var tabi neymiş kızları cinsel içerikli konuşmalar yapmış. Vauuvvv kafasına vura vura aklını başına getirelim o zaman. Bizim kadınlar da bir alkış bir alkış. Ama yine de şiddete karşılardır.
Bizim toplum gerçekten çok cahil, tebrik ediyorum sizi.

X