Ailem tarafında darp edildim bana travma oldu

Gerçekten küçüksün ya. Hata etmişsin ama konun gerçekse anne babanın seni dövmesi tabii ki doğru değil. Dersini çalış okulunu kazan milleti işleteceğine okuldan gerçekten hoşlandığın biriyle olursun. İnsan konuşacağı erkeği bile dikkatli seçmeli it midir kopuk mudur bir bilmek lazım. Böyle fake hesaplarla falan başına bela alırsın bak etraf manyak dolu.

Aklın basina geldi mi diye yazanların aklı başında mı acaba? Konu fake bile olsa burayi okuyan binlerce genc kiz var. Onlar da babalari kafalarini gozlerini kirinca hakettim demek ki diyecek. Kadın babasından annesinden aynı anda yüzü gözü kan içinde kalacak kadar dayak yemiş. Erkeklerle konuştuğu için. Babasinin evinden altin mi çalmış adam mi öldürmüş. Kaldı ki çalmış olsa bile polis var mahkeme var. Karakolda bile adam öldüren insana şiddet yasak suç. Bu neyin kafası anlamıyorum. Dayağı meşru kılan kişiler kimse ama kimse şiddeti haketmez. Varsa bir suç mahkeme var polis var savcı var. Ki burda karşı tarafa yapılan bir suç bile yok. Allahim deliricem.
Ablam Allah razı olsun

Hala da pişman olmamışsın yazından öyle hissettim herkes konusuyor diye seninde konusacan manasına gelmiyor tanıdım cok kişi var konusmuyorlar insanda biraz dahi olsa pişmanlık duygusu olur
Abla sorunun başında pişmanım yazmışım neyden bahsediyosun ama yaa

Ergen troll, git sen kendi yaşıtın sitelerde takıl. Açtığın konularda uydurduğun hikayelerden de , bu üslubundan da gerçekten bir terbiye eksikliğin olduğu ortada.
Siz kimin ne yaşadığını bilmeden burda troll diye insana sallamayı bilirsiniz anca şaşırtmıyor bazı insanlar

Kız neden özelden mesaj atıyorsun???
(Ablacım konuya fake falan diyon da yaşadığım travmayı anlatmışım nie fake olsun
Hadi farzedelim konu fake sanane yani neyi kafaya takıyon bu kadar)
Yorumuma cevap neden yazmıyorsun.

Özelden de mi kavga edeceksin???
Konu bana fake geldi.
İçerik soruyoruz yok. Kısa kısa cevaplar, insanlara atarlanmalar.

Nasıl bir cesaret…
Seni ben kınamadım ki ya da dayak oh iyi olmuş yorumu da yapmadım.
Konum fake değil dersin olur biter.

Biz kafaya takmıyoruz ki sen kafaya takıp konu açmışsın bizlerde yorum yazıyoruz…

Niye travma olamazmış ben robot muyum insan değil miyim
İnsansın kuzucum tabi ki insansın ama yaptığımız yanlışların karşılığını bir şekilde görünce hemen travmaya bağlamıyoruz. O zaman annen baban da yoğun bir travma altında kızları böyle bir şey yaptığı için

İnsansın kuzucum tabi ki insansın ama yaptığımız yanlışların karşılığını bir şekilde görünce hemen travmaya bağlamıyoruz. O zaman annen baban da yoğun bir travma altında kızları böyle bir şey yaptığı için
Neye bağlıyım ki ozmn

Neye bağlıyım ki ozmn
Bi halt etmişsin tamam olabilir cahillik diyelim buna. Ben sana kalkıp nasıl böyle bir şey yaparsın şu bu demiyorum. Ama ailenin yaşadığı hayal kırıklığını bir düşünür müsün. Bak yine söylüyorum dayak asla onaylanacak bir şey değil ama cinnet anı diye de bir şey var biliyorsun değil mi. Daha hala aileni kötülüyorsun.

Kız neden özelden mesaj atıyorsun???
(Ablacım konuya fake falan diyon da yaşadığım travmayı anlatmışım nie fake olsun
Hadi farzedelim konu fake sanane yani neyi kafaya takıyon bu kadar)
Yorumuma cevap neden yazmıyorsun.

Özelden de mi kavga edeceksin???
Konu bana fake geldi.
İçerik soruyoruz yok. Kısa kısa cevaplar, insanlara atarlanmalar.

Nasıl bir cesaret…
Seni ben kınamadım ki ya da dayak oh iyi olmuş yorumu da yapmadım.
Konum fake değil dersin olur biter.

Biz kafaya takmıyoruz ki sen kafaya takıp konu açmışsın bizlerde yorum yazıyoruz…
Canım özelden yazmak istedi öyle yaptım derdim kavga etmek değil sana tm diyom halen diyin fake geldi bilmem ne. İçerik derken ne yani anladım herşeyi anlattım işte bide mesajımı kopyalayıp buraya yapıştırmışsın utanacam falan mı sandın hayırdır

Bi halt etmişsin tamam olabilir cahillik diyelim buna. Ben sana kalkıp nasıl böyle bir şey yaparsın şu bu demiyorum. Ama ailenin yaşadığı hayal kırıklığını bir düşünür müsün. Bak yine söylüyorum dayak asla onaylanacak bir şey değil ama cinnet anı diye de bir şey var biliyorsun değil mi. Daha hala aileni kötülüyorsun.
Ailem herkese eşit davranmıyor tamam mı derdim bu

Keşke sosyal hizmetlere 183'u arasaydin, cimer'e falan yazsaydın . Sosyal hizmetler gelirdi evinize muhtemelen size psikodanismanlik verirdi

X